Kulak içi kulaklıklar

  Kulak içi kulaklıklar

  Ses performansı

  Philips SHE 9800 kulaklıklar, derin ve güçlü bir akustiği olan çok bir geniş ses için en iyi çözümdür. Hassas ayarlı 13,5 mm sürücü birimleri ve Açılı Akustik tasarım, mükemmel netlikte harika bir ses çıkmasını sağlar.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Ses performansı

Güçlü ses performansı ile bas sesleri aşan kulaklık

 • Son derece yumuşak silikon kapaklar kulağınıza rahatça oturur

  Son derece yumuşak silikon kapaklar kulağınıza rahatça oturur

  Bu Philips kulaklığın son derece yumuşak 3 boy silikon kapak, istenmeyen gürültüleri engellerken, baskı uygulamanıza gerek kalmadan kulağınıza rahatça oturur.

 • Dayanıklı Flexi-Grip özelliği güçlü ve esnek bir bağlantı sağlar

  Dayanıklı Flexi-Grip özelliği güçlü ve esnek bir bağlantı sağlar

  Kulaklık gövdesinin kaplandığı rahat tutuş sağlayan yumuşak malzeme, performansı ve dayanıklılığı artırır. Kablo bağlantısını, takılıp çıkarılırken kulaklık gövdesinin kullanıcının parmaklarıyla sık temas etmesi sonucu tekrarlanan bükülmelerin neden olacağı hasardan korur.

 • Hacimli ses deneyimi için ses performansını geliştiren tasarım

  Ses performansını geliştiren tasarımda, daha geniş bir ses etkisinin yaratılması amacıyla, güçlü mikro sürücüleri tamamlamak için standart kulaklıkların yapısı değiştirilmiştir.

 • Güçlü mikro sürücüler en geniş frekans aralığını sağlar

  Özel olarak tasarlanmış mikro sürücüler, Ipod nano'nuzun tüm potansiyelini ortaya çıkarmak için çok bir derin bas ses ve daha geniş bir dinamik aralık üretir.

 • Philips iLab akustik ayar, derin ve güçlü bir ses sağlar

  Philips'in gelişmiş iLab uzmanlığıyla titizlikle ayarlanmış olan bu kulaklıkların geniş bant ses performansı, unutulmaz bir dinleme deneyimi yaşatır. Temelindeki iLab teknolojisi, daha düşük frekanslardan daha büyük çıkışlar sağlar ve geleneksel kulaklıkların sunduğundan daha dengeli ve hassas bir ses yaratılmasına yardımcı olur.

 • Açılı Akustik tasarım olağanüstü gürültü yalıtımı sağlar

  İnsan kulak kanalı anatomisine uygun olarak geliştirilen Açılı Akustik tasarım, hoparlör kanalı ve kulaklık açılarını farklı kulak kanalı şekillerine göre ayarlar. Sesi doğrudan kulaklarınıza vermesinin yanında, ortam gürültüsünü yalıtarak müziğinizi daha düşük ses seviyelerinde dinlemenizi sağlar.

 • Ergonomik Açılı Akustik tasarım, kulaklığın kulağınıza rahatlıkla oturmasını sağlar

  İnsan kulak kanalı anatomisine uygun olarak geliştirilen Açılı Akustik tasarım, hoparlör kanalı ve kulaklık açılarını farklı kulak kanalı şekillerine göre ayarlar. Doğal şekilde kulaklarınıza uyum sağlar.

 • Dayanıklı taşıma çantası, kablo yönetimi için bir çözüm içerir.

  Dayanıklı bir malzemeden üretilmiş şık taşıma çantası, kablonun düzenli bir biçimde sarılabilmesi ve kulaklığın konması için kolay bir çözüm sağlayan bir kablo yatağı içerir. Kullanılmadığı zaman ise kulaklıkların korunmasını sağlar.

 • Simetrik kablolar, karışmayı önlemek için eşit uzunluktadır

  Bu kulaklıkta, kabloların karışmasını önlemek, böylece rahat bir dinleme deneyimi sağlamak için, simetrik kablolar vardır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: