PC web kamerası

  PC web kamerası

  Bağlantıyı kesmeyin

  Güçlendirilmiş 1.3 megapiksel video ve fotoğraf, yüz izleme, yakın çekimler için 3x dijital zoom ve enstantane düğmesiyle tek yapmanız gereken bağlanmak ve sohbete başlamak! Evrensel kelepçe masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar ile ekranlara takılabilir.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Bağlantıyı kesmeyin

 • Kolay saklama için kamera başlığı öne doğru katlanır

  Kolay saklama için kamera başlığı öne doğru katlanır
 • Daha fazla görüntü netliği için gelişmiş 1,3 megapiksel

  Web kameranız 1,3 megapiksel (yazılımla geliştirilmiş) video ve fotoğraf çözünürlüğü sağlıyor. Böylece daha büyük boyutlarda basıldıklarında da güzel görünen yüksek kaliteli fotoğraflar çekebilirsiniz.

 • Yüz izleme ile hiçbir gülümsemeyi kaçırmayın

  Son teknoloji ürünü kamera yazılımı yüzünüzü otomatik olarak algılar ve siz hareket ettiğinizde lensini hareket ettirir. Görüntülü sohbet sırasında hareket etseniz bile ekranın merkezinde kalabilirsiniz. Bu özellik size kendinizi daha rahat ifade etme ve daha doğal sohbet etme imkanı sunar.

 • Hızlı bağlantı için basit tak ve konuş özelliği

  Tek yapmanız gereken web kamerasını bilgisayarınızın USB potuna bağlamak. Bilgisayar tarafından tanınır ve anında çalışır. Görüntülü sohbete başlamak bu kadar basit.

 • Yakın çekimler için 3x dijital zoom

  Her görüntünün mükemmel büyüklüğünü bulmak için yakınlaştırın ya da uzaklaştırın. Görüntüye bakarken, zoom'u tamamen ekrandaki arayüzle kontrol edebilirsiniz. Böylece, resmi mükemmel şekilde ayarlayabilirsiniz.

 • 30 kare/saniye ile mükemmel video

  Arkanıza yaslanın ve saniyede 30 kare görüntü ile mükemmel görüntülemenin keyfini çıkarın. Size daha mükemmel video görüntüleri ve daha gelişmiş görüntülü sohbet deneyimi sağlar.

 • Gürültü azaltma, konuşma netliğini artırır

  Bu mükemmel gürültü engelleme teknolojisi, arkaplandaki gürültüyü azaltır ve hem gürültülü, hem de sessiz ortamlarda konuşma netliğini artırır.

 • Döner bağlantı istediğiniz yere yöneltebilmenizi sağlar

  Kullanışlı pivot bağlantısıyla kolay web kamerası özgürlüğünün keyfini çıkarın. Web kamerasını hiç hareket ettirmeden, sadece kamerayı herhangi bir yönde 360° çevirerek istediğiniz yeri filme alabilirsiniz.

 • Masaüstü, dizüstü bilgisayar veya ekran için evrensel web kamerası bağlantısı

  Evrensel bağlantı, web kamerasının herhangi bir masaüstü bilgisayara, dizüstü bilgisayara ve ayrıca LCD ekrana yerleştirilmesini veya sabitlenmesini kolaylaştırır. Tasarım özellikle güvenlidir ve konuşmanın ortasında web kamerası hareket etmez veya düşmez.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: