Web kamerası

  Web kamerası

  Daha yüksek çözünürlükte görüntülü sohbet

  Şık, zarif ve sağlam, monitörünüzle uyum sağlar. Kamera başlığı her görüntüyü yakalamak için 360° döner. Ayrıca, ekosuz sohbet için ek multimedya kulaklıkla birlikte gelir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Daha yüksek çözünürlükte görüntülü sohbet

 • Saniyede 30 kare görüntü ile mükemmel görüntüler

  Arkanıza yaslanın ve saniyede 30 kare görüntü ile mükemmel görüntülemenin keyfini çıkarın. Size daha mükemmel video görüntüleri ve daha gelişmiş görüntülü sohbet deneyimi sağlar.

 • Yüksek kaliteli görüntüler için Super VGA çözünürlüğü

  Web kamerası, video postaları için Video Graphics Array (VGA) kalitesinde (640x480) fotoğraflar ve titreşimsiz video klipler çeker. VGA çözünürlüğüyle, web kameranız profesyonel seviyede bir kameraya dönüşür. Belgelerinize, web sayfalarınıza ve e-postalarınıza yüksek kaliteli fotoğrafları anında ekleyin veya fotoğraf kalitesinde görüntüler basın.

 • Süper görüntü kalitesi için otomatik görüntü iyileştirici

  Otomatik Görüntü İyileştirici, kamera ve görüntü ayarlarını var olan ışıkla otomatik olarak eşleştirerek web kameranızdan en iyi performansı almanıza yardımcı olur.

 • Mükemmel çekim ve doğal görüntüler için yukarı aşağı dönen lens

  Mükemmel odaklama ve doğal görüntüler için dönen lens. Eğim ayarını değiştirmek için kameranın altına nesne koymanıza gerek olmadan hızlı ve kolay bir şekilde doğru kamera açısını elde edebilirsiniz.

 • Multimedya kulaklık ve kulaklıklı mikrofon ile en yüksek ses kalitesi

  Web kameranızla birlikte bir Philips multimedya kulaklık gelmektedir. Kulaklıklı mikrofon, optimum ses kalitesi ve rahat kullanım sağlar.

 • MSN, Skype ile diğer ücretsiz mesajlaşma servisleriyle uyumlu

  Web kamerası ve yazılımı, tüm mesajlaşma sistemleri düşünülerek tasarlandı. Skype, MSN Messenger, Yahoo!, AOL Messenger ve diğer ücretsiz mesajlaşma servislerine video ekleyin. Ayrıca, çok kişili video konferansı için Windows Messenger ve NetMeeting ile birlikte çalışır ve geleceğe dönük olarak tasarlanmıştır.

 • Fotoğraf çekme düğmesi, anında muhteşem fotoğraflar çekmenize olanak verir

  Bu düğmeye tek dokunuşla, web kameranız otomatik olarak fotoğraf çeker. E-postalara, web sayfalarına ya da belgelere ekleyerek fotoğraflarınızı paylaşmanın eğlenceli bir yoludur.

 • VLounge ile görüntü ve V-postaları alın, arşivleyin ve yönetin

  Fotoğraf ve video klip çekmek, düzenlemek ve arşivlemek için kullanışlı bir yazılım. Fare ile birkaç kez tıklayarak, görüntülü mesajlar yaratabilecek ve gönderebileceksiniz. Bu yazılım paketinde, Philips web kameranızın tüm avantajlarından faydalanabilmeniz için gereken her şey var.

 • Siyah kaplama ve ince hatlı tasarım

  Bu web kamerası evde veya ofiste harika görünecek. Bu web kamerası, parlak siyah kaplaması ve şık ve ince hatlı tasarımıyla görünümü kadar iyi çalışır.

 • Monitör, dizüstü veya masa üstünde sabit montaj

  Çok fonksiyonlu ayak, web kameranızın her türlü monitör, dizüstü bilgisayar ya da düz yüzeyde kullanımını kolaylaştırır.

 • Kamerayı pivot bağlantısı üzerinde 360° derece döndürün

  Kullanışlı pivot bağlantısıyla kolay web kamerası özgürlüğünün keyfini çıkarın. Web kamerasını hiç hareket ettirmeden, sadece kamerayı herhangi bir yönde 360° çevirerek odanın her yerini filme alabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: