Flash video/müzik çalar

  Flash video/müzik çalar

  Yolda dijital müzik

  Philips SA31XX ile 10 saate kadar süreyle MP3 ve WMA müzik dosyalarının keyfini çıkarın. 1,8” renkli ekranda fotoğraflarınızı görüntüleyin ve en sevdiğiniz video klipleri seyredin. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Yolda dijital müzik

fotoğraf ve video oynatma ile

 • MP3 ve WMA çalma

  MP3 ve WMA çalma

  Ses sıkıştırma teknolojisi, ses kalitelerini düşürmeden büyük dijital müzik dosyalarının boyut olarak 10 kata kadar küçültülmesine olanak verir. MP3 veya WMA, GoGear çalarınızda dijital müzik dünyasının keyfini çıkarmanıza olanak veren sıkıştırma formatlarından ikisidir. Internet'teki yetkili müzik sitelerinden MP3 veya WMA şarkılar indirin veya ses CD'lerinizi dönüştürerek kendi MP3 veya WMA müzik dosyalarınızı oluşturun ve bunları cihazınıza aktarın.

 • İstediğiniz zaman not almak veya herhangi bir şeyi kaydetmek için ses kaydı

  İstediğiniz zaman not almak veya herhangi bir şeyi kaydetmek için ses kaydı

  Ses kaydı, GoGear müzik çalarınızı bir ses kayıt cihazına dönüştürür. Müzik çalmanın ya da radyo dinlemenin yanı sıra, iş ya da okulla ilgili hatırlatıcı notlar kaydedebilir, alışveriş listelerini ya da telefon numaralarını – hatta şarkı sözlerini kaydedebilirsiniz. Kaydetme düğmesine basar ve dahili mikrofona konuşursanız ses mesajları sıkıştırılır ve dahili hafızaya kaydedilir. Ses kaydetme size, her şeyi, her zaman, her yerde kaydedebilmenizi sağlayan son derece portatif ses kayıt cihazı sağlar!

 • Kolay gezinme ve fotoğraf görüntüleme için 1,8 inç LCD renkli ekran

  Kolay gezinme ve fotoğraf görüntüleme için 1,8 inç LCD renkli ekran

  4,6 cm (1,8") tam renkli ekran, GoGear çaların kontrol menüsü veya müzik dosyaları arasında kolayca gezinmenize olanak verir. Ayrıca, hareket halinde müziğinizin keyfini çıkarırken, fotoğraflarınıza göz atabilirsiniz.

 • USB 2.0* ile bilgisayarınızdan hızlı yükleme

  USB 2.0* ile bilgisayarınızdan hızlı yükleme

  Oynatıcınızla birlikte gelen USB 2.0 cihazı sayesinde bilgisayardan taşınabilir MP3 veya MP3 video oynatıcıya büyük müzik ve video dosyalarını yüksek hızlarda aktarmak artık çok kolay. Hızlı aktarma işlemini başlatmak için tek yapmanız gereken birlikte verilen kabloyu kullanarak bilgisayarınızın USB 2.0 portuna bağlamak. Artık istediğiniz her yerde müziğinizi dinleyebilirsiniz.

 • 10 saate kadar müziğin keyfini çıkarın*

  10 saate kadar müziğin keyfini çıkarın*

  Bu cihazın uzun süreli gücü, tek bir şarj ile 10 saat sürekli müzik çalma veya FM radyo dinleme sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: