mp3 çalar

  mp3 çalar

  Müzik çok daha eğlenceli bir hal alıyor

  Küçük ve renkli GoGEAR SoundDot MP3 çalar ile tanışın. Kıyafetlere takmak için dahili bir klipsle ve kolay gezinme için LED ve ses göstergeleriyle birlikte gelir . Direct USB ile müzik transferi yapın ve hızlı şarj için FastCharge özelliğinin tadını çıkarın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Müzik çok daha eğlenceli bir hal alıyor

Renk seçenekleriyle hepsi kullanıma hazır

 • Tıpkı moda bir aksesuar gibi küçük, renkli ve şık

  Tıpkı moda bir aksesuar gibi küçük, renkli ve şık

  GoGEAR SoundDot ile havanızı atın ve müziğinizin en güzel yanlarını ortaya çıkarın. MP3 çalar, adından da anlaşıldığı üzere küçük, yuvarlak ve şıktır. Dahili bir klipsle donatılmış olan bu cihaz ilgi çekici renk alternatiflerine sahiptir. Moda aksesuarı gibi çantanıza ya da elbiselerinize takabilirsiniz, böylece gerektiğinde her zaman elinizin altındadır.

 • 6 saate kadar müziğin keyfini çıkarın

  6 saate kadar müziğin keyfini çıkarın

  GoGEAR müzik çalarınızla, uzun ömürlü güç olanağı sunan kompakt, şarj edilebilir pili sayesinde, sınırsız hit müziğin tadına varın. Tek bir şarj ile 6 saate kadar kesintisiz müzik dinleyebilirsiniz. Müzik çaları şarj etmek için Direct USB ile bilgisayarınıza bağlamanız yeterlidir, kablo gerekmez. Gerçekten bu kadar kolay.

 • Philips Songbird: keşfetmek, oynatmak ve senkronize etmek için tek bir basit program

  Philips Songbird: keşfetmek, oynatmak ve senkronize etmek için tek bir basit program

  GoGear müzik çalarınızla birlikte gelen basit, kullanımı kolay bir program olan Philips Songbird sayesinde ortam dosyalarını keşfedin, oynatın ve Philips GoGear'ınız ile zahmetsizce senkronize edin. Sezgisel ve güçlü müzik yönetim özelliği sayesinde yeni sanatçıları ve müzik tarzlarını doğrudan program üzerinden bağlanacağınız müzik ve ortam mağazaları, servisler ve web sitelerinden keşfedin. Kendi kitaplığınızdan veya Internet'ten ortam dosyalarını oynatın ve hepsini bilgisayarınız ile Philips GoGear'ınız arasında senkronize edin.

 • 60 dakikalık çalma için 6 dakikalık hızlı şarj

  60 dakikalık çalma için 6 dakikalık hızlı şarj

  Bazen GoGEAR müzik çalarınızı evden işe ya da işten eve yanınızda taşımanız gerekir, ama şarj etmeyi unutmuş olabilirsiniz. Hayal kırıklığına ve sıkıntıya, sessiz yolculuklara Hızlı Şarj ile son verin. Philips’in akıllı ve kullanışlı çözümü sayesinde GoGEAR'ınızı bilgisayara veya USB şarj cihazına bağlayarak 6 dakikada hızlı şarj edebilir ve bu sayede 60 dakika müzik dinleyebilirsiniz! Hızlı Şarj, lityum iyon pilinizle aynı gücü vererek müzik dinlemeye devam etmenizi sağlamak için çok daha yüksek akım düzeylerinde çalışır.

 • Direct USB ile kablosuz kolay dosya aktarımı

  Direct USB ile kablosuz kolay dosya aktarımı

  Direct USB özellikli cihazlar, kablo gerektirmeksizin doğrudan PC'nizin USB portuna takılabilir. Bilgisayarınız otomatik olarak cihazı çıkarılabilir USB yığın depolama aygıtını tanır (Windows 98'de ek sürücüler kurulması gerekir), böylece Windows Explorer (veya Apple Folders) yardımıyla dosyaları bilgisayarınız ile cihaz arasında kolayca sürükleyip bırakabilirsiniz. Cihazınızı müzikle ve verilerle doldurun ve her an yanınızda taşıyın.

 • Kolay ve eller serbest kullanım için dahili klips

  Hiçbir şey sizi engellememeli. Hafif bir tasarıma ve dayanıklı dahili klipse sahip olan GoGEAR SoundDot, akıllı tasarımı sayesinde kıyafetinize güvenli ve şık bir şekilde takılarak hareket halindeyken ideal yol arkadaşınız olur.

 • Şarj ve kolay gezinme için ses ve LED göstergeleri

  GoGEAR SoundDot, özel programlanmış ışıklı ve sesli göstergeleriyle olan biteni size eksiksiz bildirir. LED gösterge ve kısa bip sesleri müzik çalarınızın açık olup olmadığını ve rastgele modunda olup olmadığını bildirir. Hatta kırmızı yanıp sönen ışık ve aynı ritimde çalan bip sesleriyle pilin azaldığını bildirerek sizi uyarır. Müzik çalarınızı bir güç kaynağına taktığınızda LED gösterge kırmızı renkte sürekli yanarak pilin şarj edilmekte olduğunu gösterir. Renk yeşile döndüğünde ise pilin dolduğunu ve GoGEAR SoundDot cihazınızla müzik dinlemeye devam edebileceğinizi haber verir.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Saklama kapasitesi için, şarkı başına 4 dakika ve 64 kbps WMA şifreleme esas alınmıştır.
 • Depolama kapasitesi, şarkı başına 4 dakika ve 64 kbps WMA ya da 128 kbps MP3 şifreleme değerlerine dayanarak belirtilmiştir.
 • Gerçek aktarım hızı işletim sisteminize ve yazılım konfigürasyonunuza göre değişebilir.
 • 1GB = 1 milyar bayt; kullanılabilir depolama alanı daha az olacaktır.
 • Şarj edilebilir pillerin şarj edilme sayısı sınırlıdır ve bir süre sonunda değiştirilmeleri gerekebilir. Pil ömrü ve şarj edilme sayısı, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: