Flash video/müzik çalar

  Flash video/müzik çalar

  Yolda müzik ve video keyfi

  Benzersiz Philips SA5115 Dijital Ses Video Oynatıcı ile tam eğlenceye hazırlanın. Parlak, geniş ekran ve sezgisel UI, tüm müzik, video ve fotoğraf dosyalarına kolay erişim sağlar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Yolda müzik ve video keyfi

 • MP3, WMA ve FM tuner keyfine varın

  MP3, WMA ve FM tuner keyfine varın

  Ses sıkıştırma teknolojisi, ses kalitelerini düşürmeden büyük dijital müzik dosyalarının boyut olarak 10 kata kadar küçültülmesine olanak verir. MP3 veya WMA, taşınabilir çalarınızda dijital müzik dünyasının keyfini çıkarmanıza olanak veren sıkıştırma formatlarından ikisidir. Internet'teki yetkili müzik sitelerinden MP3 veya WMA formatında şarkılar indirin veya ses CD'lerinizi MP3 veya WMA dosyalarına dönüştürerek kendi müzik dosyalarınızı oluşturun ve bunları cihazınıza aktarın. Ayrıca, daha fazla müzik seçeneği için dahili dijital FM radyoda 20'ye kadar istasyon kaydedebilirsiniz.

 • 25 saate varan müzik veya 4 saate varan video keyfi

  25 saate varan müzik veya 4 saate varan video keyfi

  Philips size sınırsız eğlence sunuyor. GoGEAR MP4 video oynatıcınızın kompakt dahili şarj edilebilir pili sayesinde eğlenceniz asla yarıda kesilmez. Tek bir şarjla 25 saate kadar müzik dinleyebilir veya 4 saate kadar video izleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, güç kablosunu takıp video oynatıcınızı şarj etmektir.

 • USB ile PC'den doğrudan şarj

  USB ile PC'den doğrudan şarj

  GoGear çalarınızın pilini, USB yoluyla bilgisayarınızdan hızlı ve kolay bir şekilde şarj edin. Cihazınızı birlikte verilen kablo ile bilgisayarınıza bağladığınızda ve gerekli komut istemlerini izlediğinizde bilgisayarınız, cihazınızın şarj edilmesi için gerekli gücü birkaç saniye içinde sağlar. Ayrı bir şarj aletiyle şarj etme rahatlığının keyfini çıkarın.

 • Arşivinize gözatarken oynatımı kontrol edin

  Arşivinize gözatarken oynatımı kontrol edin

  Aynı anda hem MP3 çalarınızdaki müziği kontrol etmek hem de ortam arşivinize gözatmak istemez misiniz? GoGear oynatıcınız sayesinde şarkı çalma modunda bile müzik, video ve fotoğraf albümlerinize gözatmak için ortam arşivinize erişebilirsiniz. Şarkıyı duraklatmak, çalmak veya atlamak istediğinizde tek yapmanız gereken oynatıcınızdaki "Seçenek" düğmesine basmak; ardından, ekranın üstünde küçük bir oynatım menüsü açılacaktır. Böylece oynatım kontrolü ve farklı ortam arşivi klasörleri arasında gezinmenin karmaşıklığı yerine aynı anda birden fazla görevi kolayca gerçekleştirebileceksiniz.

 • Yolda çalma listesi ve sil fonksiyonları

  Yolda çalma listesi ve sil fonksiyonları

  Yolda çalma listesi fonksiyonu, hareket halindeyken GoGear'ınızda istediğiniz zaman kolaylıkla çalma listesi oluşturmanıza olanak verir. Aynı şekilde Sil fonksiyonu, cihazınızda istemediğiniz herhangi bir ortamı kaldırmanızı sağlar. Çalma listesi oluşturmak ve dosya silmek için evdeki bilgisayarınıza güvenmenize gerek yok. Artık müzik kitaplığınızı her zaman, her yerde doğrudan GoGear'ınızda rahatlıkla yönetebilirsiniz.

 • SuperScroll™ aradığınızı bulmanın kolay ve hızlı yolu

  SuperScroll™ aradığınızı bulmanın kolay ve hızlı yolu

  Çift fonksiyonlu arama tuşları, geniş kütüphanelerde arama yaparken, kolay ve hızlı kontrol olanağı sağlar. Parça listeniz içinde parçalar arasında birer birer ilerleyebilir veya basılı tutarak SuperScroll™ ile hızla istediğiniz parçaya gidebilirsiniz.

 • İnternet üzerinden satın alınan veya kütüphanenizdeki WMV videolarını oynatın

  İnternet üzerinden satın alınan veya kütüphanenizdeki WMV videolarını oynatın

  GoGear oynatıcı, yaygın şekilde kullanılan WMV formatını ve ayrıca, çevrimiçi alınan veya kiralanan videoları koruyan Microsoft Dijital Haklar Yönetimi (DRM) teknolojisini destekler. Bu tür içerikleri GoGear cihazınıza aktarmak için WMP11 kullanın ve hareket halinde video kliplerinizin keyfini çıkarın.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: