PC web kamerası

  PC web kamerası

  Tüm gün sohbet keyfi

  Görüntülü sohbetler için mükemmel görüntü ve ses kalitesi, gizliliğinizi koruyan objektif kapağı ve uzun süreli konfor sunan kulaklık. Ayrıca, bu web kamerasında 1.3 megapiksel güçlendirilmiş video izleme ve net video çekimi olanakları da var. Tek yapmanız gereken takmak ve sohbete başlamak; bu kadar basit!

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Tüm gün sohbet keyfi

 • Web kamerası lens kapağı gizliliği korur

  Web kamerası lens kapağı gizliliği korur
 • Web kamerası kablosu için kullanışlı kablo yönetimi

  Web kamerası kablosu için kullanışlı kablo yönetimi
 • Videolar ve fotoğraflar için gelişmiş 1,3 megapiksel

  Web kameranız 1,3 Mega piksel (yazılımla geliştirilmiş) video ve fotoğraf çözünürlüğü sağlıyor. Böylece daha büyük boyutlarda basıldıklarında da güzel görünen yüksek kaliteli fotoğraflar çekebilirsiniz.

 • Hızlı bağlantı için basit tak ve konuş özelliği

  Tek yapmanız gereken web kamerasını bilgisayarınızın USB potuna bağlamak. Bilgisayar tarafından tanınır ve anında çalışır. Görüntülü sohbete başlamak bu kadar basit.

 • Net ses alımı için son derece hassas kulaklık mikrofonu

  Sesinizi net bir şekilde alan son derece hassas bir mikrofonla birlikte geldiğinden kulaklık, net ve kesintisiz çevrimiçi konuşmalar için mükemmel bir çözüm sağlar.

 • Masaüstü, dizüstü bilgisayar veya ekran için evrensel web kamerası bağlantısı

  Evrensel bağlantı, web kamerasının herhangi bir masaüstü bilgisayara, dizüstü bilgisayara ve ayrıca LCD ekrana yerleştirilmesini veya sabitlenmesini kolaylaştırır. Tasarım özellikle güvenlidir ve konuşmanın ortasında web kamerası hareket etmez veya düşmez.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: