Kulak İçi Kulaklıklar

  Kulak İçi Kulaklıklar

  Doğru yönelimli ses

  Mükemmel açılı akustik boru tasarımına sahip bu ergonomik kulaklıklar, yoğun araştırmalar sonucunda üretildi. Doğal olarak kulağa oturan bu kulaklıklar, sesi doğrudan kulak kanalına göndererek telefonunuzdan bozulmamış bir müzik dinlemenizi sağlar.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Doğru yönelimli ses

cep telefonları için

 • En derin ve zengin baslar için turbo bas hava delikleri

  En derin ve zengin baslar için turbo bas hava delikleri

  Turbo Bas hava delikleri, en derin ve zengin basları yüksek kalitede üretmek için hava hareketini sağlar.

 • Mükemmel bir rahatlık için çok yumuşak kauçuk kapaklar

  Kauçuk kapaklar üzerindeki son derece yumuşak kauçuk malzeme mükemmel bir temas sağlar ve kulaklarınıza kolayca uyar. Kulak içi kulaklıklar hiç bu kadar rahat kullanımlı olmamıştı.

 • Bölünmüş kablo, rahat bir uzaktan kumanda bağlantısı sağlar

  Bu standart kablonun bir ucunda 3,5 mm soket, diğer ucunda 3,5 mm fiş vardır. Böylece, kulaklıkla daha rahat hareket edebilirsiniz.

 • Açılı Akustik Borular yönlü ve kusursuz sesler iletir

  Açılı Akustik sistemi, hoparlörden gelen ses dalgalarının tam olarak ve en yüksek netlikte kulak zarına yönlenmesi için kulak kanalı kıvrımına uygun olarak tasarlanmıştır

 • Uzun süreli rahatlık için silikondan yapılmış kulaklık kapakları

  Kulaklık kapakları, çok yumuşak silikondan yapılmıştır ve kulağınıza rahat bir şekilde oturur. Kendinizi o kadar rahat hissedeceksiniz ki kulaklığı çıkarmak bile istemeyeceksiniz.

 • Rahatlık ve kulağa tam uyum için ergonomik kulak içi tasarım

  Açılı Akustik Boru, insan kulak kanalının anatomisine uygun şekilde, ergonomik olarak tasarlanmıştır. Kulağa o kadar rahat oturur ki taktıktan sonra varlığını unutabilirsiniz.

 • Düşük ses seviyesinde kaliteli ses için üstün gürültü izolasyonu

  Artık gürültülü yerlerden geçerken sesi açmanız gerekmeyecek. Açılı Akustik Boruları ve kulağa mükemmel oturan kulaklıklar, arka plan gürültüsünü önemli oranda azaltarak düşük ses seviyesinde bile aynı ses kalitesini ve daha uzun bir pil ömrü sağlar.

 • Uzatma kablosu kolaylık için ekstra kablo uzunluğu sağlar.

  Uzatma kablosu sayesinde, ses kaynağını taşımanıza gerek kalmadan rahatça dolaşabilirsiniz. Ayrıca, kablo uzunluğunu özel gereksinimlerinize göre değiştirebilirsiniz.

 • Kullanışlı fermuarlı çanta, kulaklıkların ve kabloların düzenli saklanmasını sağlar.

  Bu gösterişli, küçük, fermuarlı çanta havalı görünmekle kalmaz, kullanılmadığında kulaklığınızı ve kablosunu da düzenli bir şekilde saklayabilmenizi sağlar.

 • Geniş bir frekans aralığı üreten hassas ayarlı hoparlörler

  Dinlediğiniz müziğin her parçasındaki en derin basları ve kristal netliğindeki tizleri sunan akustik olarak ayarlanmış hoparlör sürücüleri, tüm kayıtlarda mümkün olan en geniş frekans aralığını üretecek biçimde dikkatle tasarlanmıştır

 • Mikrofon sesini iyileştiren kablo uzunluğu

  Bu kulaklıkların kablo uzunluğu, kulaklık konnektörünüzün mikrofonundan ses alımını iyileştirmek için tasarlanmıştır. Ayrıca kulaklık konnektörü ile birlikte bu kulaklıkların toplam kablo uzunluğunu da optimum hale getirir. Kulaklık konnektörleri, standart kulaklıkların (mikrofonsuz ve standart 3,5 mm kulaklık fişi ile) cep telefonu ile kullanımına olanak verir. Genellikle cep telefonlarıyla birlikte verilirler ancak ayrı olarak da satın alınabilirler. Çoğu cep telefonu markası için Philips SHH1XXX kulaklık konnektörü bulunmaktadır. Ayrıca, cep telefonuna takılan kablonun toplam uzunluğunu da optimum hale getirir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: