Taşınabilir video oynatıcı

  Taşınabilir video oynatıcı

  Videolarınızın keyfini yolda çıkarın

  Philips GoGear SA3045 dijital müzik çalar/video oynatıcı ile her türlü multimedya dosyasının keyfini çıkarın. 4 cm (1,5") renkli ekranda müzik, film ve fotoğraf dosyalarınızı kolayca bulabilirsiniz. Müzik ve veri dosyalarınızı USB bağlantısıyla kolayca sürükleyin ve bırakın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

GoGEAR Taşınabilir video oynatıcı

4GB, 3, 8 cm (1, 5") tam renkli ekran SA3045/02 Benzer ürünler bul

Videolarınızın keyfini yolda çıkarın

müzik çalma ve fotoğraf görüntüleme özellikli

 • MP3 ve WMA çalma

  MP3 ve WMA çalma

  Ses sıkıştırma teknolojisi, ses kalitelerini düşürmeden büyük dijital müzik dosyalarının boyut olarak 10 kata kadar küçültülmesine olanak verir. MP3 veya WMA, GoGear çalarınızda dijital müzik dünyasının keyfini çıkarmanıza olanak veren sıkıştırma formatlarından ikisidir. Internet'teki yetkili müzik sitelerinden MP3 veya WMA şarkılar indirin veya ses CD'lerinizi dönüştürerek kendi MP3 veya WMA müzik dosyalarınızı oluşturun ve bunları cihazınıza aktarın.

 • İstediğiniz zaman not almak veya herhangi bir şeyi kaydetmek için ses kaydı

  İstediğiniz zaman not almak veya herhangi bir şeyi kaydetmek için ses kaydı

  Ses kaydı, GoGear müzik çalarınızı bir ses kayıt cihazına dönüştürür. Müzik çalmanın ya da radyo dinlemenin yanı sıra, iş ya da okulla ilgili hatırlatıcı notlar kaydedebilir, alışveriş listelerini ya da telefon numaralarını – hatta şarkı sözlerini kaydedebilirsiniz. Kaydetme düğmesine basar ve dahili mikrofona konuşursanız ses mesajları sıkıştırılır ve dahili hafızaya kaydedilir. Ses kaydetme size, her şeyi, her zaman, her yerde kaydedebilmenizi sağlayan son derece portatif ses kayıt cihazı sağlar!

 • Daha fazla müzik seçeneği için 20 hafızalı FM radyo

  Daha fazla müzik seçeneği için 20 hafızalı FM radyo

  Dijital FM radyo, GoGear'ınızdaki müzik koleksiyonunuza ek müzik seçenekleri sunar. Ön ayar yapmak istediğiniz radyo istasyonunu bulun, frekansı hafızaya almak için ön ayar düğmesini basılı tutun. Hafızaya en fazla 20 radyo istasyonu kaydedebilir ve hareket halindeyken en sevdiğiniz programların keyfini çıkarabilirsiniz.

 • Kolay gezinme ve fotoğraf görüntüleme için 1,5 inç renkli ekran

  Kolay gezinme ve fotoğraf görüntüleme için 1,5 inç renkli ekran

  3,8 cm (1,5") tam renkli ekran, GoGear çaların kontrol menüsü veya müzik dosyaları arasında kolayca gezinmenize olanak verir. Ayrıca, hareket halinde müziğinizin keyfini çıkarırken, fotoğraflarınıza göz atabilirsiniz.

 • USB 2.0* ile bilgisayarınızdan hızlı yükleme

  USB 2.0* ile bilgisayarınızdan hızlı yükleme

  Oynatıcınızla birlikte gelen USB 2.0 cihazı sayesinde bilgisayardan taşınabilir MP3 veya MP3 video oynatıcıya büyük müzik ve video dosyalarını yüksek hızlarda aktarmak artık çok kolay. Hızlı aktarma işlemini başlatmak için tek yapmanız gereken birlikte verilen kabloyu kullanarak bilgisayarınızın USB 2.0 portuna bağlamak. Artık istediğiniz her yerde müziğinizi dinleyebilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör
 • 1GB = 1 milyar bayt; kullanılabilir depolama alanı daha az olacaktır.
 • Şarj edilebilir pillerin şarj edilme sayısı sınırlıdır ve bir süre sonunda değiştirilmeleri gerekebilir. Pil ömrü ve şarj edilme sayısı, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.
 • Depolama kapasitesi, şarkı başına 4 dakika ve 64 kbps WMA ya da 128 kbps MP3 şifreleme değerlerine dayanarak belirtilmiştir.
 • Gerçek aktarım hızı işletim sisteminize ve yazılım konfigürasyonunuza göre değişebilir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: