Web kamerası

  Web kamerası

  Web kamerası eğlencesi

  Arka Planını Değiştir gibi harika özelliklerin yanısıra, eğlenceli oyunlar, efektler ve logolarla görüntülü sohbet mükemmel bir eğlenceye dönüşüyor. Gelişmiş görüntüleme teknolojisi sayesinde uzaktaki arkadaşlarınız hep yanınızdaymış gibi olacak. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Web kamerası eğlencesi

Kendinizi ifade edin

 • Arkaplanınızı Değiştirin

  Arkaplanınızı Değiştirin

  Gerçek arkaplanınızı değiştirin ve arkadaşlarınızı başka bir yerde olduğunuza inandırın! Yazılım arkaplanınızı otomatik olarak doldururken, her zamanki gibi etrafta gezinebilir ve sohbet edebilirsiniz. Seçebileceğiniz 15 muhteşem arkaplan bulunmaktadır. Ayrıca kendi arka sahnenizi yükleyebilir ve oynatabilirsiniz.

 • Kendi eğlence logonuzu ekleyerek web yayımınızı kişiselleştirin

  Kendi eğlence logonuzu ekleyerek web yayımınızı kişiselleştirin

  Kendi eğlence logonuzu ekleyerek web yayımınızı ya da web günlüğünüzü kişiselleştirin. Bu özel yazılım sayesinde, aynı televizyonunuzdaki TV kanal logoları gibi, video akışının bir köşesine kendi logonuzu ekleyebilirsiniz.

 • Ekstra görüntü kalitesi için 1,3 Mega Piksel çözünürlük (enterp.)

  Web kameranız 1,3 Mega Piksel (enterp.) video ve fotoğraf çözünürlüğü sağlıyor. Böylece daha büyük boyutlarda basıldıklarında da güzel görünen yüksek kaliteli fotoğraflar çekebilirsiniz.

 • Saniyede 30 kare görüntü ile mükemmel görüntüler

  Arkanıza yaslanın ve saniyede 30 kare görüntü ile mükemmel görüntülemenin keyfini çıkarın. Size daha mükemmel video görüntüleri ve daha gelişmiş görüntülü sohbet deneyimi sağlar.

 • Süper yakın çekimler için 3x dijital zoom

  Her görüntü için mükemmel büyüklüğü bulmak için yakınlaştırın ya da uzaklaştırın. Görüntüye bakarken, zoom'u tamamen ekrandaki arayüzle kontrol ederek resmi mükemmel şekilde ayarlayabilirsiniz.

 • Yüz takibi yüzünüzü otomatik olarak takip eder.

  Son teknoloji ürünü kamera yazılımı yüzünüzü otomatik olarak algılar ve siz hareket ettiğinizde lensini hareket ettirir. Video konferans sırasında hareket etseniz bile görüntünün merkezinde kalırsınız. Bu özellik size kendinizi daha rahat ifade etme ve daha doğal sohbet etme imkanı sunar.

 • Dahili yönlü mikrofon sayesinde yüksek kaliteli ses

  Dahili yönlü mikrofon sayesinde yüksek kaliteli ses deneyimi yaşayın. Doğal ve serbest bir biçimde konuşun veya bir video klibine ses ekleyin.

 • Gürültü azaltma, konuşma netliğini artırır

  Bu mükemmel gürültü engelleme teknolojisi, arkaplandaki gürültüyü azaltır ve hem gürültülü, hem de sessiz ortamlarda konuşma netliğini artırır.

 • Heyecan verici eğlenceli çerçeveler ve efektler

  Beklenmedik şeylerle sohbete neşe katın. Sohbet sırasında yüzünüzün etrafına ekleyebileceğiniz on adet temalı eğlenceli çerçeve ile arkadaşlarınızı şaşırtın. Ya da sizi negatif, süslü hatta deforme biçimde gösterecek eğlenceli efektlerle onları eğlendirin.

 • Tüm anında mesajlaşma servisleriyle uyumludur

  Web kamerası ve yazılımı, tüm anında mesajlaşma servisleri düşünülerek tasarlandı. Skype, Windows Live Messenger, Yahoo! Messenger, AOL Instant Messenger ve diğer servislere görüntü ekleyin.

 • Web kameranızı kontrol etmeniz için kolay kullanımlı Philips CamSuite yazılımı

  Özel olarak geliştirilmiş olan kullanımı kolay bu yazılım, web kameranızı farenizin bir tıklamasıyla kontrol edebilmenizi sağlar. Görüntülü çağrı yaparken ekranınızda otomatik olarak belirecektir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: