Bluetooth stereo kulaklık

  Bluetooth stereo kulaklık

  Yüksek performanslı kablosuz ses

  Philips ultra konforlu SHB7000 kulaklıkla saatler boyunca kablosuz müzik dinleyin ya da görüşün. Bluetooth bağlantı, üstün 40 mm Neodimyum sürücüler ve yumuşak, kulak üstü yastıklara sahip olan bu kulaklık, hareket özgürlüğü ve rahatlık sunar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Bluetooth stereo kulaklık

Kulak üstü, Beyaz SHB7000WT/00 Benzer ürünler bul

Yüksek performanslı kablosuz ses

ve harika gürültü yalıtımı

 • Mükemmel tiz ve derin bas için 40 mm neodimyum sürücüler

  Mükemmel tiz ve derin bas için 40 mm neodimyum sürücüler

  Kulaklığınızdan gelen daha zengin ve daha ayrıntılı sesin keyfini çıkarmak mı istiyorsunuz? Ultra kompakt yapısına rağmen olağanüstü dayanıklı olan 40 mm neodimyum sürücülerimiz çok güçlü bir manyetik alan oluşturur. Sonuç olarak, çok iyi bildiğinizi düşündüğünüz şarkılara şaşırtıcı yeni boyutlar ekleyen etkileyici ses ayrıntıları ve daha zengin bas yanıtları ortaya çıkar.

 • Uzun süre konforlu dinleme için yumuşak, kulak üstü deri yastıklar

  Uzun süre konforlu dinleme için yumuşak, kulak üstü deri yastıklar

  Philips kulaklığınız, kulağınızın kıvrımlarına kısa bir sürede kulaklık taktığınızı unutmanızı sağlayacak kadar zahmetsiz ve sağlam şekilde yerleşen yumuşak deri kulak üstü yastıklarla tamamlanmıştır! Başınızın şeklinden bağımsız olarak sadece tam konforlu kulaklık deneyiminin değil aynı zamanda olağanüstü etkin yalıtımın keyfini çıkaracaksınız. Dahası, dikkat dağıtıcı hiç bir etken olmadan kendinizi saatlerce sürükleyici müziğin içinde kaybetmenin keyfini yaşayacaksınız.

 • Bluetooth özelliğine sahip kablosuz müzik ve çağrı kontrolü kolaylığı

  Bluetooth özelliğine sahip kablosuz müzik ve çağrı kontrolü kolaylığı

  Sınırsız müzik dinleme keyfi ve müzik ile çağrılar arasında zahmetsizce geçişi sağlamakta hiçbir ürün Bluetooth'u geçemez! En sevdiğiniz parçaları dinlemek için, Philips kulaklığınızı Bluetooth özellikli akıllı telefon veya tabletinizle eşleştirmeniz yeterli. Kulaklığın sezgisel kontrolüne bir kez dokunarak sesi kısabilir ve gelen ve giden çağrıları yönetirken çalan şarkıyı durdurabilirsiniz.

 • Müziğinizin sadece size ulaşmasını sağlayan kulak üstü gürültü önleme tamponları

  Müziğinizin sadece size ulaşmasını sağlayan kulak üstü gürültü önleme tamponları
 • Bluetooth veya kablolu – müziğinizin keyfini istediğiniz şekilde çıkarın!

  Sadece Bluetooth kablosuz seçeneği sağlamakla kalmayan aynı zamanda 3,5 mm fiş girişli ve kablolu müzik çalma seçeneği sunan yeni Bluetooth kulaklığımız size müziğinizi istediğiniz şekilde dinleme imkanı tanır! Kristal netliği kalitesinde dinleme keyfine sahip olmak için sadece kulaklığınızı herhangi bir Bluetooth özellikli cihazla eşleştirmeniz yeterli. Alternatif olarak, aynı zengin ve sürükleyici dinleme keyfinin keyfini çıkarmak için, kabloyu 3,5 mm jaka takın. Seçim sizin!

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: