PC Kamerası

  PC Kamerası

  Üstün performans!

  SPC 200NC PC Kamerası, geniş bant Internet sohbetlerinde on-line görüntülemenin harika dünyasına, doğal görüntüsüyle mükemmel bir başlangıçtır Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Üstün performans!

Canlı video sohbet

 • Saniyede 30 kare görüntü ile mükemmel görüntüler

  Arkanıza yaslanın ve saniyede 30 kare görüntü ile mükemmel görüntülemenin keyfini çıkarın. Size daha mükemmel video görüntüleri ve daha gelişmiş görüntülü sohbet deneyimi sağlar.

 • Net görüntü için VGA çözünürlüğü (640x480)

  VGA (640 x 480), toplam görüntüyü oluşturmak için yaklaşık 300.000 pikselin kullanıldığı anlamına gelir. Bu VGA çözünürlüğü, belgelerde, web sayfalarında ve e-postalarda kullanım için net görüntüler sağlar.

 • Anında mesajlaşma servislerinde yüz yüze iletişim kurun

  Yahoo!, MSN ve AOL Messenger'a görüntü ekleyin. Bu PC Kamerası, Windows Messenger ve NetMeeting'le de çalışır.

 • Optimum yerleşim için harici mikrofon

  Ayrı bir harici mikrofon ile, Internet üzerinden görüntülü sohbet etmek için sesinizi en iyi alabileceği yere yerleştirme özgürlüğüne kavuşursunuz.

 • Tüm mevcut görüntüleme yazılımlarıyla uyumludur

  Görüntülü mesajlarınız için VGA kalitesinde (640x480) görüntüler ve titreşimsiz video klipler elde edin. Bu PC Kamerası mevcut tüm görüntüleme yazılımlarıyla çalışır: Arcsoft's VideoImpression, Adobe Photoshop ve daha fazlası...

 • Fotoğraf çekme düğmesi, anında muhteşem fotoğraflar çekmenize olanak verir

  Bu düğmeye tek dokunuşla, web kameranız otomatik olarak fotoğraf çeker. E-postalara, web sayfalarına ya da belgelere ekleyerek fotoğraflarınızı paylaşmanın eğlenceli bir yoludur.

 • Mükemmel çekim ve doğal görüntüler için yukarı aşağı dönen lens

  Mükemmel odaklama ve doğal görüntüler için dönen lens. Eğim ayarını değiştirmek için kameranın altına nesne koymanıza gerek olmadan hızlı ve kolay bir şekilde doğru kamera açısını elde edebilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: