Kumandalı/mikrofonlu iPhone kulaklığı

  Made for iPod

  Kumandalı/mikrofonlu iPhone kulaklığı

  Keyifli rahatlık

  Yumuşak jel kaplama hoparlör tamponlarıyla kulak kanalınıza rahatça uyacak şekilde tasarlanmış bu kulaklık, sizinle mükemmel bir uyum içinde olacaktır. Mikrofonlu dahili uzaktan kumandası iPhone'unuza ulaşmadan parmaklarınızın ucunda.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Keyifli rahatlık

iPhone için

 • Uzaktan kumanda, mikrofon ve ses düzeyi kontrolü birlikte

  Bir şarkıyı atlamak mı istiyorsunuz? Ses düzeyini değiştirmek? Bir aramayı kabul veya reddetmek? Sesli not kaydetmek? Uzaktan kumandada hassas mikrofon ve ses düzeyi kontrollerinin yanı sıra, arama ve atlama fonksiyonları da bulunmaktadır. Sesle de kontrol edilebilir. Bu kulaklık sayesinde kontrol parmaklarınızın ucunda; üstelik, iPhone veya iPod'unuzun elinizin altında olmasına veya ekran kilidini açmanıza gerek yok.

 • Jel muhafazayla keyifli rahatlık

  Keyifli rahatlık için tasarlanan bu kulaklıklar, jel tamponların içine yerleştirilmiştir. Yumuşak tamponların kulağınızın dış kısmının şeklini alması bu kulaklığı yeni favori kulaklıklarınız haline getirecektir.

 • Net ses çıkışı

  Net ses çıkışını doğrudan kulaklarınıza ileten ergonomik tasarım. Mükemmel ses geçirmezlik özelliği sayesinde dış sesleri engelleyerek sadece müziğe ve telefon görüşmelerine odaklanmanızı sağlar.

 • Düşük ses seviyesinde kaliteli ses için üstün gürültü izolasyonu

  Artık gürültülü yerlerden geçerken sesi açmanız gerekmeyecek. Açılı Akustik Boruları ve kulağa mükemmel oturan kulaklıklar, arka plan gürültüsünü önemli oranda azaltarak düşük ses seviyesinde bile aynı ses kalitesini ve daha uzun bir pil ömrü sağlar.

 • Taşıma çantası, kulaklığınızı kullanılmadığı zaman korur

  Bu çanta, kulaklığınızın korunması ve kullanılmadığı sırada kabloların dolaşmasını önlemenin en uygun yoludur.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: