Bluetooth stereo kulaklık

  Bluetooth

  Bluetooth stereo kulaklık

  Hiçbir çağrıyı, hiçbir ritmi kaçırmayın

  Kablosuz stereo müziğin keyfini çıkarın ve çağrılarınıza sorunsuz geçiş yapın. Dahili FullSound dijital ses geliştirme sayesinde zengin ve canlı ses deneyimi yaşayın. Ayarlanabilir OptiFit tasarım, size en iyi uyumu sağlar.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Hiçbir çağrıyı, hiçbir ritmi kaçırmayın

Bluetooth Stereo ve ahizesiz görüşme

 • Bluetooth HSP/HFP uyumlu - Evrensel

  Bluetooth kablonun yerine kullanılabilen bir teknolojidir. Bluetooth global bir standart olduğu için, farklı üreticilerin Bluetooth aygıtları ortak profilleri kullanarak birbirleri ile etkileşimli çalışırlar.HSP (Ahize Profili) ve HFP (Eller Serbest Profili) profilleri standart Bluetooth kulaklık işlemleri için gerekli olan profillerdir. Eğer cep telefonunuz HSP veya HFP (sanal olarak herhangi bir Bluetooth uyumlu telefon gibi) ile uyumlu ise bu kulaklı ile birlikte çalışabilir.Bluetooth ismi ve logoları Bluetooth SIG, Inc. şirketine aittir ve Koninklijke Philips Electronics N.V. söz konusu markaları lişsanslı olarak kullanmaktadır.

 • OptiFit boyun bandı

  OptiFit boyun bandıyla, kulaklığınızı takarken rahat, kişiselleştirilmiş uyum için kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. Maksimum ses performansı için esnek bir mafsala, ayarlanabilir yumuşak kulak halkalarına, kulağınıza optimum açıda duran hoparlör yerlerine sahiptir.

 • Bluetooth Stereo (A2DP uyumlu)

  Bu Philips cihazı, tamamen Bluetooth Stereo (A2DP) desteklidir. A2DP (Gelişmiş Ses Dağıtım Profili) uyumu, bu kulaklığın A2DP uyumlu tüm Bluetooth cihazlarından stereo müzik yayını almasını sağlar. Bu nedenle bu kulaklığı, A2DP destekli bütün uyumlu cep telefonu, PC, Bluetooth adaptörü, MP3 çalar ve benzerleriyle birlikte kullanabilirsiniz.

 • Bluetooth stereo ürünlerde dijital stereo ses kalitesi

  Ses sinyali, dijital sinyal olarak kablosuz aktarılır ve yalnızca cihazın kendisi sinyali analoğa dönüştürür. Bu ise, parazit gürültüsünün ses kalitesi üzerinde analog tekniklerine göre daha az etkisi var demektir. Ses çalma, orijinal kayda ve ses kaynağına sadık olacaktır.

 • SwitchStream - hiçbir ritmi, hiçbir çağrıyı kaçırmayın.

  SwitchStream sayesinde, Bluetooth özellikli telefonunuza bir çağrı geldiğinde kulaklığınızda bir zil sesi duyarsınız. Daha sonra çağrıyı kulaklığınızdan cevaplayabilir ve görüşme bittikten sonra müziğinize geri dönebilirsiniz. Hiçbir ritmi, hiçbir çağrıyı kaçırmayın.

 • Kulaklığınızla kablosuz müzik kontrolü

  Kulaklığınızdaki müzik kontrol düğmeleri (AVRCP - Uzaktan Ses Video Kontrol Profili) uyumlu telefon, MP3 çalar veya PC'nizdeki müziği kablosuz olarak kontrol etmenizi sağlar. Elinizin altındaki tek bir düğmeye dokunuşla en sevdiğiniz şarkılara geçin ya da kısa bir sohbet için müziği duraklatın.

 • Kablosuz çağrı yönetimi

  Çağrılarınızı cep telefonunuzu kullanmadan yönetin. Bu, çağrı kabul, ret, sesle arama ve tekrar aramayı içerir. Sesle arama ve tekrar aramanın telefonunuz tarafından desteklenmesi gerekmektedir.

 • FullSound gelişmiş müzik

  Kalp ve ruh olmadan müziğin anlamı nedir? Kayıt ve sıkıştırma sırasında dijital müziğin ayrıntıları ve dinamikleri kaybolur. FullSound, kulaklığın içindeki güçlü çipte çalışan akıllı bir algoritmadır. Önceden duyulmayan ayrıntıları ortaya çıkarmak için dijital ses dosyalarının kalitesini geliştirir ve müziğin orijinal dinamiklerini, stereo efektlerini, bas ve tizleri orijinal haliyle verir. FullSound, kutusundan çıkar çıkmaz kullanıma hazırdır ve kapatılabilir veya açılabilir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: