Flash müzik çalar

  Flash müzik çalar

  MP3 ve WMA için donatıldı

  Son derece sağlam ve üzerinize takılabilir GoGear 256 MB Dijital Müzik Çalar SA255, sevdiğiniz MP3 ve WMA müzik dosyalarını yanınızda taşımak için ihtiyacınız olan tek üründür. Hat girişini kullanarak herhangi bir kaynaktan doğrudan MP3 formatında kayıt yapabilir ya da her zaman, her yerde kendi sesinizi kaydedebilirsiniz Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

MP3 ve WMA için donatıldı

 • MP3 ve WMA çalma

  MP3 ve WMA çalma

  Ses sıkıştırma teknolojisi, ses kalitelerini düşürmeden büyük dijital müzik dosyalarının boyut olarak 10 kata kadar küçültülmesine olanak verir. MP3 veya WMA, GoGear çalarınızda dijital müzik dünyasının keyfini çıkarmanıza olanak veren sıkıştırma formatlarından ikisidir. Internet'teki yetkili müzik sitelerinden MP3 veya WMA şarkılar indirin veya ses CD'lerinizi dönüştürerek kendi MP3 veya WMA müzik dosyalarınızı oluşturun ve bunları cihazınıza aktarın.

 • Daha derin ve etkili bir ses için Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Daha derin ve etkili bir ses için Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Dinamik Bas Kuvvetlendirme, tek bir düğmeye basılmasıyla, alçaktan yükseğe ses ayarları içinde müziğin bas içeriğini güçlendirerek müzikten aldığınız keyfi en üst düzeye çıkarır. Ses düzeyi düşürüldüğünde çoğunlukla alt bas frekansları kaybolur. Buna önlem olarak bas düzeyini kuvvetlendirmek için Dinamik Bas Kuvvetlendirme açılabilir, böylece ses düzeyini azalttığınız halde dengeli bir sesin tadını çıkartabilirsiniz.

 • İstediğiniz zaman not almak veya herhangi bir şeyi kaydetmek için ses kaydı

  İstediğiniz zaman not almak veya herhangi bir şeyi kaydetmek için ses kaydı

  Ses kaydı, GoGear müzik çalarınızı bir ses kayıt cihazına dönüştürür. Müzik çalmanın ya da radyo dinlemenin yanı sıra, iş ya da okulla ilgili hatırlatıcı notlar kaydedebilir, alışveriş listelerini ya da telefon numaralarını – hatta şarkı sözlerini kaydedebilirsiniz. Kaydetme düğmesine basar ve dahili mikrofona konuşursanız ses mesajları sıkıştırılır ve dahili hafızaya kaydedilir. Ses kaydetme size, her şeyi, her zaman, her yerde kaydedebilmenizi sağlayan son derece portatif ses kayıt cihazı sağlar!

 • SuperScroll™ dolaşım şarkıları çabuk ve basit bir şekilde bulur

  SuperScroll™ dolaşım şarkıları çabuk ve basit bir şekilde bulur

  Sevdiğiniz şarkılarda hızlı ve hassas gezinme için. Sadece birkaç saniye içinde yüzlerce şarkı arasında - ya da her seferinde biri - kolayca gezinin. Şarkı listeniz içinde her seferinde bir tane ilerlemeyi ya da basıp bir süre tutarak SuperScroll'la istediğiniz parçaya gitmeyi seçebilirsiniz.

 • Hafıza genişletme için dahili mini SD hafıza yuvası

  Çalıcınızdaki bu özel yuva standart flash bellek SD kartları içindir böylece çalıcınızda ek hafıza yaratabilirsiniz. Her zaman ve her yerde arttırılmış saklama kapasitesinin sağladığı esnekliğin keyfini çıkarın.

 • Analog veya dijital hat girişleriyle doğrudan MP3 olarak kayıt yapın

  Gerçek zamanlı MP3 kodlu dosyalar için dijital veya analog line-in bağlantısı üzerinden doğrudan MP3 üzerine kaydedin (PC gerekmez).

 • AB tekrarlama ve işareti üzerinden kolaylaştırılmış dil öğrenme

  Sadece AB Repeat düğmesine basarak tekrar tekrar dinlemenize olanak sağlayan bu akıllı sistemle bir yabancı dili kolayca ve etkin bir şekilde öğrenin. Sistem, güçlü bir dijital kayıt hafızasını güçlü bir dijital sinyal işleyiciyle bütünleştirerek, çalan kaynaktan gerçek zamanlı olarak kaydeder - böylece her istediğinizde ve istediğiniz sayıda tekrar çalabilirsiniz. Sadece tekrar çalmak istediğiniz kısmı belirleyin, AB Repeat düğmesine basın ve bu kısım kaydedilsin.

Tüm teknik özellikleri gör
 • 1MB = 1 milyon bayt; kullanılabilir depolama alanı daha az olacaktır.
 • Pil ömrü, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.
 • Depolama kapasitesi, şarkı başına 4 dakika ve 64 kbps WMA ya da 128 kbps MP3 şifreleme değerlerine dayanarak belirtilmiştir.
 • Windows Media ve Windows logolu ticari markalar, ya da Microsoft Corporation adına ABD'de ve/veya diğer ülkelerde tescil edilmiş ticari markalardır.
 • PlaysForSure, Windows Media ve Windows logosu, Microsoft Corporation'ın Amerika Birleşik Devletleri ve/veya başka ülkelerdeki ticari markaları ya da tescilli ticari markalarıdır.
 • Gerçek aktarım hızı işletim sisteminize ve yazılım konfigürasyonunuza göre değişebilir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: