1
Kulaklıklar

Mikrofonlu kulaklık

  Mikrofonlu kulaklık

  Net, doğal ses etkisi

  New York'tan ve şehrin şık ve rahat cadde tarzından ilham alan CitiScape Downtown Kulaklıklar kendinizi kolayca ifade edebilmenizi sağlar. MusicSeal müziğinizin sadece size ulaşmasını sağlarken yumuşak köpük yastıklar mükemmel rahatlık sunar. Tüm faydaları görün

  Maalesef bu ürün artık mevcut değil

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Net, doğal ses etkisi

New York'tan ve şehrin şık ve rahat cadde tarzından ilham alan CitiScape Downtown Kulaklıklar kendinizi kolayca ifade edebilmenizi sağlar. MusicSeal müziğinizin sadece size ulaşmasını sağlarken yumuşak köpük yastıklar mükemmel rahatlık sunar. Tüm faydaları görün

Maalesef bu ürün artık mevcut değil

Mikrofonlu kulaklık

40 mm sürücülü/arkası kapalı, Kulak üstü, Hafızalı köpükten yapılmış yastıklar, Tek taraflı düz kablo SHL5605PP/10 Benzer ürünler bul

Net, doğal ses etkisi

müziğinizin sadece size ulaşmasını sağlayan MusicSeal ile

 • Dahili mikrofon ile müzik - telefon aramaları arasında geçiş yapın

  Dahili mikrofon ile müzik - telefon aramaları arasında geçiş yapın

  CitiScape kulaklıklarınızın dahili mikrofonu müzik dinleme - telefon aramalarını yanıtlama işlevleri arasında kolayca geçiş yapmanızı sağlar. Artık bir yandan müziğinizin keyfini çıkarırken sizin için önemli kişilerle bağlantı halinde olmak çok kolay.

 • Hassas şekilde ayarlanan 40mm sürücüler net ve doğal ses sunar

  Hassas şekilde ayarlanan 40mm sürücüler net ve doğal ses sunar

  Hassas şekilde ayarlanan 40mm sürücüler sayesinde doğal sıcaklıkla sunulan kristal netliğinde sesin keyfini çıkarın. Philips'in ses mükemmelliği konusundaki deneyiminden faydalanan CitiScape kulaklıklarınız hareket halindeyken büyüleyici müzik keyfi sunmak için net ve ayrıntılı olduğu kadar doğallığını koruyan ses üretmek üzere tasarlanmıştır.

 • MusicSeal müziğinizin tamamen size ait olmasını sağlar

  MusicSeal müziğinizin tamamen size ait olmasını sağlar

  Bir metal grubunun coşkulu gitar sololarını veya bir opera divasının büyüleyici soprano sesini dinlerken, MusicSeal özelliği CitiScape kulaklıklarınızın en sevdiğiniz müziği sadece size saklamasına olanak sağlar. Kulaklık modülünün çift katmanlı duvarlar ve kulaklık yastıkları ile muhafaza arasındaki sızdırmaz kenarlar bu yenilikçi özelliğin her bir tınıyı kulaklığın içinde tutabilmesini sağlar. Aynı zamanda, ortam sesinin size ulaşması ve müzik keyfinizi bozması engellenir.

 • Kulak üstü yalıtımlı yastıklar şehrin gürültüsünün size ulaşmasını engeller

  Kulak üstü yalıtımlı yastıklar şehrin gürültüsünün size ulaşmasını engeller

  Kulak üstü yalıtımlı yastıklar ile şehrin heyecanına ortak olurken gürültüyü dışarıda bırakın. Olağanüstü yumuşak kulak yastıkları uzun süreli kullanım rahatlığı sunmak için hoparlörün kulaklarınıza tam yerleşmesini sağlar. En sevdiğiniz müziğin tüm ses ayrıntılarının farkına varacak ve keyfini çıkaracaksınız.

 • 1,2 metrelik dolaşmayan düz kablo dolaşma ve takılmaları engeller

  1,2 metrelik dolaşmayan düz kablo dolaşma ve takılmaları engeller

  Çantanızın içindeki ve dışındaki birbirine geçmiş kablo yumağıyla boğuşmaya son. CitiScape kulaklıklarınızın 1,2 metrelik düz kablosu her zaman düz ve kullanımı kolay yapısını korur. Şimdi gittiğiniz her yerde kolayca müzik dinleyebilmek için asıl önemli olan şeylere odaklanabilirsiniz.

 • Hafızalı köpükte yapılmış yumuşak yastıklar müziğin keyfine rahatça varmanızı sağlar

  Hafızalı köpükte yapılmış yumuşak yastıklar müziğin keyfine rahatça varmanızı sağlar

  Bu Philips kulaklığın ultra yumuşak ve esnek hafızalı köpükten yapılmış yastıkları mükemmel sızdırmazlık sağlamak için kulağınızı kıvrımlarına rahatça ve sağlam şekilde oturur. Başınızın şekli nasıl olursa olsun bu kulaklıklar sadece mükemmel uyum sağlamak için değil aynı zamanda müziğin keyfini daha uzun süre çıkarabilmeniz için tasarlanmıştır. Doğrusu, bu kulaklıklar o kadar rahat ki, kulağınızda olduğunu bile unutacaksınız.

 • Hareket halindeyken rahat dinleme deneyimi için yumuşak kumaş baş bandı

  Hareket halindeyken rahat dinleme deneyimi için yumuşak kumaş baş bandı
Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: