1

Evrensel uzaktan kumanda

    -{discount-percentage}%

    Evrensel uzaktan kumanda

    Ev Sineması hiç bu kadar kolay olmadı

    Gelişmiş Ev Eğlencesi uzaktan kumandası

    Maalesef bu ürün artık mevcut değil

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Ev Sineması hiç bu kadar kolay olmadı

Gelişmiş Ev Eğlencesi uzaktan kumandası

Maalesef bu ürün artık mevcut değil

Ev Sineması hiç bu kadar kolay olmadı

6 ev sineması cihazını 1 üniteyle kontrol edin

Markası veya modeli ne olursa olsun, TV, VCR, DVD, uydu alıcısı, dijital set, CD çalar ve amplifikatörünüzün tümünü çalıştıran, kullanımı kolay tek bir üniteyle, ev sinemanızı çalıştırmayı kolaylaştırın. En sevdiğiniz filmleri izlerken tek tuş rahatlığının tadını çıkarın.

Tüm cihazlarınızı birden tek dokunuşla açmak için makro

Tek bir düğmeyle her türlü komut dizisini gerçekleştiren kendi makrolarınızı oluşturarak, 'tek tuş' rahatlığından yararlanın. Düşünün, TV'nizi açmak, surround sesi ayarlamak ve bir filmi oynatmaya başlamak tek tuşla mümkün!

Zamanlama fonksiyonu donanımı, önceden ayarlanmış bir zamanda çalıştırır

Artık en sevdiğiniz şovu asla kaçırmayacaksınız. Zamanlayıcıyı, programın başlangıç saatinde TV'yi açacak şekilde açın yeter. Her cihaz için programlanabilir.

Kurulum ve teletekst gibi fonksiyonlara hızlı menü erişimi

Kurulum menüsü ve teletekst gibi önemli fonksiyonlar açıkça belirtilmiştir, kendine ait tuşlara sahiptir ve donanımınızın çalıştırılmasını kolaylaştırır.

Öğrenme yeteneği sayesinde, asıl uzaktan kumandaların fonksiyonlarını kopyalar

Asıl uzaktan kumandanızın tüm fonksiyonlarını kullanabilmek için, asıl uzaktan kumandanın yaydığı sinyali kopyalayabilirsiniz. Sinyal, Evrensel uzaktan kumandanın hafızasına kaydedilir.

Philips donanımlarla kullanmaya hazırdır

Philips donanıma sahipseniz, evrensel uzaktan kumandayı programlayama gerek kalmadan kullanabilirsiniz, çünkü tüm tuşlar, Philips için önceden programlanmıştır.

Anında zaplayabilmeniz için piller de birlikte verilir

Ayrıca pil satın almanız gerekmez. Böylece, yeni evrensel uzaktan kumandayı, paketten çıkar çıkmaz hemen kullanabilirsiniz!

Soru sormak veya yardım almak için URC servis hattımızı arayın

Evrensel uzaktan kumandanızla ilgili bir sorununuz veya sorunuz varsa veya asıl uzaktan kumandanızdaki bir fonksiyon tuşu kapsamlı dahili kod kitaplığında yoksa, bir çözüm geliştirmek için servis hattını arayın. Haftanın yedi günü size yardıma hazırız.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: