mp3 çalar

  mp3 çalar

  Zahmetsiz, kaliteli ses

  GoGEAR Action'ın rakipsiz FullSound ses kalitesinin tadını çıkarın ve hafif MP3 kulaklığının sunduğu rahatlığı yaşayın. Dahası, sıvı sıçramalarına ve toza dayanıklı oynatıcı, egzersiz optimizasyonu için dahili adım ölçere ve sesli komutlara sahiptir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Zahmetsiz, kaliteli ses

Kablosuz ve sıvı sıçramalarına dayanıklı MP3 kulaklığıyla

 • MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  Philips'in yenilikçi FullSound teknolojisi, ses ayrıntılarını sıkıştırılmış MP3 müzikte aynen oluşturarak müziği önemli ölçüde zenginleştirir ve genişletir, böylece hiçbir bozulma olmadan CD müziği deneyimi yaşayabilirsiniz. Ses işleme algoritmasına dayalı FullSound, Philips'in müzik yayını konusunda bilinen uzmanlığı ile en yeni nesil Dijital Sinyal İşlemcisini (DSP) bir araya getirir. Sonuç, daha fazla derinlik ve etkiye sahip tam bas, enstrüman zenginliği ve zengin ayrıntılardır. Sıkıştırılmış MP3 müziğinizi, ruhunuza dokunacak ve ayaklarınızı harekete geçirecek gerçek ses ile yeniden keşfedin.

 • Doğru ses için APE, FLAC, MP3 ve WMA kayıpsız kod

  Doğru ses için APE, FLAC, MP3 ve WMA kayıpsız kod

  Şarkılarınızı GoGEAR müzik çalarınızda dinleyin ve tüm ayrıntıları barındıran, net ve kayıpsız sesin keyfini çıkarın. En yeni ses sıkıştırma teknolojileri dosya boyutunu on kata kadar azaltabilir. Bu işlem sırasında ses kalitesinden ödün vermeyen teknolojiler, sıkıştırılan dosyaları MP3 ve WMA gibi biçimlerde kaydeder. GoGEAR'ınız, APE, FLAC, MP3 ve WMA dosyalarını kayıpsız kodek desteğiyle çalarken sadece kaliteli ses sunmakla kalmaz aynı zamanda dijital müzik dünyasını parmaklarınızın ucuna getirir. Şimdi parçalar indirebilir veya CD'lerinizi dönüştürerek hareket halindeyken keyfini çıkarmak üzere GoGEAR'a aktarabilirsiniz.

 • Islak ve tozlu koşullarda kullanım için sıçrama ve toza dayanıklı tasarım

  Islak ve tozlu koşullarda kullanım için sıçrama ve toza dayanıklı tasarım

  Müziğinizi ve videolarınızı dışarı taşıyarak gittiğiniz her yerde gerçek eğlencenin tadına varın. GoGEAR müzik çalarınız nemli ve tozlu ortamlarda bile zarar görmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Katı IPX5 standartlarını karşılayarak iç bileşenlerinin ortam koşullarından korunmasını sağlar. Bu da GoGEAR'ınızı kaya tırmanışı, kaykay veya sahilde dinlenme gibi birbirinden güzel dış mekan faaliyetleri için ideal kılar.

 • 12 saate kadar müziğin keyfini çıkarın

  12 saate kadar müziğin keyfini çıkarın

  GoGEAR müzik çalarınızla, uzun ömürlü güç olanağı sunan kompakt, şarj edilebilir pili sayesinde, sınırsız hit müziğin tadına varın. Tek bir şarj ile 12 saate kadar kesintisiz müzik dinleyebilirsiniz. Müzik çaları şarj etmek için güç kablosunu takmanız yeterli. Gerçekten bu kadar kolay.

 • Philips Songbird: keşfetmek, oynatmak ve senkronize etmek için tek bir basit program

  Philips Songbird: keşfetmek, oynatmak ve senkronize etmek için tek bir basit program

  GoGear müzik çalarınızla birlikte gelen basit, kullanımı kolay bir program olan Philips Songbird sayesinde ortam dosyalarını keşfedin, oynatın ve Philips GoGear'ınız ile zahmetsizce senkronize edin. Sezgisel ve güçlü müzik yönetim özelliği sayesinde yeni sanatçıları ve müzik tarzlarını doğrudan program üzerinden bağlanacağınız müzik ve ortam mağazaları, servisler ve web sitelerinden keşfedin. Kendi kitaplığınızdan veya Internet'ten ortam dosyalarını oynatın ve hepsini bilgisayarınız ile Philips GoGear'ınız arasında senkronize edin.

 • 60 dakikalık çalma için 5 dakikalık hızlı şarj

  60 dakikalık çalma için 5 dakikalık hızlı şarj

  Bazen GoGEAR müzik çalarınızı evden işe ya da işten eve yanınızda taşımanız gerekir, ama şarj etmeyi unutmuş olabilirsiniz. Hayal kırıklığına ve sıkıntıya, sessiz yolculuklara Hızlı Şarj ile son verin. Philips’in akıllı ve kullanışlı çözümü sayesinde GoGEAR'ınızı bilgisayara veya USB şarj cihazına bağlayarak 5 dakikada hızlı şarj edebilir ve bu sayede 60 dakika müzik dinleyebilirsiniz! Hızlı Şarj, lityum iyon pilinizle aynı gücü vererek müzik dinlemeye devam etmenizi sağlamak için çok daha yüksek akım düzeylerinde çalışır.

 • Mükemmel müzik ve kablolardan tamamen kurtulmak için MP3 kulaklık

  Müziğinizi taşıyın ve MP3 kulaklığın sunduğu özgürlüğün keyfini çıkarın. GoGEAR Action müzik çalarınız, üstün kaliteli ses sağlamanın yanı sıra boynun arkasından geçerek dolaşma veya antrenman yaparken sizi rahatsız etme gibi sorunları ortadan kaldıran yüksek kaliteli kulak içi kulaklıklarla gelir. MP3 kulaklık ayrıca katlamanıza ve kolayca kaldırmanıza olanak sağlayacak kadar esnektir. Bu kablosuz kulaklık, rahat ve hafif yapısıyla koşu, yürüyüş ve bisiklete gibi sporlar için idealdir.

 • En iyi konfor ve uyum için yüksek kaliteli kulaklıklar

  Philips’in üstün dinleme deneyimini benzersiz konforla sunan yüksek kaliteli kulak içi kulaklıklarıyla kristal netliğinde sesin keyfini çıkarın. Kulak içine rahatça oturacak ve minimum yük taşımanızı sağlayacak şekilde tasarlanan bu kulaklıklar, uzun süreli kullanımdan sonra bile konfor sunmak amacıyla üretilmiştir. Son derece rahat olan kulaklıklar, müziğinizin içinde tamamen kaybolmanıza olanak sağlar. Bir hatırlatma; kulağınızda kulaklık olduğunu unutabilirsiniz.

 • Güncelleme ve doğrulamalar için kendi dilinizde sesli geri bildirim

  Philips, GoGEAR Action’ın Sesli geri bildirim özelliğiyle işleri kolaylaştırıyor. Bu özellik, tercih ettiğiniz dilde sesli onaylar ve ipuçları sağlar. Müzik çaların durumundan her zaman haberdar olmanızı sağlar, örneğin, rastgele modu açık olduğunda, müzik arşivi çalma için hazırlandığında ve pil azaldığında sizi bilgilendirir. Ayrıca Action cihazınızı açtığınızda sizi selamlamayı da ihmal etmez. Antrenman yaparken, Sesli geri bildirim antrenman süreniz, harcadığınız kalori gibi bilgileri çalışma ritminizi bozmadan iletir.

 • Anında izleme için dahili adım ölçer

  GoGEAR Action ile temponuzu müziğinizle koruyun ve adımlarınızı izleyin. Action’ın yerleşik adım ölçeri hızlı bir kalibrasyon işleminin ardından size antrenman sürenizi ve harcadığınız kaloriyi söyler. Bu özellik mükemmel antrenmanlar için siz motive etmenin yanı sıra doğru ölçüm sağlar. Action'ınızı takın ve eğlence dolu saatleri sizin için hesaplamasına izin verin.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Windows Media ve Windows logolu ticari markalar, ya da Microsoft Corporation adına ABD'de ve/veya diğer ülkelerde tescil edilmiş ticari markalardır.
 • Gerçek aktarım hızı işletim sisteminize ve yazılım konfigürasyonunuza göre değişebilir.
 • 1GB = 1 milyar bayt; kullanılabilir depolama alanı daha az olacaktır.
 • WMA DRM10 ile uyumlu yükleme ve abonelik hizmetlerini desteklemektedir
 • Şarj edilebilir pillerin şarj edilme sayısı sınırlıdır ve bir süre sonunda değiştirilmeleri gerekebilir. Pil ömrü ve şarj edilme sayısı, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.
 • Philips'ten

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: