Web kamerası

  Web kamerası

  Karanlık ortamlarda bile yüksek çözünürlük

  Tartışmasız dünyanın en iyi Web kamerası. Philips'in en yeni teknolojilerini içermektedir ve optik mekanizması o kadar hassastır ki karanlık ortamlarda bile canlı renklere sahip, yüksek çözünürlüklü görüntü sağlar. Web yayıncığı ve ev izleme uygulamaları için mükemmeldir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Karanlık ortamlarda bile yüksek çözünürlük

Pixel Plus ve Dijital Doğal Hareket

 • Bozulmaları ortadan kaldıran Dijital Doğal hareket teknolojisi

  Bozulmaları ortadan kaldıran Dijital Doğal hareket teknolojisi

  Philips, hareketli görüntü içeriğinde görünebilen sarsılma efektini ortadan kaldırmak için Dijital Doğal Hareket fonksiyonunu keşfetti. Dijital Doğal Hareket, resimdeki hareketi önceden tahmin eder ve hem yayınlanan hem de kayıtlı olan film malzemelerindeki (DVD gibi) sarsıntı hareketlerini düzeltir. Bunun sonucunda elde edilen düzgün hareket çıkışı ve mükemmel keskinlik, görüntüleme deneyimini daha yüksek bir seviyeye taşır.

 • Titreşimsiz görüntüler için saniyede 90 kare video görüntüsü

  Yıldırım hızındaki saniyede 90 karelik tazeleme hızı, inanılmaz derecede titreşimsiz, yüz yüze video konferans imkanı sunar ve uzaktan ev izleme için mükemmel görüntüler üretir.

 • Karanlıkta çalışmak için ultra hassas sensör teknolojisi

  Ultra hassas yüksek kaliteli CCD sensörü loş ışıkta dahi görüntülerin doğal olmasını sağlar

 • Yüz takibi yüzünüzü otomatik olarak takip eder.

  Son teknoloji ürünü kamera yazılımı yüzünüzü otomatik olarak algılar ve siz hareket ettiğinizde lensini hareket ettirir. Video konferans sırasında hareket etseniz bile görüntünün merkezinde kalırsınız. Bu özellik size kendinizi daha rahat ifade etme ve daha doğal sohbet etme imkanı sunar.

 • Mükemmel görüntü kalitesi için 1,3 Mega Piksel

  1,3 Mega Piksel web kameralardaki en yüksek çözünürlüktür. Bu çözünürlük sayesinde web kameranızı yüksek kaliteli fotoğraflar çekmek ve hatta büyük boyutlu yüksek kaliteli fotoğraf basmak için kullanabilirsiniz.

 • Daha iyi ayrıntı, derinlik ve netlik için Pixel Plus

  Pixel Plus, satır ve piksel sayısını artıran bir dijital görüntü işleme teknolojisidir. Hangi kaynaktan gelirse gelsin, sonuç her zaman çok daha net, çok daha ayrıntılı ve derin görüntülerdir.

 • Hassas cam mercek daha net görüntü kalitesi sunar

  Keskin, berrak ve net. Hassas cam mercek, fotoğraftan görüntülü mesajlaşmaya tüm uygulamalarda yüksek görüntü kalitesini garanti eder. Lensler, ömürlerinin uzaması ve eskimeye, yıpranmaya ve toz birikimine engel olmak için özel bir filmle kaplanmıştır.

 • Görüşmelerinize en yüksek kalitede görüntü ve konuşma ekleyin

  Bu web kamerası arkadaşlarınızı ve ailenizi duymanın yanı sıra görmenizi sağlamak amacıyla internet görüşmelerinize görüntü eklemek için tasarlanmıştır. Kolayca ve anında çalışır ve tamamen geleceğe dönüktür!

 • Televizyon yayını kalitesinde web üzerinden yayın

  Bu kamera, çektiği yüksek kaliteli görüntüler sayesinde web üzerinden yayıncılık için idealdir. Videonuzu arkadaşlarınız veya ailenizle paylaşın veya Internet üzerinden yayınlayın.

 • Güvenilir ev içi izleme için hareket algılama

  Özel Hareket Algılama özelliği sayesinde siz dışarıdayken evinizde olan her şeyi kaydedebilirsiniz. Evden ayrılırken kameranızı hareket algılama moduna getirin, böylelikle sadece oda içinde bir hareket algılandığında kayıt yapmaya başlayacaktır.

 • Süper yakın çekimler için 8x dijital zoom

  Her görüntü için mükemmel büyüklüğü bulmak için yakınlaştırın ya da uzaklaştırın. Görüntüye bakarken, zoom'u tamamen ekrandaki arayüzle kontrol ederek resmi mükemmel şekilde ayarlayabilirsiniz.

 • VLounge Advanced ile web kamerasını ve uygulamalarını kontrol edin

  Sadece birkaç saniye içinde V-posta gönderin. VLounge, sadece birkaç fare tıklamasıyla fotoğraf ve video klipleri aktarmak, yönetmek ve arşivlemek için sofistike bir yazılımdır. Ayrıca, ev içi izleme, hareket algılama ve web üzerinden yayın gibi amaçlar için web kamerasıyla birlikte de kullanabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: