1
Ses ve video

Pronto

Ev Sinema Kontrol Paneli

  Pronto

  Ev Sinema Kontrol Paneli

  Kolay, tek elle kontrol

  Tüm ses ve video cihazlarınız için, sizin ve ailenizin ihtiyaçlarına göre tamamen özelleştirilebilir uygun maliyetli kontrol çözümü.

  Maalesef bu ürün artık mevcut değil

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Kolay, tek elle kontrol

Tüm ses ve video cihazlarınız için, sizin ve ailenizin ihtiyaçlarına göre tamamen özelleştirilebilir uygun maliyetli kontrol çözümü.

Maalesef bu ürün artık mevcut değil

Kolay, tek elle kontrol

 • Tek dokunuşla birçok cihazı kullanabilirsiniz

  Tek dokunuşla birçok cihazı kullanabilirsiniz

  Tek dokunuşla kontrol, bir makro üzerinden bir tek düğmeye basarak çoklu komutlar verebilmenizi sağlar. Makro, önceden programlanmış bir komut halkasını tek bir düğme altında birleştirir. Böylece, tek bir düğmeye basarak birkaç fonksiyon çalıştırılabilir.

 • Birçok cihaz ve markanın kızılötesi kodlarını içeren kapsamlı veritabanı

  Evrensel IR kodu veritabanı, belirli bir uzaktan kumandadaki yerleşik kızılötesi kodları içeren kütüphanedir. Bu özellik, bir uzaktan kumandanın, sinyalleri öğrenmeye gerek kalmadan donanımınızı denetleyebilmesini sağlar. Veritabanından, denetlemek istediğiniz cihazların doğru kodlarını seçerek modeli ya da markası ne olursa olsun piyasadaki tüm ses/görüntü cihazlarının denetimini sağlayabilirsiniz.

 • Başka bir uzaktan kumandadan uygun IR kodunu öğrenme

  Öğrenme işlevi, bir uzaktan kumandanın daha sonra kullanmak için başka bir uzaktan kumandadan kızılötesi sinyalleri aldığı ve depoladığı süreçtir. Cihaz kodları yerleşik veritabanında yoksa, bunlar evrensel uzaktan kumanda özgün kumandaya çevrilerek ondan öğrenilebilir

 • Popüler fonksiyonlara erişim için programlanabilir düğmeler

  Kullanıcının ses yukarı ya da aşağı, kanal yukarı ya da aşağı ve gösterge gezinme tuşları gibi en sık kullanılan uzaktan kumanda fonksiyonlarına doğrudan erişimini sağlamak için programlanabilir düğmeler.

 • Gri tonlamalı ekranda gerçekçi, görülmesi kolay düğmeler görüntülenir

  Gri gölgelendirmelerle kendi düzenlemenizi yaratın. Dokunmatik ekranı kullanarak düğmelerin ve komutların kolay seçimi.

 • Uzaktan kumandanın arayüzünü özelleştirmek için cihaz üstü düzenleme

  Makrolar, geciktirmeler, zamanlayıcılar ve cihazlar ile ilgili son ayarlamalar, işlevselliğin uygun şekilde sağlanabilmesi amacıyla uzaktan kumanda üzerinde yapılabilir. Ayarlar menüsüne girin ve uygun faaliyeti seçin: etiketle, ekle, sil, taşı.

 • Kendi arayüzünüzü yaratmanız için PC yazılımı

  Ambalajda bulunan PC yazılımı ile uzaktan kumanda vs. gibi araçların kullanıcı arayüzünü özelleştirebilir ve kendi ekranlarınızı oluşturabilir, kişisel bir görüntü tanımlayabilirsiniz. Yazılımı kurduktan ve kendi kullanıcı arayüzünüzü oluşturduktan sonra RS232 ya da USB ile veya kablosuz olarak uzaktan kumandaya yükleyin.

 • Karanlıkta kolaylık için arkadan ışıklandırmalı LCD ekran

  Arkadan ışıklandırma, karanlıkta kullanım için LCD ekranın veya tuş takımının aydınlanmasını sağlayan bir özelliktir. Arkadan ışıklandırmanın en yaygın iki türü LED ve elektroışıma (EL) teknolojileridir. LED'le aydınlatılan uzaktan kumandalar, çoğunlukla parlak ama düzensiz yeşil veya mavi bir ışık yayar, EL panellerse düzenli mavi, beyaz veya yeşil tonlardadır.

 • Dijital Kontrast Kontrol düğmesi görüntü netliğini optimize eder

  Kontrast, LCD ekranın görüntüleme için ne kadar "net" olduğunu belirler. Dijital kontrast kontrol, ekranın görünür karakteristiklerini düzenlemenizi sağlayan özel bir ayardır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: