Flash video/müzik çalar

  Flash video/müzik çalar

  Yolda video izleyin

  3,5 inç LCD panel Philips Flash Ses ve Video oynatıcı ile film, müzik ve fotoğrafların içine girin. Bilgisayarınızdaki ya da online satın aldığınız videoların keyfini çıkarın. Mükemmel ses için dahili hoparlörlerin sesini açın! Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Yolda video izleyin

MP3, WMA, fotoğraf ve video

 • MP3, WMA ve FM tuner keyfine varın

  MP3, WMA ve FM tuner keyfine varın

  Ses sıkıştırma teknolojisi, ses kalitelerini düşürmeden büyük dijital müzik dosyalarının boyut olarak 10 kata kadar küçültülmesine olanak verir. MP3 veya WMA, taşınabilir çalarınızda dijital müzik dünyasının keyfini çıkarmanıza olanak veren sıkıştırma formatlarından ikisidir. Internet'teki yetkili müzik sitelerinden MP3 veya WMA formatında şarkılar indirin veya ses CD'lerinizi MP3 veya WMA dosyalarına dönüştürerek kendi müzik dosyalarınızı oluşturun ve bunları cihazınıza aktarın. Ayrıca, daha fazla müzik seçeneği için dahili dijital FM radyoda 20'ye kadar istasyon kaydedebilirsiniz.

 • İnternet üzerinden satın alınan veya kütüphanenizdeki WMV videolarını oynatın

  İnternet üzerinden satın alınan veya kütüphanenizdeki WMV videolarını oynatın

  GoGear oynatıcı, yaygın şekilde kullanılan WMV formatını ve ayrıca, çevrimiçi alınan veya kiralanan videoları koruyan Microsoft Dijital Haklar Yönetimi (DRM) teknolojisini destekler. Bu tür içerikleri GoGear cihazınıza aktarmak için WMP11 kullanın ve hareket halinde video kliplerinizin keyfini çıkarın.

 • USB ile PC'den doğrudan şarj

  USB ile PC'den doğrudan şarj

  GoGear çalarınızın pilini, USB yoluyla bilgisayarınızdan hızlı ve kolay bir şekilde şarj edin. Cihazınızı birlikte verilen kablo ile bilgisayarınıza bağladığınızda ve gerekli komut istemlerini izlediğinizde bilgisayarınız, cihazınızın şarj edilmesi için gerekli gücü birkaç saniye içinde sağlar. Ayrı bir şarj aletiyle şarj etme rahatlığının keyfini çıkarın.

 • SuperScroll™ aradığınızı bulmanın kolay ve hızlı yolu

  SuperScroll™ aradığınızı bulmanın kolay ve hızlı yolu

  Çift fonksiyonlu arama tuşları, geniş kütüphanelerde arama yaparken, kolay ve hızlı kontrol olanağı sağlar. Parça listeniz içinde parçalar arasında birer birer ilerleyebilir veya basılı tutarak SuperScroll™ ile hızla istediğiniz parçaya gidebilirsiniz.

 • Kolayca taşınabilmesi için küçük ve üzerinize takılabilir

  Kolayca taşınabilmesi için küçük ve üzerinize takılabilir

  Üstün müzik taşınabilirliği için, bu Philips GoGear oynatıcı kullanıma hazırdır. Hafif ve ultra kompakt cihaz, hareket halinde üstün ses kalitesi ve gerçek taşınabilir eğlence deneyimi sunar.

 • İzleme rahatlığı için 3,5 inç LCD renkli panel

  İzleme rahatlığı için 3,5 inç LCD renkli panel
Tüm teknik özellikleri gör
 • 1 GB = 1 milyar bayt; kullanılabilir depolama alanı daha az olacaktır.
 • Şarj edilebilir pillerin şarj edilme sayısı sınırlıdır ve bir süre sonunda değiştirilmeleri gerekebilir. Pil ömrü ve şarj edilme sayısı, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.
 • Windows Media ve Windows logolu ticari markalar, ya da Microsoft Corporation adına ABD'de ve/veya diğer ülkelerde tescil edilmiş ticari markalardır.
 • Gerçek aktarım hızı işletim sisteminize ve yazılım konfigürasyonunuza göre değişebilir.
 • WMA DRM10 ile uyumlu yükleme ve abonelik hizmetlerini desteklemektedir

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: