Taşınabilir video oynatıcı

  Taşınabilir video oynatıcı

  Videolarınızın keyfini yolda çıkarın

  Philips'in patentli FullSound teknolojisine sahip Philips GoGear dijital ses/video oynatıcısı SA3285 ile mümkün olan en iyi ses kalitesine sahip olun. Nerede olursanız olun, MP3 ve WMA müziğin keyfini çıkarın ve 4,6 cm (1,8") renkli ekranda videolarınızı izleyin. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

GoGear Taşınabilir video oynatıcı

4GB, 4, 6 cm (1, 8") tam renkli ekran SA3445/02 Benzer ürünler bul

Videolarınızın keyfini yolda çıkarın

üstün ses kalitesi için FullSound ile

 • MP3 ve WMA çalma

  MP3 ve WMA çalma

  Ses sıkıştırma teknolojisi, ses kalitelerini düşürmeden büyük dijital müzik dosyalarının boyut olarak 10 kata kadar küçültülmesine olanak verir. MP3 veya WMA, GoGear çalarınızda dijital müzik dünyasının keyfini çıkarmanıza olanak veren sıkıştırma formatlarından ikisidir. Internet'teki yetkili müzik sitelerinden MP3 veya WMA şarkılar indirin veya ses CD'lerinizi dönüştürerek kendi MP3 veya WMA müzik dosyalarınızı oluşturun ve bunları cihazınıza aktarın.

 • İstediğiniz zaman not almak veya herhangi bir şeyi kaydetmek için ses kaydı

  İstediğiniz zaman not almak veya herhangi bir şeyi kaydetmek için ses kaydı

  Ses kaydı, GoGear müzik çalarınızı bir ses kayıt cihazına dönüştürür. Müzik çalmanın ya da radyo dinlemenin yanı sıra, iş ya da okulla ilgili hatırlatıcı notlar kaydedebilir, alışveriş listelerini ya da telefon numaralarını – hatta şarkı sözlerini kaydedebilirsiniz. Kaydetme düğmesine basar ve dahili mikrofona konuşursanız ses mesajları sıkıştırılır ve dahili hafızaya kaydedilir. Ses kaydetme size, her şeyi, her zaman, her yerde kaydedebilmenizi sağlayan son derece portatif ses kayıt cihazı sağlar!

 • Daha fazla müzik seçeneği için 20 hafızalı FM radyo

  Daha fazla müzik seçeneği için 20 hafızalı FM radyo

  Dijital FM radyo, GoGear'ınızdaki müzik koleksiyonunuza ek müzik seçenekleri sunar. Ön ayar yapmak istediğiniz radyo istasyonunu bulun, frekansı hafızaya almak için ön ayar düğmesini basılı tutun. Hafızaya en fazla 20 radyo istasyonu kaydedebilir ve hareket halindeyken en sevdiğiniz programların keyfini çıkarabilirsiniz.

 • Kolay gezinme ve fotoğraf görüntüleme için 1,8 inç LCD renkli ekran

  Kolay gezinme ve fotoğraf görüntüleme için 1,8 inç LCD renkli ekran

  4,6 cm (1,8") tam renkli ekran, GoGear çaların kontrol menüsü veya müzik dosyaları arasında kolayca gezinmenize olanak verir. Ayrıca, hareket halinde müziğinizin keyfini çıkarırken, fotoğraflarınıza göz atabilirsiniz.

 • 20 saate kadar müzik çalma

  20 saate kadar müzik çalma

  Bu cihazın uzun süreli gücü, tek bir şarj ile 20 saat sürekli müzik çalma veya FM radyo dinleme sağlar.

 • USB 2.0* ile bilgisayarınızdan hızlı yükleme

  USB 2.0* ile bilgisayarınızdan hızlı yükleme

  Oynatıcınızla birlikte gelen USB 2.0 cihazı sayesinde bilgisayardan taşınabilir MP3 veya MP3 video oynatıcıya büyük müzik ve video dosyalarını yüksek hızlarda aktarmak artık çok kolay. Hızlı aktarma işlemini başlatmak için tek yapmanız gereken birlikte verilen kabloyu kullanarak bilgisayarınızın USB 2.0 portuna bağlamak. Artık istediğiniz her yerde müziğinizi dinleyebilirsiniz.

 • MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  Philips'in yenilikçi FullSound teknolojisi, ses ayrıntılarını sıkıştırılmış MP3 müzikte aynen oluşturarak müziği önemli ölçüde zenginleştirir ve genişletir, böylece hiçbir bozulma olmadan CD müziği deneyimi yaşayabilirsiniz. Ses işleme algoritmasına dayalı FullSound, Philips'in müzik yayını konusunda bilinen uzmanlığı ile en yeni nesil Dijital Sinyal İşlemcisini (DSP) bir araya getirir. Sonuç, daha fazla derinlik ve etkiye sahip tam bas, enstrüman zenginliği ve zengin ayrıntılardır. Sıkıştırılmış MP3 müziğinizi, ruhunuza dokunacak ve ayaklarınızı harekete geçirecek gerçek ses ile yeniden keşfedin.

Tüm teknik özellikleri gör
 • 1GB = 1 milyar bayt; kullanılabilir depolama alanı daha az olacaktır.
 • Şarj edilebilir pillerin şarj edilme sayısı sınırlıdır ve bir süre sonunda değiştirilmeleri gerekebilir. Pil ömrü ve şarj edilme sayısı, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.
 • Depolama kapasitesi, şarkı başına 4 dakika ve 64 kbps WMA ya da 128 kbps MP3 şifreleme değerlerine dayanarak belirtilmiştir.
 • Gerçek aktarım hızı işletim sisteminize ve yazılım konfigürasyonunuza göre değişebilir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: