Baş bantlı kulaklıklar

  Baş bantlı kulaklıklar

  Dinamik güçlü bas

  Kaliteli müziği gittiğiniz her yere götürün. SHL3105'de zengin ve derin bas özelliği için 40 mm neodimyum sürücüler bulunur. 1500 mW güce sahip kulaklıklar seste bozulmaya yol açmadan yüksek ses seviyeleri sunar. Kulaklık modülleri kolay izleme için 165° dönebilir. Tüm faydaları görün

  Maalesef bu ürün artık mevcut değil

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Baş bantlı kulaklıklar

DJ monitör tipi, Beyaz SHL3105WT/00 Benzer ürünler bul

Dinamik güçlü bas

DJ monitör tipi kulaklıkla

 • Etkileyici ve güçlü bas için 40 mm neodimyum hoparlör sürücüleri

  Etkileyici ve güçlü bas için 40 mm neodimyum hoparlör sürücüleri

  Neodimyum sürücüler, canlı yüksek tonları ayıran ve daha güçlü bas ses üreten olağanüstü bir frekans tepkisine sahiptir. Net ses ayırma özelliği sayesinde her notayı en doğru anda duyabilir, böylece parça mikslerinize profesyonel bir dokunuş katabilir ya da dışarıda en sevdiğiniz şarkıları keyifle dinleyebilirsiniz.

 • İzleme ve daha fazla esneklik için 165° dönebilen kulaklıklar

  İzleme ve daha fazla esneklik için 165° dönebilen kulaklıklar

  Profesyonel DJ'ler düşünülerek tasarlanan bu kulaklığın kulaklıkları, parça miksleme sırasında tek kulakla rahatça dinlemek için 165° dönebilir. Dönme özelliği günlük kullanımda dışarıdan gelen sesleri geçici olarak dinlemek için de kullanılabilir.

 • Dışarıda kolayca saklamak için yassı katlanır tasarım

  Dışarıda kolayca saklamak için yassı katlanır tasarım

  Dışarıda en iyi deneyimi yaşayabilmeniz için üretilen DJ izleme tarzı kulaklık, harika taşınabilirlik ve kolay saklama için katlanarak kaldırılabilir. Akıllı tasarım ve kaliteli menteşeler gibi dikkatli bileşen seçimi, kulaklık parçalarının kolayca hareket ettirilmesini sağlar. SHL3100 yassı şekilde katlanabilirken, üst düzey SHL3200 ve 3300 daha kompakt şekilde katlanabilir.

 • Daha konforlu kullanım için 85 mm çaplı yumuşak yastıklar

  Daha konforlu kullanım için 85 mm çaplı yumuşak yastıklar

  Gittiğiniz her yerde harika sesin tadını çıkarın. 85 mm çaplı yumuşak yastıklar kulaklarınızla içinde bulunduğunuz ortam arasında mükemmel bir yalıtım oluşturarak harika gürültü yalıtımı sağlar ve bas notaları güçlendirir. İster hareketli bir partide parçaları miksleyin, ister işe gidip gelirken en sevdiğiniz şarkıları dinleyin; tamponlu kulaklıklar en iyi şekilde müzik dinlemenizi sağlar.

 • Rahat uyum için EVA köpüklü geniş, hafif baş bandı

  Rahat uyum için EVA köpüklü geniş, hafif baş bandı

  Ergonomik tasarımdan hafif yapı ve kaliteli malzemelerin kullanılmasına kadar her yönüyle bu kulaklık konforu amaçlamaktadır. Uzun süreli kullanımda bile olağanüstü konfor sayesinde maksimum müzik keyfi yaşayabilirsiniz.

 • Kapalı arka sistem ortamdaki gürültüyü önler

  Kapalı arka sistem ortamdaki gürültüyü önler
 • Ayarlanabilir kulaklık modülleri ve baş bandı her kullanıcıya uyar

  Ayarlanabilir kulaklık modülleri ve baş bandı her kullanıcıya uyar
 • Dışarıda özgürce müzik dinlemek için 1,2 m kablo

  Müzik tutkunu DJ'ler 1,2 m uzunluğundaki kabloyla setlerini dışarı taşıyabilir. Artık dilediğiniz yerde parça miksleyebilir ve parti verebilirsiniz.

 • 1500 mW yüksek güç kullanımı: yüksek seste bile bozulma olmaz

  Yüksek güç kullanımı, ses düzeyi ve kaynak ne olursa olsun yüksek performans elde etmenizi sağlar. MP3 çalar, akıllı telefon, ev ses cihazı ve miks oluşturma cihazınızdaki tüm müzikleri dinleyin. Yüksek ses düzeylerinde veya yüksek ses giriş gücünde bile her zaman net ve bozulmayan sesle müzik dinlersiniz.

 • DJ stili kulaklığınızla etrafta olup biteni duyun ve müzik dinleyin

  Tek kulakla dinlemek için, arkası açık, tersine çevrilebilir kulaklık modülleri

 • Dayanıklılık garantisi için kablo 8.000 kez bükülerek test edildi

  Dayanıklılık ve performans için tasarlanan bu kulaklık, sizi yarı yolda bırakmayacak ses deneyimleri sunar. Kablo sistemleri, günlük kullanımda karşılaşılanların ötesindeki kuvvetli çekmelere ve sürekli bükülmelere dayanacak şekilde geliştirilmiştir. Kablo tasarımları bu amaçlı 8.000 kez bükülerek zorlu bir testten geçirilir.

Tüm teknik özellikleri gör
Kaydet

Bültenimize abone olun

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: