MP4 çalar

  MP4 çalar

  Üstün ses deneyimi

  FullSound özelliği ve ses yalıtımlı kulaklık sayesinde GoGear Muse MP4 Çalarınızda inanılmaz ses çıkışının keyfini yaşayın. Sağlığınız için endişe etmemenizi sağlayan SafeSound özelliğinin yanı sıra, Songbird ve sezgisel 3,2 inç HVGA dokunmatik ekranıyla sizi eğlenceye çağırıyor. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Üstün ses deneyimi

En gürültülü ortamlarda bile

 • MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  Philips'in yenilikçi FullSound teknolojisi, ses ayrıntılarını sıkıştırılmış MP3 müzikte aynen oluşturarak müziği önemli ölçüde zenginleştirir ve genişletir, böylece hiçbir bozulma olmadan CD müziği deneyimi yaşayabilirsiniz. Ses işleme algoritmasına dayalı FullSound, Philips'in müzik yayını konusunda bilinen uzmanlığı ile en yeni nesil Dijital Sinyal İşlemcisini (DSP) bir araya getirir. Sonuç, daha fazla derinlik ve etkiye sahip tam bas, enstrüman zenginliği ve zengin ayrıntılardır. Sıkıştırılmış MP3 müziğinizi, ruhunuza dokunacak ve ayaklarınızı harekete geçirecek gerçek ses ile yeniden keşfedin.

 • Ortam gürültüsünü en aza indirgeyen Ses Yalıtımlı kulaklık

  Ortam gürültüsünü en aza indirgeyen Ses Yalıtımlı kulaklık

  Ses yalıtımlı kulaklıklarla müziği, düşük ses düzeyinde normal kulaklıklara göre daha mükemmel ses kalitesiyle dinleyerek keyif alabilirsiniz. İnsanların kulak kanalı anatomisine dayanan ses yalıtımlı kulaklıkların açılı akustik tasarımı, ortamdaki ses kaynağı ile kulak kanalı arasında mükemmel bir sızdırmazlık sağlayarak, istenmeyen ortam gürültüsünü ortadan kaldırır ve sesi doğrudan kulaklarınıza iletir. Normal bir ses düzeyinde bile ortam gürültüsü olmadan müziği en ince detaylarına kadar duyabilirsiniz. Kulak tamponları kulağınıza tam oturmasını sağlayan üç farklı boyda gelir.

 • SafeSound ile işitme kaybı olmadan maksimum müzik keyfi

  SafeSound ile işitme kaybı olmadan maksimum müzik keyfi

  Artık işitme kaybı endişesi olmadan müzik keyfini özgürce ve dolu dolu yaşayabileceksiniz. Philips tarafından yaratılan SafeSound, Philips GoGear MP3 çalarınızdaki ses seviyesini sürekli olarak analiz eder ve ses düzeyi uzun süreli işitme kaybına yol açabilecek düzeye geldiğinde uyarı verir. Ses düzeyini daha düşük bir seviyeye ayarlayarak, SafeSound'un otomatik olarak sesi sizin için kontrol etmesine olanak sağlarsınız; üstelik ek ayar gerekmeden. SafeSound ayrıca ses seviyesiyle ilgili günlük ve haftalık bilgi vererek kulak sağlığınızı korumanıza yardımcı olur.

 • Filmler için surround ses ile kendinizi hareketin içinde hissedin

  Filmler için surround ses ile kendinizi hareketin içinde hissedin

  Filmler için surround ses, bir film veya video parçasındaki her bir ses kaynağını doğrudan analiz ederek, bağımsız olarak ve tam anlamıyla vurgulanan ses unsurlarıyla doğal bir ses çıkışı sağlar. İşlenen ses unsurları daha sonra kulak içi kulaklıklar yoluyla kulaklarınıza yönlendirilir. Filmler için surround ses, ses parçasının gerçek içeriğine dayalı doğal akustik bir ortam yaratır. Sonuçta dinleyiciler kendilerini, filmin ses mühendisinin asıl amaçladığı şekilde benzersiz bir surround ses deneyiminin ortasında bulur.

 • Daha fazla hafıza kapasitesi için microSD kart yuvası

  Daha fazla hafıza kapasitesi için microSD kart yuvası

  Mobil cihazlar ne kadar küçük olursa o kadar iyidir, ama hafıza kapasitesi için aynı şey söylenemez. GoGear müzik çalarınıza bir microSD kart takarak hem küçük bir cihaza, hem de büyük bir hafıza kapasitesi sahip olabilirsiniz. Müzik çalarınızı bilgisayara bağladığınızda microSD kart ikinci bir çıkarılabilir disk olarak algılanarak dosya aktarımını kolaylaştıracaktır. Tek yapmanız gereken karta istediğiniz içeriği yüklemek ve müzik çalarınıza takmak. Satın alacağınız 32 GB kapasiteye kadar bir hafıza kartıyla GoGear hafıza kapasitesini artırabilir ve böylece sınırsız eğlence seçeneğine sahip olabilirsiniz.

 • Daha fazla müzik seçeneği için RDS özellikli ve 20 hafızalı FM radyo

  Daha fazla müzik seçeneği için RDS özellikli ve 20 hafızalı FM radyo

  RDS (Radyo Veri Sistemi), dijital bilgilerin FM radyo yayınları üzerinden aktarılmasına olanak veren bir iletişim protokolü standardıdır. RDS özellikli FM radyo alıcıları, istasyon adı, program bilgileri, şarkı adı ve sanatçı gibi yararlı bilgileri görüntüleyebilir. Bir radyo istasyonunu istediğiniz zaman, GoGear cihazının kanal hafızasına kaydedebilirsiniz. Saklanabilen 20 hazır ayarlı radyo istasyonu ile, her seferinde frekansı manuel olarak ayarlamak zorunda kalmadan en sevdiğiniz radyo istasyonuna hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 • Müziği kişiselleştirmenin eğlenceli yolu

  Müziği kişiselleştirmenin eğlenceli yolu

  Philips Ses Kişiselleştirme, müzik keyfini en üst düzeye çıkarmanıza olanak sağlayan eğlenceli bir yol sunar! Standart grafik ekolayzırları ve Jazz, Rock ve Klasik gibi sınırlı hazır ayarları unutun. Ses Kişiselleştirme ile ses çıkışını her yönüyle, özgürce kontrol edebileceğiniz şık ve yenilikçi bir dokunmatik ekran parmaklarınızın ucuna geliyor. Artık müzik deneyimini tam istediğiniz gibi yaşayabilir ve en sevdiğiniz şarkılardan daha fazla keyif alabilirsiniz.

 • Uyumlu şarkılardan oluşan çalma listeleri için LikeMusic

  Uyumlu şarkılardan oluşan çalma listeleri için LikeMusic

  LikeMusic, tek tıklamayla müzik keyfinizi artırır! Müzik kitaplığınızı düzenlemek veya işi şansa bırakmak yok. LikeMusic, Philips'e ait patentli bir algoritma olup, kitaplığınızdaki şarkıları analiz ederek müzikal özellikleri benzer şarkıları bulur. Bu özellikler sayesinde LikeMusic, birbirine uyumlu şarkılardan oluşan akıllı çalma listeleri oluşturur. Sevdiğiniz bir şarkıyı seçin ve LikeMusic simgesini tıklatın: anında bir çalma listesi oluşur. Çalma listesine bir ad verip keyfini çıkarın ya da bilgisayarınızda veya GoGear çalarınızda bulunan şarkıları yeniden keşfedin.

 • Hızlı ve sezgisel gezinme sağlayan kapasitif dokunmatik ekran

  Hızlı ve sezgisel gezinme sağlayan kapasitif dokunmatik ekran

  Hızlı ve sezgisel gezinme sağlayan kapasitif dokunmatik ekran.

 • 3,2 inç HVGA LCD renkli ekranla mükemmel video keyfi

  GoGear oynatıcınızın 3,2 inçlik geniş ekranı, videoları mükemmel kalitede, canlılıkta ve netlikte izlemenizi sağlayan çözünürlüğe sahiptir. Tam renkli bir menüye sahip olan bu geniş ekran sayesinde, yolda en zengin multimedya deneyimini yaşayabilmeniz için ortam dosyalarında kolayca gezinebilirsiniz.

 • Eğlence deneyimini paylaşmak için yerleşik hoparlör

  Eğlence deneyimini paylaşmak için yerleşik hoparlör.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Windows Media ve Windows logolu ticari markalar, ya da Microsoft Corporation adına ABD'de ve/veya diğer ülkelerde tescil edilmiş ticari markalardır.
 • Gerçek aktarım hızı işletim sisteminize ve yazılım konfigürasyonunuza göre değişebilir.
 • 1 GB = 1 milyar bayt; kullanılabilir depolama alanı daha az olacaktır.
 • WMA DRM10 ile uyumlu yükleme ve abonelik hizmetlerini desteklemektedir
 • Şarj edilebilir pillerin şarj edilme sayısı sınırlıdır ve bir süre sonunda değiştirilmeleri gerekebilir. Pil ömrü ve şarj edilme sayısı, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.
 • Philips'ten

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: