Bağlantı istasyonlu hoparlörlü MP4 oynatıcı

  Bağlantı istasyonlu hoparlörlü MP4 oynatıcı

  Güçlü ses

  GoGear bağlantı istasyonuna takılı GoGear Vibe ile müziğinizi dinlerken odanızın canlandığını hissedin. Ayrıca yolda Bağlantı İstasyonundan 8 saate kadar müzik çalabilirsiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

GoGEAR Bağlantı istasyonlu hoparlörlü MP4 oynatıcı

GoGear Bağlantı İstasyonlu ViBE, 4 GB* SA3DKV04RN/02 Benzer ürünler bul

Güçlü ses

Evde ve yolda

 • MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  Philips'in yenilikçi FullSound teknolojisi, ses ayrıntılarını sıkıştırılmış MP3 müzikte aynen oluşturarak müziği önemli ölçüde zenginleştirir ve genişletir, böylece hiçbir bozulma olmadan CD müziği deneyimi yaşayabilirsiniz. Ses işleme algoritmasına dayalı FullSound, Philips'in müzik yayını konusunda bilinen uzmanlığı ile en yeni nesil Dijital Sinyal İşlemcisini (DSP) bir araya getirir. Sonuç, daha fazla derinlik ve etkiye sahip tam bas, enstrüman zenginliği ve zengin ayrıntılardır. Sıkıştırılmış MP3 müziğinizi, ruhunuza dokunacak ve ayaklarınızı harekete geçirecek gerçek ses ile yeniden keşfedin.

 • 4W RMS toplam çıkış gücü

  4W RMS toplam çıkış gücü

  Bu sistemde 4W RMS toplam çıkış gücü bulunmaktadır. RMS, Root Mean Square (Ortalama Karekök) teriminin kısaltması olup, ses gücünün ya da doğru ifadeyle bir ses amplifikatöründen hoparlöre iletilen elektrik gücünün watt cinsinden değerini verir. Hoparlöre iletilen elektrik gücünün miktarı ve yoğunluğu, üretilen ses gücünü belirler. Watt değeri ne kadar yüksek olursa, hoparlörden çıkan ses gücü de o kadar yüksek olur.

 • 90 dakikalık çalma için sadece 5 dakikada hızlı şarj

  90 dakikalık çalma için sadece 5 dakikada hızlı şarj

  Bazen GoGear müzik çalarınızı evden işe ya da işten eve yanınızda taşımanız gerekir, ama şarj etmeyi unutmuş olabilirsiniz. Hayal kırıklığına ve sıkıntıya, sessiz yolculuklara Hızlı Şarj ile son verin. Philips’in akıllı ve kullanışlı çözümü sayesinde GoGear'ınızı bilgisayara veya USB şarj cihazına bağlayarak 5 dakikada hızlı şarj edebilir ve bu sayede 90 dakika müzik dinleyebilirsiniz! Hızlı Şarj, lityum iyon pilinizle aynı gücü vererek müzik dinlemeye devam etmenizi sağlamak için çok daha yüksek akım düzeylerinde çalışır. 

 • Kolay ve sezgisel gezinme için 1,8 inç tam renkli ekran

  4,6 cm (1,8") tam renkli ekranla GoGear oynatıcınızın kontrol menüsünde veya müzik dosyalarında kolayca gezinebilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Depolama kapasitesi, şarkı başına 4 dakika ve 64 kbps WMA ya da 128 kbps MP3 şifreleme değerlerine dayanarak belirtilmiştir.
 • 1 GB = 1 milyar bayt; kullanılabilir depolama alanı daha az olacaktır.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: