Bluetooth stereo kulaklık

  Bluetooth stereo kulaklık

  Kusursuz ses, kablolu veya kablosuz

  Üstün 40 mm Neodimyum sürücüler ve dijital güçlendirme SHB9100 kulaklığın olağanüstü ses netliği ve zengin bas özelliğine sahip olmasını sağlar. Lüks ve çok yönlü FloatingCushions kulaklık modülleri ise hem kablolu hem de kablosuz dinleme keyfini artırır. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Bluetooth stereo kulaklık

Kulak üstü, Kırmızı SHB9100RD/00 Benzer ürünler bul

Kusursuz ses, kablolu veya kablosuz

Lüks FloatingCushions ile

 • Dijital güçlendirme gizlenmiş notaları ve farkları ortaya çıkarır

  Dijital güçlendirme gizlenmiş notaları ve farkları ortaya çıkarır

  Yüksek performanslı sürücüler ve dijital güçlendirme özelliği ile kuvvetli ve üstün bas.

 • 40 mm neodimyum sürücüler gerçekçi müzik atmosferi sunar

  40 mm neodimyum sürücüler gerçekçi müzik atmosferi sunar

  Neodimyum kompakt, ancak çok güçlü bir manyetik malzemedir. Neodimyum güçlü bir manyetik alan üreterek ses bobininde hassasiyeti artırır, bas tepkisini iyileştirir ve dengeli ses kalitesi sunar. Hassas şekilde ayarlanan 40 mm neodimyum sürücüler gerçekçi bir müzik deneyimi için net, ayrıntılı ve doğal ses keyfini yaşamanızı sağlar.

 • Ultra konforlu, tam oturan yumuşak hafızalı köpük yastıklar

  Ultra konforlu, tam oturan yumuşak hafızalı köpük yastıklar

  Philips kulaklığınız kulağınızın kenarlarını kavrayarak rahat bir kullanım sağlayan konforlu, yumuşak, suni deriden kulak üstü yastıklara sahiptir. Her boyuttan ve şekilden baş için ideal olan bu son derece etkili yalıtım, dışarıdaki sesleri unutup kendinizi saatler boyunca müziğin kollarına bırakmanız için idealdir.

 • FloatingCushions tasarımı, kulaklıkların kendiliğinden ayarlanmasını sağlar

  FloatingCushions tasarımı, kulaklıkların kendiliğinden ayarlanmasını sağlar

  C şeklindeki menteşeleri ortadan kaldıran yenilikçi, lüks FloatingCushions tasarımı, çok yönlü otomatik ayarı hızlandırarak ve kolaylaştırarak başınızın şekline tam olarak uyum sağlar. Bu kullanıcı dostu akıllı özellik, kendisini başınıza ve kulaklarınıza eşit oranda dağıtarak optimum denge sunar.

 • Bluetooth özelliğine sahip kablosuz müzik ve çağrı kontrolü kolaylığı

  Bluetooth özelliğine sahip kablosuz müzik ve çağrı kontrolü kolaylığı

  Sınırsız müzik dinleme keyfi ve müzik ile çağrılar arasında zahmetsizce geçişi sağlamakta hiçbir ürün Bluetooth'u geçemez! En sevdiğiniz parçaları dinlemek için, Philips kulaklığınızı Bluetooth özellikli akıllı telefon veya tabletinizle eşleştirmeniz yeterli. Kulaklığın sezgisel kontrolüne bir kez dokunarak sesi kısabilir ve gelen ve giden çağrıları yönetirken çalan şarkıyı durdurabilirsiniz.

 • Bluetooth veya kablolu – müziğinizin keyfini istediğiniz şekilde çıkarın!

  Sadece Bluetooth kablosuz seçeneği sağlamakla kalmayan aynı zamanda 3,5 mm fiş girişli ve kablolu müzik çalma seçeneği sunan yeni Bluetooth kulaklığımız size müziğinizi istediğiniz şekilde dinleme imkanı tanır! Kristal netliği kalitesinde dinleme keyfine sahip olmak için sadece kulaklığınızı herhangi bir Bluetooth özellikli cihazla eşleştirmeniz yeterli. Alternatif olarak, aynı zengin ve sürükleyici dinleme keyfinin keyfini çıkarmak için, kabloyu 3,5 mm jaka takın. Seçim sizin!

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: