Flash video/müzik çalar

  Flash video/müzik çalar

  Yolda video izleyin

  Philips SA6014 ile yolda video, fotoğraf ve müzik keyfine varın. En son teknoloji ürünü bu yol arkadaşında yüksek kalitede bir 2,2 inç renkli ekran bulunur ve 4 saate kadar video oynatabilir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Yolda video izleyin

MP3, WMA, fotoğraf ve video

 • SuperScroll™ aradığınızı bulmanın kolay ve hızlı yolu

  SuperScroll™ aradığınızı bulmanın kolay ve hızlı yolu

  Çift fonksiyonlu arama tuşları, geniş kütüphanelerde arama yaparken, kolay ve hızlı kontrol olanağı sağlar. Parça listeniz içinde parçalar arasında birer birer ilerleyebilir veya basılı tutarak SuperScroll™ ile hızla istediğiniz parçaya gidebilirsiniz.

 • Kolayca taşınabilmesi için küçük ve üzerinize takılabilir

  Kolayca taşınabilmesi için küçük ve üzerinize takılabilir

  Üstün müzik taşınabilirliği için, bu Philips GoGear oynatıcı kullanıma hazırdır. Hafif ve ultra kompakt cihaz, hareket halinde üstün ses kalitesi ve gerçek taşınabilir eğlence deneyimi sunar.

 • USB ile PC'den doğrudan şarj

  USB ile PC'den doğrudan şarj

  GoGear çalarınızın pilini, USB yoluyla bilgisayarınızdan hızlı ve kolay bir şekilde şarj edin. Cihazınızı birlikte verilen kablo ile bilgisayarınıza bağladığınızda ve gerekli komut istemlerini izlediğinizde bilgisayarınız, cihazınızın şarj edilmesi için gerekli gücü birkaç saniye içinde sağlar. Ayrı bir şarj aletiyle şarj etme rahatlığının keyfini çıkarın.

 • Mükemmel izleme deneyimi için 2,2" renkli LCD

  GoGear müzik çalarınızdaki 5,1 cm (2") yüksek çözünürlüklü harika bir ekran sayesinde, mükemmel video kalitesinin ve canlı görüntülerin keyfini çıkarabilirsiniz. Tam renkli bir menüye sahip olan bu geniş ekran sayesinde, yolda en zengin multimedya deneyimini yaşayabilmeniz için ortam dosyalarında kolayca gezinebilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: