PC Kulaklığı

  PC Kulaklığı

  Kişiselleştirilebilir PC kulaklığı

  Bu şık PC çözümü sayesinde kulaklığı kulağınıza tam oturacak şekilde kişiselleştirebilirsiniz. Kristal netliğinde ses ve konforlu boyun bandı tasarımı sayesinde şıklığınız bozulmadan saatlerce sohbet etmenin keyfine varacaksınız.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Kişiselleştirilebilir PC kulaklığı

Dizüstü ve masaüstünde mükemmel ortağınız

 • Kişiselleştirilebilir kulaklık modülleri

  Bu bilgisayardaki kişiselleştirilebilir kulaklık modülleriyle kendinizi, kişisel tarzınıza uygun modüller aracılığıyla farklılaştırabilirsiniz.

 • Kulak yastıkları, takma rahatlığını ve bas tepkisini artırır

  Bu Philips kulaklıkların kulak yastıklarının özel şekli ve kullanılan lüks malzemeler, mükemmel uyum ve maksimum konfor sağlar. Ses sızıntılarını önler ve bas performansını da artırır. Kulak yastıkları, insan kulağının çevresindeki bölgeye mükemmel oturacak şekilde biçimlendirilmiştir.

 • 40mm hoparlör sürücüsü, seste bozulma olmaksızın güçlü ses verir

  40 mm hoparlör sürücüsünde kullanılan ses elemanı bileşik mylar malzemeden yapıldığından, son derece hassas ama yine de güçlüdür ve verdiği seste duyulabilir bir bozulma yoktur.

 • Yüksek hassaslıkta mikrofon ile net ses alımı

  Son derece hassas ses alımı yapan bir mikrofona sahip olan bu bilgisayar, net ve kesintisiz çevrimiçi konuşmalar için mükemmel çözümdür.

 • Uzun süreli kullanımda daha fazla rahatlık için takılmasını kişiselleştirir

  Kulaklıklarınızı nasıl 'hissetmeyi' severseniz sevin, bu benzersiz kafa bandı yapısı size her zaman kişiselleştirilmiş, rahat bir oturuş sağlayacaktır. Yükseklik ayarıyla, kulaklığı çok daha uzun bir süre rahat şekilde takabilirsiniz.

 • Hat üstü ses kapama ve seviye kontrolü

  Ses kaynağı cihazına gitmeye gerek olmadan sesi kapatın veya seviyesini ayarlayın.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: