MP4 çalar

  MP4 çalar

  Üstün ses deneyimi

  FullSound™ ile güçlendirilmiş benzersiz ses deneyimi, filmler için Surround ses ve ses yalıtımlı kulaklıklarıyla bırakın GoGear Muse sizi etkilesin. 3,2 inç HVGA dokunmatik ekranında film izleme keyfine varın ya da isterseniz daha mükemmel bir deneyim için bir HDTV'ye bağlayın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Üstün ses deneyimi

en gürültülü ortamlarda bile

 • 3,2 inç HVGA LCD renkli ekranla mükemmel video keyfi

  3,2 inç HVGA LCD renkli ekranla mükemmel video keyfi

  GoGear oynatıcınızın 8,1 cm (3,2") geniş ekranı, videoları mükemmel kalitede, canlılıkta ve netlikte izlemenizi sağlayan çözünürlüğe sahiptir. Tam renkli bir menüye sahip olan bu geniş ekran sayesinde, yolda en zengin multimedya deneyimini yaşayabilmeniz için ortam dosyalarında kolayca gezinebilirsiniz. Hepsinden önemlisi, 16:9 ekran oranıyla en sevdiğiniz filmi veya videoyu, görüntünün altında ve üstünde çubuklar olmadan ve görüntüyü farklı bir ekrana sığdırmak için gereken ölçeklemeye bağlı kalite kaybı olmadan, tam geniş ekranlı olarak izleme keyfini çıkarabilirsiniz.

 • Net ses kalitesi için kayıpsız FLAC ve APE codec desteği

  Net ses kalitesi için kayıpsız FLAC ve APE codec desteği

  Sıkıştırılmış formatta ses kalitesinden ödün vermeden dijital müziğin keyifin çıkarın. GoGear hiçbir detayı çıkarılmadan küçültülen dosyalar olan FLAC ve APE formatlarını destekler. Nerede olursanız olun, tam eğlencenin keyfini sürmeniz için orijinal müzik kaynağının zenginliği ve berraklığı korunur. GoGear ile birlikte gelen Philips Songbird yazılımını kullanın ve FLAC veya APE bilgisayarınızın müzik kitaplığından GoGear'ınıza sürükleyip bırakın. Binlerce şarkıyla yola devam edin ve harika orijinal parçaların ritimlerine kendinizi kaptırın.

 • Daha fazla müzik seçeneği için RDS özellikli ve 20 hafızalı FM radyo

  Daha fazla müzik seçeneği için RDS özellikli ve 20 hafızalı FM radyo

  RDS (Radyo Veri Sistemi), dijital bilgilerin FM radyo yayınları üzerinden aktarılmasına olanak veren bir iletişim protokolü standardıdır. RDS özellikli FM radyo alıcıları, istasyon adı, program bilgileri, şarkı adı ve sanatçı gibi yararlı bilgileri görüntüleyebilir. Bir radyo istasyonunu istediğiniz zaman, GoGear cihazının kanal hafızasına kaydedebilirsiniz. Saklanabilen 20 hazır ayarlı radyo istasyonu ile, her seferinde frekansı manuel olarak ayarlamak zorunda kalmadan en sevdiğiniz radyo istasyonuna hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 • HDMI çıkışı ile HD (720p) görüntüleri HDTV'de izleyin

  HDMI çıkışı ile HD (720p) görüntüleri HDTV'de izleyin

  Gişe rekorları kıran HD filmleri veya ev videolarınızı 720p çözünürlüğe kadar HDTV'nizde izleyin. HDMI analog sinyallere çevrilmesi işlemini ortadan kaldırır, doğrudan dijital ses ve video sağlar, gürültüden tamamen arınmış mükemmel resimler ve sesler sunar.GoGear ve HDTV'nizi bir HDMI kablosuyla kolayca birbirine bağlayın ve yüksek kalite ve kristal netlikte video ve ses eğlencesinin keyfini sürün. Ayrıca GoGear ekranınızda rahatlıkla videolarınızı kontrol edebilir ve gözden geçirebilirsiniz. Şimdi filmlerinizi aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşın.

 • Daha fazla hafıza kapasitesi için microSD kart yuvası

  Daha fazla hafıza kapasitesi için microSD kart yuvası

  Mobil cihazlar ne kadar küçük olursa o kadar iyidir, ama hafıza kapasitesi için aynı şey söylenemez. GoGear müzik çalarınıza bir microSD kart takarak hem küçük bir cihaza, hem de büyük bir hafıza kapasitesi sahip olabilirsiniz. Müzik çalarınızı bilgisayara bağladığınızda microSD kart ikinci bir çıkarılabilir disk olarak algılanarak dosya aktarımını kolaylaştıracaktır. Tek yapmanız gereken karta istediğiniz içeriği yüklemek ve müzik çalarınıza takmak. Satın alacağınız 32 GB kapasiteye kadar bir hafıza kartıyla GoGear hafıza kapasitesini artırabilir ve böylece sınırsız eğlence seçeneğine sahip olabilirsiniz.

 • Ortam gürültüsünü en aza indirgeyen Ses Yalıtımlı kulaklık

  Ortam gürültüsünü en aza indirgeyen Ses Yalıtımlı kulaklık

  Ses yalıtımlı kulaklıklarla müziği, düşük ses düzeyinde normal kulaklıklara göre daha mükemmel ses kalitesiyle dinleyerek keyif alabilirsiniz. İnsanların kulak kanalı anatomisine dayanan ses yalıtımlı kulaklıkların açılı akustik tasarımı, ortamdaki ses kaynağı ile kulak kanalı arasında mükemmel bir sızdırmazlık sağlayarak, istenmeyen ortam gürültüsünü ortadan kaldırır ve sesi doğrudan kulaklarınıza iletir. Normal bir ses düzeyinde bile ortam gürültüsü olmadan müziği en ince detaylarına kadar duyabilirsiniz. Kulak tamponları kulağınıza tam oturmasını sağlayan üç farklı boyda gelir.

 • Hızlı ve sezgisel gezinme sağlayan dokunmatik ekran kontrolü

  Hızlı ve sezgisel gezinme sağlayan dokunmatik ekran kontrolü

  Parmak uçlarınızla yumuşak bir şekilde dokunarak GoGear taşınabilir müzik çaların ne kadar kolay ve sezgisel kontrol edildiğini hissedin. Sezgisel dokunmatik arayüzü sayesinde müzik çalma fonksiyonlarını kontrol ederken, video ve fotoğraf kitaplıklarınıza göz atarken veya radyo kanallarını seçerken ne kadar rahat gezinebildiğinizi göreceksiniz. Menüler ve klasörler arasında gezinmek için tek yapmanız gereken doğrudan müzik çaların ekranına dokunmak. İşte biz buna duyarlı ve basit diyoruz.

 • MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  Philips'in yenilikçi FullSound teknolojisi, ses ayrıntılarını sıkıştırılmış MP3 müzikte aynen oluşturarak müziği önemli ölçüde zenginleştirir ve genişletir, böylece hiçbir bozulma olmadan CD müziği deneyimi yaşayabilirsiniz. Ses işleme algoritmasına dayalı FullSound, Philips'in müzik yayını konusunda bilinen uzmanlığı ile en yeni nesil Dijital Sinyal İşlemcisini (DSP) bir araya getirir. Sonuç, daha fazla derinlik ve etkiye sahip tam bas, enstrüman zenginliği ve zengin ayrıntılardır. Sıkıştırılmış MP3 müziğinizi, ruhunuza dokunacak ve ayaklarınızı harekete geçirecek gerçek ses ile yeniden keşfedin.

 • Filmler için surround ses ile kendinizi hareketin içinde hissedin

  Filmler için surround ses ile kendinizi hareketin içinde hissedin

  Filmler için surround ses, bir film veya video parçasındaki her bir ses kaynağını doğrudan analiz ederek, bağımsız olarak ve tam anlamıyla vurgulanan ses unsurlarıyla doğal bir ses çıkışı sağlar. İşlenen ses unsurları daha sonra kulak içi kulaklıklar yoluyla kulaklarınıza yönlendirilir. Filmler için surround ses, ses parçasının gerçek içeriğine dayalı doğal akustik bir ortam yaratır. Sonuçta dinleyiciler kendilerini, filmin ses mühendisinin asıl amaçladığı şekilde benzersiz bir surround ses deneyiminin ortasında bulur.

 • Audible ve BBC iPlayer ile daha fazla içerik seçeneği

  Audible ve BBC iPlayer ile daha fazla içerik seçeneği

  Audible ve BBC iPlayer ile Philips GoGear'da en iyi içeriklerin keyfini çıkarın. Audible, yayınevlerinden, yayıncılardan, eğlence dünyasından, dergi ve gazete yayıncılarından ve kurumsal bilgi sağlayıcılardan gelen 75.000'den fazla sesli kitap sunmaktadır. İster kendinize aylık bir program oluşturun, isterseniz GoGear ile yolda dinlemek için anında içerik satın alın. İngiltere'de, önceki haftanın tüm BBC TV programlarını izleyebilirsiniz. Bunları BBC iPlayer web sitesinden bilgisayarınıza indirin, GoGear'ınıza aktarın ve keyfini çıkarın!

 • Kitaplıklara gelişmiş ve basit şekilde gözatmak için yenilikçi kullanıcı arayüzü

  GoGear Muse müzik kitaplığınıza kolayca göz atmanıza olanak sağlar. Sezgisel ve gelişmiş yazılım sayesinde birçok klasör ve dosya arasında gezinmeye gerek kalmadan elinizdekileri görebilir, istediklerinizi seçebilirsiniz. Bu arayüzde sanatçıları, albümleri ve şarkıları gösteren üç sütun sayesinde seçim yapmak çok kolay. Artık sevdiğiniz şarkıları aramak için daha az zaman harcarken, bunları dinleme keyfine daha çok zaman ayırabileceksiniz.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Gerçek aktarım hızı işletim sisteminize ve yazılım konfigürasyonunuza göre değişebilir.
 • 1 GB = 1 milyar bayt; kullanılabilir depolama alanı daha az olacaktır.
 • Windows Media ve Windows logolu ticari markalar, ya da Microsoft Corporation adına ABD'de ve/veya diğer ülkelerde tescil edilmiş ticari markalardır.
 • Şarj edilebilir pillerin şarj edilme sayısı sınırlıdır ve bir süre sonunda değiştirilmeleri gerekebilir. Pil ömrü ve şarj edilme sayısı, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.
 • Philips'ten
 • WMA DRM10 ile uyumlu yükleme ve abonelik hizmetlerini desteklemektedir
 • BBC iPlayer servisi, sadece İngiltere'dedir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: