Taşınabilir video oynatıcı

  Taşınabilir video oynatıcı

  Mükemmel bir sesle eğlence

  Philips'in patentli FullSound teknolojisine sahip Philips GoGear dijital ses/video oynatıcı SA5245, mükemmel bir ses kalitesi sağlar. 7,1 cm (2,8") renkli ekranı sayesinde, gittiğiniz her yerde MP3, WMA, AAC müzik dinleyin ve video izleyin. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

GoGEAR Taşınabilir video oynatıcı

4GB, Net ses sağlayan kulaklıklar SA5245/02 Benzer ürünler bul

Mükemmel bir sesle eğlence

FullSound ve özel kulaklıklar ile

 • MP3, WMA ve AAC müzik ve FM radyo keyfi

  MP3, WMA ve AAC müzik ve FM radyo keyfi

  Ses sıkıştırma teknolojisi, ses kalitelerini düşürmeden büyük dijital müzik dosyalarının boyut olarak 10 kata kadar küçültülmesine olanak verir. MP3, WMA ve AAC, taşınabilir cihazınızda dijital müzik dünyasının keyfini çıkarmanıza olanak veren en popüler sıkıştırma formatlarıdır. Internet'teki yetkili müzik sitelerinden bu formatta şarkılar indirin veya ses CD'lerinizi MP3, WMA veya AAC dosyalarına dönüştürerek kendi müzik dosyalarınızı oluşturun ve bunları GoGear'ınıza aktarın. Ayrıca, daha fazla müzik seçeneği için dahili dijital FM radyoda 20'ye kadar istasyon kaydedebilirsiniz.

 • İnternet üzerinden satın alınan veya kütüphanenizdeki WMV videolarını oynatın

  İnternet üzerinden satın alınan veya kütüphanenizdeki WMV videolarını oynatın

  GoGear oynatıcı, yaygın şekilde kullanılan WMV formatını ve ayrıca, çevrimiçi alınan veya kiralanan videoları koruyan Microsoft Dijital Haklar Yönetimi (DRM) teknolojisini destekler. Bu tür içerikleri GoGear cihazınıza aktarmak için WMP11 kullanın ve hareket halinde video kliplerinizin keyfini çıkarın.

 • Tam ve doğru sesler için, net ses sağlayan kulaklıklar

  Tam ve doğru sesler için, net ses sağlayan kulaklıklar

  Ergonomik ve mükemmel ses yalıtımlı bu kulaklıklar, hoparlörden gelen ses dalgalarının tam olarak kulak zarına yönlendirilmesi ve en yüksek netliğin sağlanması için insan kulak kanalı kıvrımı temel alınarak tasarlanmıştır.

 • Arşivinize gözatarken oynatımı kontrol edin

  Arşivinize gözatarken oynatımı kontrol edin

  Aynı anda hem MP3 çalarınızdaki müziği kontrol etmek hem de ortam arşivinize gözatmak istemez misiniz? GoGear oynatıcınız sayesinde şarkı çalma modunda bile müzik, video ve fotoğraf albümlerinize gözatmak için ortam arşivinize erişebilirsiniz. Şarkıyı duraklatmak, çalmak veya atlamak istediğinizde tek yapmanız gereken oynatıcınızdaki "Seçenek" düğmesine basmak; ardından, ekranın üstünde küçük bir oynatım menüsü açılacaktır. Böylece oynatım kontrolü ve farklı ortam arşivi klasörleri arasında gezinmenin karmaşıklığı yerine aynı anda birden fazla görevi kolayca gerçekleştirebileceksiniz.

 • SuperScroll™ aradığınızı bulmanın kolay ve hızlı yolu

  SuperScroll™ aradığınızı bulmanın kolay ve hızlı yolu

  Çift fonksiyonlu arama tuşları, geniş kütüphanelerde arama yaparken, kolay ve hızlı kontrol olanağı sağlar. Parça listeniz içinde parçalar arasında birer birer ilerleyebilir veya basılı tutarak SuperScroll™ ile hızla istediğiniz parçaya gidebilirsiniz.

 • Üstün video keyfi için 7,1 cm (2,8") QVGA LCD renkli ekran

  Üstün video keyfi için 7,1 cm (2,8") QVGA LCD renkli ekran

  GoGear oynatıcınızın 7,1 cm (2,8") şık ekranı, mükemmel görüntü kalitesi ve canlı ve net görüntüler için QVGA çözünürlüğe sahiptir. Ayrıca, yolda müzik dinlerken veya video izlerken, kontrol menüsünde veya ortam dosyalarınızda kolayca gezinebilirsiniz.

 • Albüm kapağı görüntülemeli kolay ve sezgisel kullanıcı arayüzü

  Albüm kapağı görüntülemeli kolay ve sezgisel kullanıcı arayüzü

  Kolay ve sezgisel GoGear kullanıcı arayüzü gelişmiş bir gezinme teknolojisi ile çalıştırılmaktadır. Hızlı ve sorunsuz gezinme sağlamasının yanı sıra kolayca öğrenilebilen keyifli bir multimedya deneyimi sunar. Müzik dosyalarının içinde bulunan albüm kapağı çalışmasını görüntüleyen Albüm Kapağı gibi akıllı özellikler, müziğin tadını çıkarırken CD ya da LP kapağını gördüğünüz eski güzel günlerde olduğu gibi daha zengin bir deneyim sağlar.

 • USB ile PC'den doğrudan şarj

  USB ile PC'den doğrudan şarj

  GoGear çalarınızın pilini, USB yoluyla bilgisayarınızdan hızlı ve kolay bir şekilde şarj edin. Cihazınızı birlikte verilen kablo ile bilgisayarınıza bağladığınızda ve gerekli komut istemlerini izlediğinizde bilgisayarınız, cihazınızın şarj edilmesi için gerekli gücü birkaç saniye içinde sağlar. Ayrı bir şarj aletiyle şarj etme rahatlığının keyfini çıkarın.

 • Yolda çalma listesi ve sil fonksiyonları

  Yolda çalma listesi ve sil fonksiyonları

  Yolda çalma listesi fonksiyonu, hareket halindeyken GoGear'ınızda istediğiniz zaman kolaylıkla çalma listesi oluşturmanıza olanak verir. Aynı şekilde Sil fonksiyonu, cihazınızda istemediğiniz herhangi bir ortamı kaldırmanızı sağlar. Çalma listesi oluşturmak ve dosya silmek için evdeki bilgisayarınıza güvenmenize gerek yok. Artık müzik kitaplığınızı her zaman, her yerde doğrudan GoGear'ınızda rahatlıkla yönetebilirsiniz.

 • MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  Philips'in yenilikçi FullSound teknolojisi, ses ayrıntılarını sıkıştırılmış MP3 müzikte aynen oluşturarak müziği önemli ölçüde zenginleştirir ve genişletir, böylece hiçbir bozulma olmadan CD müziği deneyimi yaşayabilirsiniz. Ses işleme algoritmasına dayalı FullSound, Philips'in müzik yayını konusunda bilinen uzmanlığı ile en yeni nesil Dijital Sinyal İşlemcisini (DSP) bir araya getirir. Sonuç, daha fazla derinlik ve etkiye sahip tam bas, enstrüman zenginliği ve zengin ayrıntılardır. Sıkıştırılmış MP3 müziğinizi, ruhunuza dokunacak ve ayaklarınızı harekete geçirecek gerçek ses ile yeniden keşfedin.

 • 25 saate kadar müzik veya 5 saate kadar video*

  25 saate kadar müzik veya 5 saate kadar video*

  Artık GoGear pilini sürekli şarj etmeniz gerekmeyecek. Bu uzun ömürlü müzik çalar sayesinde en sevdiğiniz müzikleri 25 saate kadar dinleyebilir ve videoları 5 saate kadar izleyebilirsiniz - hem de tek bir şarjla. Artık nerede olursanız olun arkanıza yaslanabilir ve gün boyu müzik dinleyebilir ya da arka arkaya 2 film uzunluğunda video izleyebilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör
 • 1GB = 1 milyar bayt; kullanılabilir depolama alanı daha az olacaktır.
 • Şarj edilebilir pillerin şarj edilme sayısı sınırlıdır ve bir süre sonunda değiştirilmeleri gerekebilir. Pil ömrü ve şarj edilme sayısı, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.
 • Windows Media ve Windows logolu ticari markalar, ya da Microsoft Corporation adına ABD'de ve/veya diğer ülkelerde tescil edilmiş ticari markalardır.
 • Gerçek aktarım hızı işletim sisteminize ve yazılım konfigürasyonunuza göre değişebilir.
 • WMA DRM10 ile uyumlu yükleme ve abonelik hizmetlerini desteklemektedir
 • Philips'ten
 • BBC iPlayer servisi, sadece İngiltere'dedir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: