MP4 çalar

  MP4 çalar

  Üstün ses deneyimi

  Yerleşik kameraya ve fotoğraf ve videoları çevrimiçi yüklemenize ve paylaşmanıza olanak sağlayan kullanımı kolay yazılıma sahip olan GoGear Kamera ile eğlenceli anları yakalayın. FullSound™ ve konforlu kulaklıklarla mükemmel müziğin keyfini çıkarın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Üstün ses deneyimi

Anı yakalayın ve paylaşın

 • Kolay ve sezgisel gezinme için 2 inç tam renkli ekran

  Kolay ve sezgisel gezinme için 2 inç tam renkli ekran

  GoGear müzik çalarınızdaki 5,1 cm (2") yüksek çözünürlüklü harika bir ekran sayesinde, mükemmel video kalitesinin ve canlı görüntülerin keyfini çıkarabilirsiniz. Tam renkli bir menüye sahip olan bu geniş ekran sayesinde, yolda en zengin multimedya deneyimini yaşayabilmeniz için ortam dosyalarında kolayca gezinebilirsiniz.

 • 2 saate kadar video kayıt süresi

  2 saate kadar video kayıt süresi

  İki saate kadar süren video kaydı ile, hareketli anlarınızı çekerek sonsuza dek saklayabileceksiniz.

 • Ortam dosyalarını bilgisayarınızdaki gibi düzenlemek ve görüntülemek için klasör görünümü

  Ortam dosyalarını bilgisayarınızdaki gibi düzenlemek ve görüntülemek için klasör görünümü

  Klasör görünümü, sanki bir bilgisayarmış gibi cihazınızdaki tüm dosyaları görüntülemenize olanak veren opsiyonel bir GoGear çalar dizin görünümüdür. Klasör görünümünü seçtiğinizde, desteklenen herhangi bir dosyayı (örn. müzik, fotoğraf veya video) açmak dosyayı seçmek ve Çalma tuşuna basmak kadar kolay.

 • MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  Philips'in yenilikçi FullSound teknolojisi, ses ayrıntılarını sıkıştırılmış MP3 müzikte aynen oluşturarak müziği önemli ölçüde zenginleştirir ve genişletir, böylece hiçbir bozulma olmadan CD müziği deneyimi yaşayabilirsiniz. Ses işleme algoritmasına dayalı FullSound, Philips'in müzik yayını konusunda bilinen uzmanlığı ile en yeni nesil Dijital Sinyal İşlemcisini (DSP) bir araya getirir. Sonuç, daha fazla derinlik ve etkiye sahip tam bas, enstrüman zenginliği ve zengin ayrıntılardır. Sıkıştırılmış MP3 müziğinizi, ruhunuza dokunacak ve ayaklarınızı harekete geçirecek gerçek ses ile yeniden keşfedin.

 • Fotoğraf çekmek ve video kaydetmek için dahili kamera

  Fotoğraf çekmek ve video kaydetmek için dahili kamera

  Hayatın en güzel anlarını yakalayın. GoGear'ınız şimdi bir kamerayla birleştirilerek gittiğiniz her yerde video ve fotoğraf çekmenize imkan verir. Açarak ve tek bir düğmeye basarak fotoğraflar ve videolar çekilir ve sevgiyle hatırlanan anılar olarak saklanır. Siyah beyaz, eskiz, özel renk, negatif veya sepya gibi renk efektleri ile daha fazla eğlenceli fotoğraflar ekleyin. GoGear ile bir daha asla fotoğraf fırsatlarını kaçırmayacaksınız.

 • Daha fazla hafıza kapasitesi için microSD kart yuvası

  Daha fazla hafıza kapasitesi için microSD kart yuvası

  Mobil cihazlar ne kadar küçük olursa o kadar iyidir, ama hafıza kapasitesi için aynı şey söylenemez. GoGear müzik çalarınıza bir microSD kart takarak hem küçük bir cihaza, hem de büyük bir hafıza kapasitesi sahip olabilirsiniz. Müzik çalarınızı bilgisayara bağladığınızda microSD kart ikinci bir çıkarılabilir disk olarak algılanarak dosya aktarımını kolaylaştıracaktır. Tek yapmanız gereken karta istediğiniz içeriği yüklemek ve müzik çalarınıza takmak. Satın alacağınız 32 GB kapasiteye kadar bir hafıza kartıyla GoGear hafıza kapasitesini artırabilir ve böylece sınırsız eğlence seçeneğine sahip olabilirsiniz.

 • TV'de video izleme ve paylaşma için Komposite TV çıkışı

  TV'de video izleme ve paylaşma için Komposite TV çıkışı
Tüm teknik özellikleri gör
 • Gerçek aktarım hızı işletim sisteminize ve yazılım konfigürasyonunuza göre değişebilir.
 • 1 GB = 1 milyar bayt; kullanılabilir depolama alanı daha az olacaktır.
 • Windows Media ve Windows logolu ticari markalar, ya da Microsoft Corporation adına ABD'de ve/veya diğer ülkelerde tescil edilmiş ticari markalardır.
 • Şarj edilebilir pillerin şarj edilme sayısı sınırlıdır ve bir süre sonunda değiştirilmeleri gerekebilir. Pil ömrü ve şarj edilme sayısı, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.
 • Philips'ten

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: