Bluetooth stereo kulaklık

  Bluetooth

  Bluetooth stereo kulaklık

  Üstün kablosuz ses kalitesi

  Akustik olarak ayarlanmış hoparlör kasası kulaklıklarından gelen “kabloludan daha iyi” ses, FullSound ses geliştirme özelliği ve dahili yankı ve gürültü azaltma deneyimini yaşayın. Mükemmel ses ve rahatlık daha önce hiç bu kadar güzel görünmemişti.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Üstün kablosuz ses kalitesi

Bluetooth Stereo ve ahizesiz görüşme

 • Bluetooth HSP/HFP uyumlu - Evrensel

  Bluetooth kablonun yerine kullanılabilen bir teknolojidir. Bluetooth global bir standart olduğu için, farklı üreticilerin Bluetooth aygıtları ortak profilleri kullanarak birbirleri ile etkileşimli çalışırlar.HSP (Ahize Profili) ve HFP (Eller Serbest Profili) profilleri standart Bluetooth kulaklık işlemleri için gerekli olan profillerdir. Eğer cep telefonunuz HSP veya HFP (sanal olarak herhangi bir Bluetooth uyumlu telefon gibi) ile uyumlu ise bu kulaklı ile birlikte çalışabilir.Bluetooth ismi ve logoları Bluetooth SIG, Inc. şirketine aittir ve Koninklijke Philips Electronics N.V. söz konusu markaları lisanslı olarak kullanmaktadır.

 • Bluetooth® Stereo (A2DP uyumlu)

  Bu Philips cihazı, tamamen Bluetooth Stereo (A2DP) desteklidir. A2DP (Gelişmiş Ses Dağıtım Profili) uyumu, bu kulaklığın A2DP uyumlu tüm Bluetooth cihazlarından stereo müzik yayını almasını sağlar. Bu nedenle bu kulaklığı, A2DP destekli bütün uyumlu cep telefonu, PC, Bluetooth adaptörü, MP3 çalar ve benzerleriyle birlikte kullanabilirsiniz.

 • FullSound gelişmiş müzik

  Kalp ve ruh olmadan müziğin anlamı nedir? Kayıt ve sıkıştırma sırasında dijital müziğin ayrıntıları ve dinamikleri kaybolur. FullSound, kulaklığın içindeki güçlü çipte çalışan akıllı bir algoritmadır. Önceden duyulmayan ayrıntıları ortaya çıkarmak için dijital ses dosyalarının kalitesini geliştirir ve müziğin orijinal dinamiklerini, stereo efektlerini, bas ve tizleri orijinal haliyle verir. FullSound, kutusundan çıkar çıkmaz kullanıma hazırdır ve kapatılabilir veya açılabilir.

 • Kablosuz çağrı yönetimi

  Çağrılarınızı cep telefonunuzu kullanmadan yönetin. Bu, çağrı kabul, ret, sesle arama ve tekrar aramayı içerir. Sesle arama ve tekrar aramanın telefonunuz tarafından desteklenmesi gerekmektedir.

 • Görüşme netliği için EverClear teknolojisi

  Telefon görüşmeleri genellikle gürültülü ortamlarda anlaşılmaz hale gelir. Bu kulaklıkta gürültü, EverClear teknolojisi ile dijital olarak filtrelenir ve böylece, kristal netliğinde görüşme yapabilmeniz için ses sinyalleri net bir şekilde iletilir ve alınır. Kulaklık, gürültülü ortamlara girdiğinizi algılar ve kulaklık ses seviyesini buna uygun olarak ayarlar.

 • Kablolu kulaklık seçeneği

  Philips Bluetooth stereo kulaklığınız harika ses veriyor; o halde bu kulaklığı neden yalnızca kablosuz Bluetooth cihazlarıyla kullanasınız? Dahili 3,5mm hat giriş kablosunun bir ucunu kulaklığa, diğer ucunu müzik çalarınızın 3,5mm kulaklık jakına takın ve Bluetooth özelliği olmayan müzik çalarlarınızla mükemmel performans elde edin!

 • SwitchStream - hiçbir ritmi, hiçbir çağrıyı kaçırmayın.

  SwitchStream sayesinde, Bluetooth özellikli telefonunuza bir çağrı geldiğinde Philips kablosuz kulaklığınızda bir zil sesi duyarsınız. Daha sonra çağrıyı kulaklığınızdan cevaplayabilir ve görüşme bittikten sonra müziğinize geri dönebilirsiniz. Hiçbir ritmi, hiçbir çağrıyı kaçırmayın.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: