Gürültü önleyici baş bantlı kulaklıklar

  Gürültü önleyici baş bantlı kulaklıklar

  %85 daha az dış gürültü

  Arka plan gürültüsünü %85'e kadar gideren bu birinci sınıf kulaklıklarla rahatsız edici arka plan gürültüsünü engelleyin ve huzur içinde müzik dinleyin. Uçak ve tren yolculukları için ideal. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Gürültü önleyici baş bantlı kulaklıklar

Gürültü önleyici tamponlar SHN9500/00 Benzer ürünler bul

%85 daha az dış gürültü

Aktif gürültü önleme

 • Gelişmiş elektronik teknoloji, istenmeyen gürültüleri %85 oranında azaltır.

  Akıllı gürültü önleme teknolojisi, gürültülü ortamlarda düşük ses seviyesinde müzik dinleme keyfini artırır. Özellikle jet motoru gürültüsü gibi düşük frekanslı gürültüleri önler. Böylece uçak, tren ve benzeri ortamlarda arka plandaki rahatsız edici uğultuyu duymadan hafif müzik dinleyebilirsiniz. Bu teknoloji, gerçekte istenmeyen sesle aynı genlikte ama ters fazda bir dalga formu yaratarak, sesi etkin bir şekilde ortadan kaldırır.

 • Mute (Sessiz) butonu kulaklıkları çıkarmadan konuşmaya olanak sağlar.

  Mute (Sessiz) düğmesi, gürültü önleme fonksiyonunu ve 'ses giriş' sinyalini duraklatarak kulaklıkları çıkarmadan çabuk şekilde konuşma yapmaya olanak sağlar.

 • Yumuşak kulak yastıkları mükemmel ses için mükemmel bir yalıtım sağlar

  Kulak yastıkları çok yumuşaktır, mükemmel bir sızdırmazlık ve harika ses sağlamak için hoparlörlerin kulakları tam olarak örtmesini sağlar. Kulaklıkları kulaklarınıza çok hafif bir şekilde bastırarak uzun bir süre rahatça kullanabilirsiniz.

 • Neodimyum sürücülerden güçlü ve estetik ses kalitesi

  En iyi ses performansını elde etmek istiyorsunuz ve bunu hak ediyorsunuz - Bu kulaklıkta kullanılan hoparlör sürücüleri, beklentilerinizi karşılayacak ve unutamayacağınız performansı size tekrar tekrar sunabilecek en kaliteli neodimyum mıknatıslarla donatılmıştır.

 • Saatlerce süren konfor için süper yumuşak kulak yastıkları

  Kulak yastıkları çok yumuşaktır, harika ses elde etmek için hoparlörlerin kulakları tam olarak örtmesini sağlar. Kulaklıkları kulaklarınıza çok hafif bir şekilde bastırarak uzun bir süre rahatça kullanabilirsiniz.

 • Kolay ayarlanabilir baş bandı optimum uyum ve rahatlık sağlar

  Kolayca ayarlanabilen mekanizma, kulak yastığıyla kulağınız arasında yakın ve uyumlu bir akustik köprü kurarak optimum performans sağlar.

 • Ekstra rahatlık için tek yönlü çıkarılabilir kablo

  Çıkarılabilir kablonun kullanımı ve saklaması çok kolaydır. Uyuyacağınız zaman kabloyu çıkarabilir ve rahatça hareket edebilirsiniz.

 • Taşıma çantası, kulaklığınızı kullanılmadığı zaman korur

  Bu çanta, kulaklığınızın korunması ve kullanılmadığı sırada kabloların dolaşmasını önlemenin en uygun yoludur.

 • Uçuş eğlence sistemine bağlantı adaptörü

  Uçak eğlence sistemlerini dinlemek için kendi kulaklığınızı kullanın. Adaptör, standart çift mono jaklarını basitçe stereo kulaklık jakına dönüştürür.

 • 3,5 - 6,35mm adaptör, her tür ses cihazına bağlanır

  Kulaklığınızı bu adaptörle, ister 3,5 ister 6,35 mm fişli cihazlarda kullanabilirsiniz. Böylece daha fazla ses cihazı kullanma seçeneğiniz olur.

 • Piller dahil edilmiştir, böylece ürününüzü hemen kullanabilirsiniz

  Başlamak için pil satın almanız gerekmez. Pilleri takın yeter!

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: