1

Baş bantlı kulaklıklar

    -{discount-percentage}%

    Baş bantlı kulaklıklar

    Harika Ses

    Müzik çalabilen cep telefonunuzdan birinci sınıf, yüksek kaliteli ses için ultra hafif, katlanabilir kafa bantlı kulaklıklar. Geniş 40 mm stüdyo sınıfı hoparlörler, olağanüstü şekilde ayrıntılı ses üretirken, kapalı kulaklıklar dış gürültüleri bloke eder.

    Maalesef bu ürün artık mevcut değil

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Harika Ses

Müzik çalabilen cep telefonunuzdan birinci sınıf, yüksek kaliteli ses için ultra hafif, katlanabilir kafa bantlı kulaklıklar. Geniş 40 mm stüdyo sınıfı hoparlörler, olağanüstü şekilde ayrıntılı ses üretirken, kapalı kulaklıklar dış gürültüleri bloke eder.

Maalesef bu ürün artık mevcut değil

Harika Ses

Nokia XpressMusic telefonlar için

40mm hoparlör sürücüsü, seste bozulma olmaksızın güçlü ses verir

40 mm hoparlör sürücüsünde kullanılan ses elemanı bileşik mylar malzemeden yapıldığından, son derece hassas ama yine de güçlüdür ve verdiği seste duyulabilir bir bozulma yoktur.

Kapalı tipte tasarımı ortamdaki gürültüyü önler

Mükemmel kalite için etrafınızdaki sesler tümüyle engellenirken, kulaklıktan gelen ses yalıtılmış bir bölmede tutulur. Bu kulaklıkları canlı müzik veya kayıt seansları sırasında izleme işlemleri için ideal yapan şey de budur.

Sınıfında en iyi performansın ve optimum ses kalitesinin tadını çıkarın

Akustik olarak ayarlanmış tasarım ve yüksek kalitede sürücüler, sınıfında en iyi ses performansını garantiler.

Neodimyum mıknatıs, bas performansını ve hassasiyeti artırır

Neodimyum, ses bobinlerinde daha yüksek hassasiyette, güçlü bir manyetik alan, daha iyi bas tepkisi ve genelde daha yüksek ses kalitesi sağlamak için en iyi malzemedir.

24k altın kaplama fiş sayesinde olağanüstü güvenilir bağlantı

Fişteki kıymetli altın kaplama, daha iyi kalitede güvenilir bağlantı sağlanır ve rahat edersiniz.

Yumuşak yastıklı rahat kullanım için kafa bandı tamponu.

Kafa bandı yastığı için kullanılan yumuşak malzemeler, uzun ve rahat bir kullanım sağlar.

Kulak yastıkları, takma rahatlığını ve bas tepkisini artırır

Kulak yastıklarının özel şekli ve kullanılan lüks malzemeler, mükemmel uyum ve maksimum konfor sağlar. Ses sızıntılarını önler ve bas performansını da artırır. Kulak yastıkları, insan kulağının çevresindeki bölgeye mükemmel oturacak şekilde biçimlendirilmiştir.

Mikrofon sesini iyileştiren kablo uzunluğu

Bu kulaklıkların kablo uzunluğu, kulaklık konnektörünüzün mikrofonundan ses alımını iyileştirmek için tasarlanmıştır. Ayrıca kulaklık konnektörü ile birlikte bu kulaklıkların toplam kablo uzunluğunu da optimum hale getirir. Kulaklık konnektörleri, standart kulaklıkların (mikrofonsuz ve standart 3,5 mm kulaklık fişi ile) cep telefonu ile kullanımına olanak verir. Genellikle cep telefonlarıyla birlikte verilirler ancak ayrı olarak da satın alınabilirler. Çoğu cep telefonu markası için Philips SHH1XXX kulaklık konnektörü bulunmaktadır. Ayrıca, cep telefonuna takılan kablonun toplam uzunluğunu da optimum hale getirir.

Bölünmüş kablo, rahat bir uzaktan kumanda bağlantısı sağlar

Bu standart kablonun bir ucunda 3,5 mm soket, diğer ucunda 3,5 mm fiş vardır. Böylece, kulaklıkla daha rahat hareket edebilirsiniz.

Katlanarak küçültülebilir ve kolayca cebe sığar

Kulaklık katlandığında son derece küçük hale gelecek şekilde tasarlanmıştır, bu yüzden cebinize rahatça sığar.

Nokia XpressMusic için tasarlanmıştır

Bu ürün, Nokia XpressMusic telefonlarla kullanım için tasarlanmıştır. Bu telefonlarla gerçekleştirilen kapsamlı testler, bu Philips ürünüyle birlikte telefonunuzdan en iyi şekilde faydalanmanızı sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: