Kablosuz Baz İstasyonu

  Kablosuz Baz İstasyonu

  Akıllı ve basit kablosuz geniş bant

  Philips Wi-Fi ürünleri, kablosuz sinyaller göndermenize, yönlendirmenize ve almanıza olanak sağlayarak, ev bağlantılarınızın potansiyelinden tam olarak yararlanmanızı sağlar. Bilgisayarlara, Wi-Fi uyumlu cihazlara ve bir geniş bant bağlantısına erişim sağlayarak en sevdiğiniz içeriğin keyfini çıkarın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Akıllı ve basit kablosuz geniş bant

Eviniz için kablosuz geniş bant

 • Birçok PC tek Kablosuz Baz İstasyonuna bağlanır

  Tek bir İnternet üyeliğiyle birden çok PC bağlayarak, tek İnternet bağlantısından daha fazla faydalanın. Tüm Philips Kablosuz Baz İstasyonları, otomatik olarak evdeki tüm PC'leri İnternet'e erişebilir kılarlar!

 • Birden çok kullanıcı aynı anda İnternet erişimi sağlayabilir

  Philips Kablosuz Baz İstasyonu kablolu/kablosuz geniş bant bağlantınızı ev ağınıza paylaştırabilir. PC, streamium ya da PC ilişkili cihazların İnternet bağlantısını sağlarken kablolu ya da kablosuz bağlantıları kullanabilirsiniz

 • Dahili ADSL modem

  Dahili ADSL modem: ADSL2 Kablosuz Baz İstasyonu iki temel teknoloji içerir: ADSL2 ve Wi-Fi 802,11g. ADSL2 Baz İstasyonunda size yüksek hızda İnternet erişimi sağlayan bir dahili ADSL2 modemi bulunur. Bu ünite normal telefon hattınızla birlikte çalışır. Dahili Wi-Fi 802,11g modülü ADSL üyeliğiniz ile bir çok PC'den kablosuz olarak bağlanmanıza olanak sağlar. Bu sanat eseri teknoloji size, güvenlik duvarı, ebeveyn kontrolü, şifreleme ve daha birçok konuda en son sürümleri sunmaktadır. Bu, özel ev ağınızı güvenli kılacaktır.

 • Sabit yüksek hızda kablosuz bağlantı

  Yüksek hızda performans, çok hızlı veri aktarımı ve erişimine olanak sağlar. Bu, her türlü veriye erişim için daha uzun bekleme sürelerini engeller.

 • Kurulum sihirbazı sizi kurulum esnasında yönlendirir

  Kurulum sihirbazı, Philips Kablosuz Baz İstasyonunuzun kurulumu sırasında size yardım edecek bir adım adım kılavuz sağlar. Kurulumdan sonra ev ağınız evdeki diğer tüm Wi-Fi ekipmanlarıyla bağlantı kurmaya hazırdır.

 • İnternet ve telefon desteği

  Ürünle ilgili her türlü sorunuzun yanıtını İnternet'te e-posta aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Elektronik postalarınız için yerel diller desteklenmektedir. Philips İnternet destek sitesinin, ek bilgi bulabileceğiniz ya da sıkça sorulan sorulara yanıt alabileceğiniz bir forum sayfası vardır.

 • Temel ya da gelişmiş kurulum için kurulum seçenekleri

  Philips Kablosuz Baz İstasyonu web tabanlı arayüzde temel ya da gelişmiş seçeneklerini gösterir. Bunlardan birini seçtiğinizde baz istasyonunun ayarları konusunda otomatik olarak yönlendirilirsiniz. Program size hızlı kurulum ve bağlantı sağlayacaktır. Gelişmiş kurulum sizi Kablosuz, Güvenlik Duvarı, ebeveyn kontrolü gibi çoklu ayarlar arasında yönlendirecektir.

 • Yüksek Düzeyde Güvenlik

  WiFi tarafından sağlanan kablosuz güvenlik. Bazı durumlarda kablosuz verileri korumak için sadece WAP, WEP veya Tkip yeterli olabilir. WEP, 40 bit (64 bit de denir) veya 108 bit (128 bit de denir) şifreleme modunda bulunur. 108 bit şifreleme, çözülmesi daha uzun süren bir şifreleme algoritması olduğundan, temel 40 bit (64 bit) şifrelemeden daha fazla güvenlik sağlar.

 • Gelişmiş güvenlik duvarı koruması

  Güvenlik duvarı, Philips Kablosuz Baz İstasyonunun arka tarafında sürekli olarak çalışan bir programdır. Bu güvenlik duvarı ağınızı İnternet'teki saldırılardan korur. FTP, DMZ ve daha birçok ayar, kolay kurulum sihirbazı üzerinden ayarlanabilir

 • Ebeveyn kontrolü seçenekleri

  Philips Kablosuz Baz İstasyonu, URL engelleme, alan engelleme ve IP adresi engelleme gibi temel ebeveyn kontrolü özelliklerini içerir. Philips Kablosuz Baz İstasyonu'nun rahat kullanımlı web tabanlı konfigürasyon ara yüzünden, kolayca ve verimli bir şekilde elde edilebilir. İnternet'e erişirken çoklu filtre özelliği, bir sitenin alan adı, URL'si ve/veya IP adresi temelinde desteklenir.

 • Evin her yerinden İnternet, dosya, müzik ve çok daha fazlasına erişim olanağı

  Philips Kablosuz Baz İstasyonu geniş bant İnternet'e bağlanabilir ve PC'nize ve diğer istemcilere; dosya paylaşımı, dosya aktarımı, müzik, video ve resimler gibi servislere kablolu ya da kablosuz erişim sağlar.

 • Kablosuz ağlar esneklik sağlar

  Kablosuz, size evinizin her istediğiniz yerine PC ya da istemci kurma olanağını sağlar. Dizüstü bilgisayar kullanıcıları, bahçede oturup ofis, İnternet ya da ev ağına on-line olabilirler.

 • Herhangi bir WiFi cihazına bağlanabilir

  Wi-Fi sertifikası, diğer tüm Wi-Fi ürünleri ile iletişim kurabileceğinizi garanti eder. Wi-Fi komitesinde endüstri standartlarını belirleyen Philips, Microsoft, IBM, Dell ve diğer şirket temsilcileri bulunur.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: