monitör aksesuarları

  monitör aksesuarları

  Göz yorgunluğu ve vücut ağrılarına artık güle güle!

  Süper Ergonomik Taban ile LCD monitör, ergonomik işlevlerin tümünü yerine getirir. Monitörün önünde saatlerce çalışmanın neden olduğu olumsuzlukları en alt düzeye indirerek, gözünüz ve vücudunuz için ekran karşısında yaşayabileceğiniz en büyük rahatlığı sağlar.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Göz yorgunluğu ve vücut ağrılarına artık güle güle!

 • Ekranı 90 derece döndürme ve akıllı kablo yönetimi

  ScreenRotate, bir monitörün yatay ya da dikey modunda kullanılmasına olanak verir; seçili belge veya görüntüyü daha iyi görüntülemek için monitör istenilen açıda döndürülebilir.

 • İdeal görüntüleme açısına göre ayarlanabilen ekran

  Ayarlanabilir yükseklik, bir monitörün tabanı üzerinde yukarı veya aşağı doğru hareket edebilme ve istenilen yükseklikte kilitlenebilme özelliğidir; böylelikle kullanıcının yüksekliği, ağırlığı, beden tipi ve konumuna tam olarak uyan rahat, kişiye özel bir seyir sağlanmış olur ve bilgisayar başında saatlerce çalışmaktan kaynaklanan olası göz yorgunluğu ve bitkinliği azaltır.

 • İdeal izleme açısı için eğilme ve dönme ayarı

  Tabanlıkta bulunan ekran eğilme ve yana yatma mekanizması monitörün yana eğilmesini ve ileri veya geri yatmasını sağlar.

 • Kabloları uygun şekilde yönetin, saklayın ve koruyun

  Kablo yönetimi, bir görüntüleme aygıtının çalışması için gereken kabloları düzenleyerek düzenli bir çalışma ortamı sağlayan bir sistemdir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: