MultiLife

Pil şarj cihazı

  MultiLife

  Pil şarj cihazı

  1 - 4 AA pili 20 dakika içinde tamamen şarj eder

  Dijital kameranızın AA ve AAA pillerini yirmi dakika içinde şarj edin. Bu şarj cihazı dört adete kadar AA veya AAA pilini aynı anda şarj edebilir. Akıllı şarj kesme koruması sayesinde pil dolduğunda şarj işlemi durur. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

1 - 4 AA pili 20 dakika içinde tamamen şarj eder

 • Arabanızda şarj etmek için 12 V araç soketi

  Şarj cihazınızın, aracınızın çakmak soketine uyan özel bir adaptörü vardır. Böylece hareket halindeyken de şarj edebilirsiniz.

 • AA ve AAA pilleri tek bir cihazda şarj edin

  Şarj cihazı AA ve AAA piller için tasarlanmıştır.

 • Pillerinizin tam şarj olduğunu bildirir

  LCD şarj durum göstergesi, pillerinizin ne zaman tam olarak şarj olacağını gösterir. Bu da daha kesin bir planlama yapmanızı sağlar.

 • AC/DC adaptörü dünyanın her yerinde kullanılabilir

  100 - 240 V gerilim aralığında kullanılabilen AC/DC adaptör. İstediğiniz ülkeye uygun bir fiş dönüştürücüsü ekleyerek şarj cihazını tüm dünyada kullanabilirsiniz.

 • Pillerinizi aşırı şarja karşı korur

  Özel sensör, pillerinizin tamamen dolu olduğunu algılar ve pillerin her zaman dolu ve kullanıma hazır olmasını sağlayacak şekilde şarj işlemlerini düzenler. Aşırı şarja karşı koruma, aşırı şarjdan kaynaklanabilecek hasarı önleyerek pillerinizin ömrünü uzatır.

 • Pilleriniz her zaman kullanıma hazır olsun

  Şarj edilebilir pillerin zamanla kendi kendine boşalma sorunu bulunmaktadır. Otomatik olarak başlayan şarj, şarja ve güç yoluna bağlı pillerinizi dolu ve kullanıma hazır tutar.

 • 2450 mAh şarj edilebilir AA piller dahildir

  Üstün 2450 mAh enerjisiyle, dijital kameranız ve diğer yüksek enerji tüketen cihazlarınızın daha da uzun süre çalışmasını sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: