Ek TV bağlantı alıcısı

  Ek TV bağlantı alıcısı

  SLV5400'ünüz için ek alıcı

  SLV5400 Kablosuz TV Bağlantınız tarafından iletilen video ve ses sinyalini üçüncü TV'nizde de izleyin !

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

SLV5400'ünüz için ek alıcı

 • 2. bir televizyonda herhangi bir görüntü aygıtını izleyin

  Kablosuz hat, hemen her ses/görüntü aygıtı markasında kullanılan standart SCART ve cinch fişleri kullanır. Aygıtınızda bu standart bağlantılardan herhangi biri varsa, kablosuz hat ile birlikte kullanılabilir

 • İkinci TV'nizde izlemek için dört görüntü cihazından birini seçin

  Tüm ev sineması ayarlarınızı değiştirmeden DVD oynatıcıınız, uydu alıcınız, VCR'ınız ve set üstü kutunuz arasında geçiş yapmanın kolay yolu. Kablosuz TV bağlantınızın her biri kendi SCART bağlantısına sahip dört farklı girişi vardır, böylece dört cihaza kadar bağlayabilirsiniz.

 • DVD+RW/ DVD/ VCR / Set Üstü Kutusu ve çok daha fazlasıyla birlikte kullanılır

  Evinizde istediğiniz yerde film, spor karşılaşmaları, canlı performanslar ve çok çeşitli TV kanallarını izleme olanaklarınızı arttırın. Kablosuz TV bağlantısı her markadan Ücretli TV (PayTV) AV içeriğini ve İzlediğin Kadar Öde (Pay per View) programlarının dekoderleri, uydu alıcıları, set üstü kutular, DVD oynatıcılar, VCR cihazları ve video kameralar için uygundur.

 • Bir çok video aygıtı ve markası ile uyumludur

  Kablosuz hat, hemen her ses/görüntü aygıtı markasında kullanılan standart SCART ve cinch fişleri kullanır.

 • Bir düğmeye tek bir dokunuşla 4 cihaza erişim sağlayın

  Herhangi bir görüntü cihazını ikinci TV'de görebilmek için vericideki kabloları değiştirmeye gerek yok. Giriş cihazını kolayca değiştirmek için giriş seçim düğmesine basın.

 • Cihaz kapalı bir kabin içinde çalıştırılabilir

  Ses/görüntü cihazlarını bir kabin içinde saklarsanız, bunları normal bir IR uzaktan kumanda ile çalıştıramazsınız. Philips kablosuz uzaktan kumanda bağlantısı sayesinde, bir uzaktan kumandanın kızılötesi sinyallerini alarak RF haline çeviren RF tabanlı bağlantı üzerinden, kapıları kapalı bile olsa kabin içindeyken bu aygıtları çalıştırabilirsiniz. Bu sinyaller daha sonra alıcı ünite tarafından tekrar kızılötesine çevrilir.

 • Kablo döşemeden,duvarlarda delik açmaden, daha az karmaşa, daha az sorun.

  Alıcı ve verici arasındaki 2.4 GHz kablosuz bağlantı kablo döşemeniz veya duvarlarda delikler açmanıza gerek kalmadığı anlamına gelmektedir.

 • Kablosuz sinyal duvarlardan ve tavandan geçer

  Daha fazla A/V donanımı satın almanıza veya kiralamanıza gerek yok. Kablosuz RF sistemi, DVD filmleri ve sevdiğiniz Uydu veya TV kanallarını, evin istediğiniz yerinden seyretme olanaklarınızı arttırır. İkinci TV'niz nerede olursa olsun, evin içinde 30 metreye kadar bir mesafede, yüksek kalitede görüntü ve stereo ses gönderir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: