PC web kamerası

  PC web kamerası

  Partiyi canlandırın!

  Gerçek 1.3 megapiksel video ve güçlendirilmiş 8 megapiksel fotoğraflar ile mükemmel ses, 5x dijital zoom, anında YouTube'a yükleme ve bir kareye daha fazla insanı sığdırmanızı sağlayan geniş açılı objektifle keyfinize keyif katın. Bağlantı yeri kolay döndüğünden istediğiniz yere yönlendirebilirsiniz.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Partiyi canlandırın!

 • Kolay saklama için kamera başlığı öne doğru katlanır

  Kolay saklama için kamera başlığı öne doğru katlanır
 • Mükemmel görüntü kalitesi için gerçek 1,3 megapiksel

  Gerçek 1,3 megapiksel video çözünürlüğüyle hiçbir ayrıntıyı kaçırmayacaksınız. Karşılıklı web kamerası kullanımı için üstün yüksek kaliteli hareketli görüntü.

 • Daha fazla fotoğraf netliği için gelişmiş 8 megapiksel

  Web kameranız 8 megapiksel (yazılımla geliştirilmiş) çözünürlükte fotoğraflarla size daha fazla ayrıntı sunar. Bu, yüksek çözünürlüklü poster boyutunda resimlerin yazdırılması için yeterlidir.

 • Geniş açılı objektif, kareye daha fazla kişinin girmesini sağlar

  Yüksek kaliteli, geniş açılı cam objektif ile daha geniş bir görüş alanı elde edersiniz. Geniş açılı objektif, geniş açılı fotoğraf objektifi gibi çalışır ve video kalitesinden taviz vermeden daha fazla kişiyi kareye dahil edebilir.

 • YouTube için anında video yükleme

  En yeni videolarınızı YouTube üzerinden arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşın. Web kameranız ile kişisel bir video oluşturun ve 3 kolay adımda YouTube'a yüklemek için tek bir uygulama kullanın. Videoyu seçmek için çift tıklatın, YouTube kullanıcı adınızı ve parolanızı girin, ardından videonun konusunu ve açıklamasını (varsa) girin ve 'Yükle' seçeneğini tıklatın.

 • Süper yakın çekimler için 5x dijital zoom

  Her görüntü için mükemmel büyüklüğü bulmak için yakınlaştırın ya da uzaklaştırın. Görüntüye bakarken, zoom'u tamamen ekrandaki arayüzle kontrol ederek resmi mükemmel şekilde ayarlayabilirsiniz.

 • Yüz izleme ile hiçbir gülümsemeyi kaçırmayın

  Son teknoloji ürünü kamera yazılımı yüzünüzü otomatik olarak algılar ve siz hareket ettiğinizde lensini hareket ettirir. Görüntülü sohbet sırasında hareket etseniz bile ekranın merkezinde kalabilirsiniz. Bu özellik size kendinizi daha rahat ifade etme ve daha doğal sohbet etme imkanı sunar.

 • 60 kare/saniye ile doğal video

  Saniyede 60 kare ile doğal görünümlü, tam hareketli video oluşturun. Arkadaşlarınızla video sohbet ve yüksek kaliteli video kaydı için son derece uygundur.

 • Yönlendirmeli dahili mikrofon yüksek kaliteli ses sağlar

  Yönlendirmeli mikrofon sesinize odaklanır, böylece doğal bir biçimde konuşabilirsiniz ve sesinizi duyurmak için mikrofona yaklaşmanıza gerek kalmaz. Bu, arkaplandaki gürültüyü otomatik olarak keser ve daha doğal bir ses sağlar.

 • Gürültü azaltma, konuşma netliğini artırır

  Bu mükemmel gürültü engelleme teknolojisi, arkaplandaki gürültüyü azaltır ve hem gürültülü, hem de sessiz ortamlarda konuşma netliğini artırır.

 • Döner bağlantı istediğiniz yere yöneltebilmenizi sağlar

  Kullanışlı pivot bağlantısıyla kolay web kamerası özgürlüğünün keyfini çıkarın. Web kamerasını hiç hareket ettirmeden, sadece kamerayı herhangi bir yönde 360° çevirerek istediğiniz yeri filme alabilirsiniz.

 • Masaüstü, dizüstü bilgisayar veya ekran için evrensel bağlantı

  Evrensel bağlantı, web kamerasının herhangi bir masaüstü bilgisayara, dizüstü bilgisayara ve ayrıca LCD ekrana yerleştirilmesini veya sabitlenmesini kolaylaştırır. Tasarım özellikle güvenlidir ve konuşmanın ortasında web kamerası hareket etmez veya düşmez.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: