Kablosuz Multimedya Adaptörü

  Kablosuz Multimedya Adaptörü

  TV ve ses sisteminizi zenginleştirin

  SL300i ile TV ve audio sisteminizin becerilerini bilgisayarınızdan veya doğrudan Internet'ten kablosuz olarak alabileceğiniz multimedya ile (müzik parçaları, fotoğraflar, filmler) artırabilirsiniz.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

TV ve ses sisteminizi zenginleştirin

PC ve Internet'ten multimedya

 • Oturma odanızda kablosuz PC multimedyasının tadını çıkarın

  Ürün bir TV veya stereoya bağlıdır. PC ile ürün arasında kablosuz bir bağlantı kurulur. TV ve stereonuzda PC multimedya içeriğinde gezinmeyi uzaktan kumanda ile yapabilirsiniz.

 • Online müzik, film, fotoğraf ve oyunlara erişin

  Çevrimiçi müziklere, filmlere, müzik videolarına, fotoğraf koleksiyonlarına ve Internet oyunlarına TV'nizden veya stereonuzdan tek tuşla erişin. Internet multimedyasına zahmetsizce erişmek için dosyaları önce PC'nize indirmeniz, hatta PC'nizi açmanız bile gerekmez. Geniş bantlı Internet bağlantısı gerektirir.

 • Ürününüzü güncel tutmak için Internet üzerinden güncellenebilir

  Yeni özellikler, fonksiyonlar ve geniş bantlı bağlantı üzerinden Internet'ten doğrudan cihazınıza otomatik olarak indirilen ortam dosya formatları.

 • Açık IEEE802.11 standardına dayalı kablosuz RF iletişimi

  WiFi standardı, ayrı odalarda bulunan bilgisayarlar, çevre birimleri ve audio/video aygıtları arasında kablo bağlantısı yapılmasına gerek olmadığı anlamına gelir.

 • UPnP, çeşitli cihazların birbirleriyle iletişim kurmasına olanak verir

  UPnP (Evrensel Tak ve Çalıştır), çeşitli aygıtların birbirleriyle iletişim kurmasını sağlayan bir ağ protokolü anlamındadır. Belirli içerikleri (resim, ses veya video dosyaları) oynatabilen aygıtlar ağ üzerinde kendilerini tanıtıp bu tür dosyaları saklayan veri depolarına bağlanabilirler. Böylece bir dosya, kesintisiz eğlence deneyimi için bunlar arasında alınıp verilebilir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: