MP4 çalar

  MP4 çalar

  Üstün ses deneyimi

  GoGEAR Video 4,3 inç MP3 video oynatıcı, sizi canlı ve net videolarla buluşturuyor. Videoları RMVB, MPEG4 ve AVI gibi popüler formatlarda HD kalitesinde izleyin. 4,3 inç LCD ekran ve dahili hoparlörle eğlence deneyiminizi geliştirin Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Üstün ses deneyimi

FullSound ve HD video oynatma özelliğiyle

 • MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  Philips'in yenilikçi FullSound teknolojisi, ses ayrıntılarını sıkıştırılmış MP3 müzikte aynen oluşturarak müziği önemli ölçüde zenginleştirir ve genişletir, böylece hiçbir bozulma olmadan CD müziği deneyimi yaşayabilirsiniz. Ses işleme algoritmasına dayalı FullSound, Philips'in müzik yayını konusunda bilinen uzmanlığı ile en yeni nesil Dijital Sinyal İşlemcisini (DSP) bir araya getirir. Sonuç, daha fazla derinlik ve etkiye sahip tam bas, enstrüman zenginliği ve zengin ayrıntılardır. Sıkıştırılmış MP3 müziğinizi, ruhunuza dokunacak ve ayaklarınızı harekete geçirecek gerçek ses ile yeniden keşfedin.

 • Filmler için surround ses ile kendinizi hareketin içinde hissedin

  Filmler için surround ses ile kendinizi hareketin içinde hissedin

  Filmler için surround ses, bir film veya video parçasındaki her bir ses kaynağını doğrudan analiz ederek, bağımsız olarak ve tam anlamıyla vurgulanan ses unsurlarıyla doğal bir ses çıkışı sağlar. İşlenen ses unsurları daha sonra kulak içi kulaklıklar yoluyla kulaklarınıza yönlendirilir. Filmler için surround ses, ses parçasının gerçek içeriğine dayalı doğal akustik bir ortam yaratır. Sonuçta dinleyiciler kendilerini, filmin ses mühendisinin asıl amaçladığı şekilde benzersiz bir surround ses deneyiminin ortasında bulur.

 • Yüksek sesli eğlence için dahili hoparlör

  Yüksek sesli eğlence için dahili hoparlör

  GoGEAR ile istediğiniz yerde yüksek sesle müzik dinleyin. Müzik çaların güçlü ve net ses sağlayan dahili hoparlörü ile yüksek sesle müzik dinleme ve film izleme keyfini yaşayabilirsiniz. Eğlencenizi ikiye katlayan GoGEAR, harici hoparlör takma derdini ortadan kaldırarak paylaşmanın keyfini çok daha yukarılara taşır.

 • Kolay eller serbest izleme için dahili destek standı

  Kolay eller serbest izleme için dahili destek standı

  GoGEAR MP4 video oynatıcı, eğlenceye rahat ve elleriniz serbest şekilde sahip olmanızı sağlayan dahili destek standı konforunu sunuyor. Dayanıklı destek standını kolayca yerinden çıkararak oynatıcıyı masaüstüne istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde kolayca yerleştirebilirsiniz. İşiniz bittiğinde, standı basit şekilde yuvasına sokun. GoGEAR ile, arkanıza yaslanabilir ve rahatlayabilirsiniz.

 • microSD kart yuvası ile 32 GB'a kadar genişletilebilen hafıza

  microSD kart yuvası ile 32 GB'a kadar genişletilebilen hafıza

  Mobil cihazların küçük olması tercih edilir bir özellik olsa bu durum bellek kapasitesi için geçerli değildir. microSD kart takmanıza olanak sağlayan GoGEAR müzik çalar ile, hem küçük hem de geniş kapasiteli bir cihaza sahip olacaksınız. microSD kart, müzik çalar dosya aktarımı için bilgisayara bağlandığında ikinci çıkarılabilir sürücü olarak görüntülenir. 32 GB'a kadar bellek kartları satın alarak GoGEAR’ınızın kapasitesini genişletebilirsiniz. Karta istediğiniz içeriği yükleyin, oynatıcınıza takın ve eğlence seçeneklerinden mahrum kalmayı artık aklınıza bile getirmeyin.

 • İstediğiniz zaman not almak veya herhangi bir şeyi kaydetmek için ses kaydı

  İstediğiniz zaman not almak veya herhangi bir şeyi kaydetmek için ses kaydı

  Ses kaydı, GoGear müzik çalarınızı bir ses kayıt cihazına dönüştürür. Müzik çalmanın ya da radyo dinlemenin yanı sıra, iş ya da okulla ilgili hatırlatıcı notlar kaydedebilir, alışveriş listelerini ya da telefon numaralarını – hatta şarkı sözlerini kaydedebilirsiniz. Kaydetme düğmesine basar ve dahili mikrofona konuşursanız ses mesajları sıkıştırılır ve dahili hafızaya kaydedilir. Ses kaydetme size, her şeyi, her zaman, her yerde kaydedebilmenizi sağlayan son derece portatif ses kayıt cihazı sağlar!

Tüm teknik özellikleri gör
 • Windows Media ve Windows logolu ticari markalar, ya da Microsoft Corporation adına ABD'de ve/veya diğer ülkelerde tescil edilmiş ticari markalardır.
 • Gerçek aktarım hızı işletim sisteminize ve yazılım konfigürasyonunuza göre değişebilir.
 • 1 GB = 1 milyar bayt; kullanılabilir depolama alanı daha az olacaktır.
 • WMA DRM10 ile uyumlu yükleme ve abonelik hizmetlerini desteklemektedir
 • Şarj edilebilir pillerin şarj edilme sayısı sınırlıdır ve bir süre sonunda değiştirilmeleri gerekebilir. Pil ömrü ve şarj edilme sayısı, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.
 • Philips'ten

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: