Bluetooth® mono kulaklık

  Bluetooth® mono kulaklık

  Doğrudan USB ile şarj edilen kulaklık

  Yanınızda başka bir adaptör veya kablo taşıma derdini unutun ve bu kulaklığı doğrudan enerjili bir USB portundan şarj edin. Bu kulaklığı taktığınızda, yumuşak kapakları sayesinde taktığınızı unutacaksınız. Tüm faydaları görün

 • Doğrudan USB ile şarj edilen kulaklık

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Doğrudan USB ile şarj edilen kulaklık

 • USB ile kolay şarj

  USB ile kolay şarj

  Bu kulaklıkta bulunan dahili USB fiş sayesinde enerjili USB portlarını kullanarak (bilgisayarlar, USB şarj cihazları gibi) kolayca şarj edebilirsiniz. Adaptör yok, kablo yok, dert yok.

 • Tam oturan ve gün boyu konforlu bir kullanım sunan yumuşak, ergonomik kapaklar

  Tam oturan ve gün boyu konforlu bir kullanım sunan yumuşak, ergonomik kapaklar

  Bu kulaklıkta yumuşak, ergonomik silikon kapaklar bulunmaktadır. Kulaklığın hafif tasarımıyla birlikte kulağınıza tam oturur ve gün boyu konforlu bir kullanım sunar.

 • Yankısız, net aramalar

  Kulaklığın son derece hassas mikrofonu ve akıllı akustik tasarımı sayesinde yankısız, net aramaların keyfini çıkarın.

 • Bluetooth ile kablosuz eller serbest konuşma

  Cep telefonunu kulaklık olmadan kullanmak, uygun ve güvenli olmayabilir. Pek çok yerde araba kullanırken konuşmak yasa dışı. Kablolu eller serbest kitlerin de kablo gibi bir zahmetleri bulunmaktadır. Bir Bluetooth kulaklık kabloyu, hareket özgürlüğünüzün bir kablo ile kısıtlanmadığı kısa mesafeli bir kablosuz Bluetooth bağlantısına dönüştürür.Başınızın yanında Bluetooth aygıtı tarafından aktarılan enerji cep telefonunkinden çok daha az olduğu için Bluetooth aygıtı aynı zamanda cep telefonunun beraberinde getirdiği potansiyel riskleri de azaltır.

 • Kablosuz çağrı yönetimi

  Çağrılarınızı cep telefonunuzu kullanmadan yönetin. Bu, çağrı kabul, ret, sesle arama ve tekrar aramayı içerir. Sesle arama ve tekrar aramanın telefonunuz tarafından desteklenmesi gerekmektedir.

 • Bluetooth HSP/HFP uyumlu - Evrensel

  Bluetooth kablonun yerine kullanılabilen bir teknolojidir. Bluetooth global bir standart olduğu için, farklı üreticilerin Bluetooth aygıtları ortak profilleri kullanarak birbirleri ile etkileşimli çalışırlar.HSP (Ahize Profili) ve HFP (Eller Serbest Profili) profilleri standart Bluetooth kulaklık işlemleri için gerekli olan profillerdir. Eğer cep telefonunuz HSP veya HFP (sanal olarak herhangi bir Bluetooth uyumlu telefon gibi) ile uyumlu ise bu kulaklı ile birlikte çalışabilir.Bluetooth ismi ve logoları Bluetooth SIG, Inc. şirketine aittir ve Koninklijke Philips Electronics N.V. söz konusu markaları lisanslı olarak kullanmaktadır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: