Flash müzik çalar

  Flash müzik çalar

  Yolda dijital müzik

  Philips müzik çalar ile yolda MP3 ve WMA müziğin keyfine varın. Tarzınıza uyacak opsiyonel renkli ön kapaklar da müzik çalarla birlikte gelir. Tek bir AAA pille gün boyu en sevdiğiniz müziği dinleyin. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Yolda dijital müzik

değiştirilebilir ön kapaklarla

 • Abonelik servislerinden MP3, WMA veya DRM çalma

  Abonelik servislerinden MP3, WMA veya DRM çalma

  GoGear müzik çalarınız Microsoft tarafından sunulan ve müzik çaların çevrimiçi ses servislerinden satın alınan ya da abonelik yoluyla edinilen müzikleri algılayarak çalmasına olanak sağlayan en yeni Windows Media Dijital Haklar Yönetimi (DRM) teknolojisini desteklemektedir. Ayrıca isterseniz ses CD'lerinizi dönüştürüp kendi MP3 veya WMA müzik dosyalarınızı oluşturup müzik çalarınıza aktararak, uçsuz bucaksız dijital müzik evreninin keyfini çıkarabilirsiniz.

 • İstediğiniz zaman not almak veya herhangi bir şeyi kaydetmek için ses kaydı

  İstediğiniz zaman not almak veya herhangi bir şeyi kaydetmek için ses kaydı

  Ses kaydı, GoGear müzik çalarınızı bir ses kayıt cihazına dönüştürür. Müzik çalmanın ya da radyo dinlemenin yanı sıra, iş ya da okulla ilgili hatırlatıcı notlar kaydedebilir, alışveriş listelerini ya da telefon numaralarını – hatta şarkı sözlerini kaydedebilirsiniz. Kaydetme düğmesine basar ve dahili mikrofona konuşursanız ses mesajları sıkıştırılır ve dahili hafızaya kaydedilir. Ses kaydetme size, her şeyi, her zaman, her yerde kaydedebilmenizi sağlayan son derece portatif ses kayıt cihazı sağlar!

 • USB 2.0* ile bilgisayarınızdan hızlı yükleme

  USB 2.0* ile bilgisayarınızdan hızlı yükleme

  Oynatıcınızla birlikte gelen USB 2.0 cihazı sayesinde bilgisayardan taşınabilir MP3 veya MP3 video oynatıcıya büyük müzik ve video dosyalarını yüksek hızlarda aktarmak artık çok kolay. Hızlı aktarma işlemini başlatmak için tek yapmanız gereken birlikte verilen kabloyu kullanarak bilgisayarınızın USB 2.0 portuna bağlamak. Artık istediğiniz her yerde müziğinizi dinleyebilirsiniz.

 • Tak ve çalıştır verileri

  Tak ve çalıştır verileri

  "Tak ve çalıştır" özelliği, bilgisayarınızdan müzik çalarınıza müzik, fotoğraf, video veya veri dosyalarını kolayca aktarmanıza olanak verir. GoGear MP3 veya MP3 video oynatıcınızı birlikte verilen kablo ile bilgisayarınıza bağlayın. Bilgisayarınız otomatik olarak, cihazı çıkarılabilir flash depolama aygıtı olarak tanır ve dosyaları Windows Explorer veya Apple Macintosh kullanarak kolayca sürükleyip bırakmanıza olanak verir. Artık tek yapmanız gereken GoGear cihazınızı her gün müzik ve veriyle doldurmak.

 • Kolayca taşınabilmesi için küçük ve üzerinize takılabilir

  Kolayca taşınabilmesi için küçük ve üzerinize takılabilir

  Üstün müzik taşınabilirliği için, bu Philips GoGear oynatıcı kullanıma hazırdır. Hafif ve ultra kompakt cihaz, hareket halinde üstün ses kalitesi ve gerçek taşınabilir eğlence deneyimi sunar.

 • 10 saate kadar müziğin keyfini çıkarın*

  10 saate kadar müziğin keyfini çıkarın*

  Bu cihazın uzun süreli gücü, tek bir şarj ile 10 saat sürekli müzik çalma veya FM radyo dinleme sağlar.

 • Müzik stilinize uyacak şekilde en iyi hale getirilmiş sesler için ekolayzır

  Müzik stilinize uyacak şekilde en iyi hale getirilmiş sesler için ekolayzır

  Ekolayzırlı GoGear Müzik Çalarlarda seçtiğiniz müzik tarzı için en iyi frekans dengesini otomatik olarak ayarlayan bir teknoloji kullanılır. Caz, Rock veya Pop gibi hangi müzik tarzını dinlerseniz dinleyin, Ekolayzırın hazır ayarlarını kullanarak o tarz için en iyi ses çıkışının keyfini çıkarabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: