Bluetooth kulaklığı

  Bluetooth

  Bluetooth kulaklığı

  Konuşma stili - Bluetooth ve Eller Serbest

  Bırakın konuşurken ellerinizi ve kulaklarınız serbest kalsın! Farklı ve konforlu Bluetooth iletişimin keyfini çıkartın. Ayarlanabilir ve çıkarılabilir boyun bandı ile kemer klipsi ve boyun askısı kullanımı arasındaki tercih sizin.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Konuşma stili - Bluetooth ve Eller Serbest

Boyun askısı veya kemer klipsi stili

 • Her kulağa tam oturması için değiştirilebilir 3 lastik kulak kapağı

  Her kulağa tam oturması için değiştirilebilir 3 lastik kulak kapağı

  Küçükten büyüğe, değiştirilebilir 3 kulak kapağıyla, kulaklarınıza tam oturacak bir çift kulaklık mutlaka vardır.

 • Kablosuz çağrı yönetimi

  Çağrılarınızı cep telefonunuzu kullanmadan yönetin. Bu, çağrı kabul, ret, sesle arama ve tekrar aramayı içerir. Sesle arama ve tekrar aramanın telefonunuz tarafından desteklenmesi gerekmektedir.

 • Bluetooth HSP/HFP uyumlu - Evrensel

  Bluetooth kablonun yerine kullanılabilen bir teknolojidir. Bluetooth global bir standart olduğu için, farklı üreticilerin Bluetooth aygıtları ortak profilleri kullanarak birbirleri ile etkileşimli çalışırlar.HSP (Ahize Profili) ve HFP (Eller Serbest Profili) profilleri standart Bluetooth kulaklık işlemleri için gerekli olan profillerdir. Eğer cep telefonunuz HSP veya HFP (sanal olarak herhangi bir Bluetooth uyumlu telefon gibi) ile uyumlu ise bu kulaklı ile birlikte çalışabilir.Bluetooth ismi ve logoları Bluetooth SIG, Inc. şirketine aittir ve Koninklijke Philips Electronics N.V. söz konusu markaları lişsanslı olarak kullanmaktadır.

 • Esnek kullanım seçeneği: Boyunluk ve kemer klipsi

  Ürünü kıyafetinize takmak veya boynunuzda asılı olarak kullanmak arasındaki seçimi siz yaparsınız. Her iki tasarım da farklılık, stil ve konfor için tasarlanmıştır. Kullanım biçiminize tercihleriniz ve kullanım durumuna göre karar verin.

 • Bluetooth ile kablosuz eller serbest konuşma

  Cep telefonunu kulaklık olmadan kullanmak, uygun ve güvenli olmayabilir. Pek çok yerde araba kullanırken konuşmak yasa dışı. Kablolu eller serbest kitlerin de kablo gibi bir zahmetleri bulunmaktadır. Bir Bluetooth kulaklık kabloyu, hareket özgürlüğünüzün bir kablo ile kısıtlanmadığı kısa mesafeli bir kablosuz Bluetooth bağlantısına dönüştürür.Başınızın yanında Bluetooth aygıtı tarafından aktarılan enerji cep telefonunkinden çok daha az olduğu için Bluetooth aygıtı aynı zamanda cep telefonunun beraberinde getirdiği potansiyel riskleri de azaltır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: