Dijital PhotoFrame

  Dijital PhotoFrame

  "...bak, burada banyo küvetindesin!"

  Bu PhotoFrame kalite ve eğlencenin mükemmel kombinasyonudur. Özelleştirme için renkli çerçeve aksesuarları bulunmaktadır; kız için pembe, erkek için mavi. Animasyonlu Çocuk Saati moduna geçerek çerçeveyi sevimli bir saate dönüştürün Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Dijital PhotoFrame

17, 8 cm (7"), Multimedya, 4:3 en boy oranı SPF2107/10 Benzer ürünler bul

"...bak, burada banyo küvetindesin!"

Bebek PhotoFrame

 • Canlı ve doğal cilt tonları için imagen Pro

  Eşsiz Philips imagen geliştirme teknolojisi, fotoğraflarınızı otomatik olarak rengi düzeltip en iyi kontrasta ayarlayacak şekilde analiz eder. imagen Pro, daha iyi renk hassasiyeti, renk derinliği ve akıllı kontrast için imagen'deki üç temel unsuru içeren daha gelişmiş bir geliştirme teknolojisidir. En önemlisi, imagen Pro gelişmiş cilt rengi kontrolü, net görüntüler ve hareketsiz görüntüler için çok önemli olan titreşimsiz fotoğraf görüntüleme sunar.

 • Görüntüdeki bozulmaları önleyen optimum 4:3 en-boy oranı

  Philips dijital PhotoFrame, fotoğrafınızı, en iyi görüntüleme deneyimi için 4:3 oranında gösterir.

 • Pembe veya Mavi takılır çerçeveyle çerçevenizi özelleştirin.

  Mükemmel şekilde tasarlanmış 2 hoş çerçeve aksesuarı dahildir. Kızlar için pembe, erkekler için mavi. Sadece takın.

 • USB veya hafıza kartından otomatik slayt gösterisi

  Fotoğrafları PhotoFrame'inize kopyalayarak harcamak istemediğiniz anlar için; slayt gösterisi herhangi bir USB sürücüden veya hafıza kartından otomatik olarak başlar.

 • Animasyonlu Saat, saati dinlendirici bir şekilde görüntüler

  Fotoğraf görüntülemeniz gerekmediğinde bu eğlenceli ve renkli saate geçin. PhotoFrame'iniz anında saate dönüşür. Animasyonlu Çocuk Saati çocuklar için idealdir ve saati nasıl söyleyeceklerini öğretmek için mükemmel bir araçtır.

 • RadiantColor ile eski anılara yeni bir parlaklık katın

  RadiantColor, tam ekrandan küçük fotoğrafların kenarlarındaki renkleri genişletip siyah çubukları ve en-boy oranı bozulmasını ortadan kaldırarak küçük fotoğrafların en iyi oran olan 4:3 oranında görüntülenmesini sağlayan, özel bir Philips teknolojisidir.

 • Çevre Dostu PhotoFrame

  Philips PhotoFrame, daha düşük güç tüketimi, tehlikeli maddelerin ortadan kaldırılması, daha düşük ağırlık, daha etkili ambalajlama ve daha iyi dönüştürülebilirlik sayesinde çevreye verilen toplam zararı minimum seviyeye indirmeyi amaçlayan EcoDesign ilkelerimize uygun olarak tasarlanır ve üretilir.

 • Enerji tasarrufu için önceden ayarlanan zamanlarda otomatik açılma/kapanma

  Bir zamanlayıcı, PhotoFrame'i seçtiğiniz saatlerde açar ve kapatır; PhotoFrame enerji giderlerinden üçte bire kadar tasarruf etmenizi sağlayarak çevre koruması için enerji tüketimini azaltır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: