Web kamerası

  Web kamerası

  Görüntülü sohbet deneyiminizi artırın

  Görüntülü sohbetinizi bir üst seviyeye taşıyın. Özel yüz izleme özelliği ve 5x dijital zoom özellikli yüksek çözünürlüklü web kamerası sizi TV'deymiş gibi hissettirecek.Dahili dijital mikrofonu ekosuz sohbet için bir kulaklıkla tamamlanmıştır. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Görüntülü sohbet deneyiminizi artırın

Yüz izleme ve dijital zoom ile

 • Multimedya kulaklık ve kulaklıklı mikrofon ile en yüksek ses kalitesi

  Web kameranızla birlikte bir Philips multimedya kulaklık gelmektedir. Kulaklıklı mikrofon, optimum ses kalitesi ve rahat kullanım sağlar.

 • Görüşmelerinize en yüksek kalitede görüntü ve konuşma ekleyin

  Bu web kamerası arkadaşlarınızı ve ailenizi duymanın yanı sıra görmenizi sağlamak amacıyla internet görüşmelerinize görüntü eklemek için tasarlanmıştır. Kolayca ve anında çalışır ve tamamen geleceğe dönüktür!

 • Yüz takibi yüzünüzü otomatik olarak takip eder.

  Son teknoloji ürünü kamera yazılımı yüzünüzü otomatik olarak algılar ve siz hareket ettiğinizde lensini hareket ettirir. Video konferans sırasında hareket etseniz bile görüntünün merkezinde kalırsınız. Bu özellik size kendinizi daha rahat ifade etme ve daha doğal sohbet etme imkanı sunar.

 • Mükemmel çekim ve doğal görüntüler için yukarı aşağı dönen lens

  Mükemmel odaklama ve doğal görüntüler için dönen lens. Eğim ayarını değiştirmek için kameranın altına nesne koymanıza gerek olmadan hızlı ve kolay bir şekilde doğru kamera açısını elde edebilirsiniz.

 • Dahili dijital mikrofon ile kaliteli ses

  Dahili dijital mikrofon ile özgürce ve doğal bir biçimde konuşabilir veya video klip kaydına ses ekleyebilirsiniz.

 • Saniyede 30 kare görüntü ile mükemmel görüntüler

  Arkanıza yaslanın ve saniyede 30 kare görüntü ile mükemmel görüntülemenin keyfini çıkarın. Size daha mükemmel video görüntüleri ve daha gelişmiş görüntülü sohbet deneyimi sağlar.

 • Yüksek kaliteli görüntüler için Super VGA çözünürlüğü

  Web kamerası, video postaları için Video Graphics Array (VGA) kalitesinde (640x480) fotoğraflar ve titreşimsiz video klipler çeker. VGA çözünürlüğüyle, web kameranız profesyonel seviyede bir kameraya dönüşür. Belgelerinize, web sayfalarınıza ve e-postalarınıza yüksek kaliteli fotoğrafları anında ekleyin veya fotoğraf kalitesinde görüntüler basın.

 • Hassas cam mercek daha net görüntü kalitesi sunar

  Keskin, berrak ve net. Hassas cam mercek, fotoğraftan görüntülü mesajlaşmaya tüm uygulamalarda yüksek görüntü kalitesini garanti eder. Lensler, ömürlerinin uzaması ve eskimeye, yıpranmaya ve toz birikimine engel olmak için özel bir filmle kaplanmıştır.

 • Süper yakın çekimler için 5x dijital zoom

  Her görüntü için mükemmel büyüklüğü bulmak için yakınlaştırın ya da uzaklaştırın. Görüntüye bakarken, zoom'u tamamen ekrandaki arayüzle kontrol ederek resmi mükemmel şekilde ayarlayabilirsiniz.

 • VLounge Premium ile V-postalar oluşturun ve web kameranızı kontrol edin

  V-postaları birkaç saniye içinde oluşturun ve gönderin. VLounge, birkaç fare tıklamasıyla fotoğraflar ve video klipleri çeken, yöneten ve arşivleyen sofistike bir yazılımdır. Ayrıca, maksimum kontrol için yüz izleme ve dijital zoom için de kullanılabilir.

 • Anında çalıştırma için VLounge Hızlı Erişim tuşu

  VLounge uygulamasını başlatmak için sadece Hızlı Erişim düğmesine basmanız yeterli

 • MSN, Skype ile diğer ücretsiz mesajlaşma servisleriyle uyumlu

  Web kamerası ve yazılımı, tüm mesajlaşma sistemleri düşünülerek tasarlandı. Skype, MSN Messenger, Yahoo!, AOL Messenger ve diğer ücretsiz mesajlaşma servislerine video ekleyin. Ayrıca, çok kişili video konferansı için Windows Messenger ve NetMeeting ile birlikte çalışır ve geleceğe dönük olarak tasarlanmıştır.

 • Fotoğraf çekme düğmesi, anında muhteşem fotoğraflar çekmenize olanak verir

  Bu düğmeye tek dokunuşla, web kameranız otomatik olarak fotoğraf çeker. E-postalara, web sayfalarına ya da belgelere ekleyerek fotoğraflarınızı paylaşmanın eğlenceli bir yoludur.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: