MP3 video oynatıcı

  MP3 video oynatıcı

  Yolda müzik ve video klip keyfi

  Philips GoGear ViBE Taşınabilir AV Oynatıcı, büyük eğlenceyi muhteşem küçük tasarıma sığdırıyor. Albüm kapağı ve klasör görünümü gösteren 1,5 inç tam renkli ekranı, dosyalar arasında kolay gezinme ve düzenleme sağlar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Yolda müzik ve video klip keyfi

Küçük boyut, büyük eğlence

 • Abonelik servislerinden MP3, WMA veya DRM çalma

  Abonelik servislerinden MP3, WMA veya DRM çalma

  GoGear müzik çalarınız Microsoft tarafından sunulan ve müzik çaların çevrimiçi ses servislerinden satın alınan ya da abonelik yoluyla edinilen müzikleri algılayarak çalmasına olanak sağlayan en yeni Windows Media Dijital Haklar Yönetimi (DRM) teknolojisini desteklemektedir. Ayrıca isterseniz ses CD'lerinizi dönüştürüp kendi MP3 veya WMA müzik dosyalarınızı oluşturup müzik çalarınıza aktararak, uçsuz bucaksız dijital müzik evreninin keyfini çıkarabilirsiniz.

 • Kolay gezinme ve albüm kapağı için 1,5 inç Tam renkli ekran

  Kolay gezinme ve albüm kapağı için 1,5 inç Tam renkli ekran

  3,8 cm (1,5") tam renkli ekran, GoGear çaların kontrol menüsü veya müzik dosyaları arasında kolayca gezinmenize olanak verir. Ayrıca, hareket halinde müziğinizin keyfini çıkarırken, fotoğraflarınıza göz atabilirsiniz.

 • 25 saate kadar müzik veya 4 saate kadar video

  25 saate kadar müzik veya 4 saate kadar video

  Artık GoGear pilini sürekli şarj etmeniz gerekmeyecek. Bu uzun ömürlü müzik çalar sayesinde en sevdiğiniz müzikleri 25 saate kadar dinleyebilir ve videoları 4 saate kadar izleyebilirsiniz - hem de tek bir şarjla. Artık nerede olursanız olun arkanıza yaslanabilir ve gün boyu müzik dinleyebilir ya da arka arkaya 2 film uzunluğunda video izleyebilirsiniz.

 • USB yoluyla bilgisayardan doğrudan şarj

  USB yoluyla bilgisayardan doğrudan şarj

  GoGear çalarınızın pilini, USB yoluyla bilgisayarınızdan hızlı ve kolay bir şekilde şarj edin. Cihazınızı birlikte verilen kablo ile bilgisayarınıza bağladığınızda ve gerekli komut istemlerini izlediğinizde bilgisayarınız, cihazınızın şarj edilmesi için gerekli gücü birkaç saniye içinde sağlar. Ayrı bir şarj aletiyle şarj etme rahatlığının keyfini çıkarın.

 • Ortam dosyalarını bilgisayarınızdaki gibi düzenlemek ve görüntülemek için klasör görünümü

  Ortam dosyalarını bilgisayarınızdaki gibi düzenlemek ve görüntülemek için klasör görünümü

  Klasör görünümü, sanki bir bilgisayarmış gibi cihazınızdaki tüm dosyaları görüntülemenize olanak veren opsiyonel bir GoGear çalar dizin görünümüdür. Klasör görünümünü seçtiğinizde, desteklenen herhangi bir dosyayı (örn. müzik, fotoğraf veya video) açmak dosyayı seçmek ve Çalma tuşuna basmak kadar kolay.

 • Internet'ten GoGear'ınıza kolay video indirme

  Internet'ten GoGear'ınıza kolay video indirme

  Video paylaşım sitelerinden (YouTube, MySpace veya Google Video) GoGear oynatıcınıza video indirmenize olanak veren kullanımı kolay Internet'ten Video İndirme özelliği ile hareket halinde video izleyin. Birlikte verilen bilgisayar uygulamasını yükleyin, GoGear'ınızı bilgisayarınıza bağlayın ve en sevdiğiniz video paylaşım sitelerini ziyaret etmek için Internet Explorer kullanın. Bir video seçin ve fare imlecini video üzerinde gezdirdiğinizde çıkan Download (İndir) düğmesini tıklatın. Beklemeniz gerekmez, diğer videolara gidin ve daha fazlasını indirmeye başlayın.

 • Albüm kapağı görüntülemeli kolay ve sezgisel kullanıcı arayüzü

  Albüm kapağı görüntülemeli kolay ve sezgisel kullanıcı arayüzü

  Kolay ve sezgisel GoGear kullanıcı arayüzü gelişmiş bir gezinme teknolojisi ile çalıştırılmaktadır. Hızlı ve sorunsuz gezinme sağlamasının yanı sıra kolayca öğrenilebilen keyifli bir multimedya deneyimi sunar. Müzik dosyalarının içinde bulunan albüm kapağı çalışmasını görüntüleyen Albüm Kapağı gibi akıllı özellikler, müziğin tadını çıkarırken CD ya da LP kapağını gördüğünüz eski güzel günlerde olduğu gibi daha zengin bir deneyim sağlar.

 • İstediğiniz zaman not almak veya herhangi bir şeyi kaydetmek için ses kaydı

  İstediğiniz zaman not almak veya herhangi bir şeyi kaydetmek için ses kaydı

  Ses kaydı, GoGear müzik çalarınızı bir ses kayıt cihazına dönüştürür. Müzik çalmanın ya da radyo dinlemenin yanı sıra, iş ya da okulla ilgili hatırlatıcı notlar kaydedebilir, alışveriş listelerini ya da telefon numaralarını – hatta şarkı sözlerini kaydedebilirsiniz. Kaydetme düğmesine basar ve dahili mikrofona konuşursanız ses mesajları sıkıştırılır ve dahili hafızaya kaydedilir. Ses kaydetme size, her şeyi, her zaman, her yerde kaydedebilmenizi sağlayan son derece portatif ses kayıt cihazı sağlar!

 • Kolayca taşınabilmesi için küçük ve üzerinize takılabilir

  Kolayca taşınabilmesi için küçük ve üzerinize takılabilir

  Üstün müzik taşınabilirliği için, bu Philips GoGear oynatıcı kullanıma hazırdır. Hafif ve ultra kompakt cihaz, hareket halinde üstün ses kalitesi ve gerçek taşınabilir eğlence deneyimi sunar.

 • Napster ve Audible desteğiyle daha fazla içerik seçeneği

  Napster ve Audible desteğiyle daha fazla içerik seçeneği

  Napster ve Audible ile Philips GoGear'da en iyi sesli içeriklerin keyfini çıkarın. Sabit ücretli Napster To Go sayesinde milyonlarca kaliteli şarkıya anında ulaşabilirsiniz. Her şarkı için ayrı ayrı bedel ödemek yerine tek yapmanız gereken şarkıları GoGear'ınıza sürükleyip bırakmak. Automix çalma listeleri ve radyo istasyonları ile yepyeni şarkılar keşfedin. Audible, yayınevlerinden, yayıncılardan, eğlence dünyasından, dergi ve gazete yayıncılarından ve kurumsal bilgi sağlayıcılardan gelen 50.000'den fazla sesli kitap sunmaktadır. İster kendinize aylık bir program oluşturun, isterseniz GoGear ile yolda dinlemek için anında içerik satın alın.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Depolama kapasitesi, şarkı başına 4 dakika ve 64 kbps WMA ya da 128 kbps MP3 şifreleme değerlerine dayanarak belirtilmiştir.
 • Gerçek aktarım hızı işletim sisteminize ve yazılım konfigürasyonunuza göre değişebilir.
 • 1GB = 1 milyar bayt; kullanılabilir depolama alanı daha az olacaktır.
 • Şarj edilebilir pillerin şarj edilme sayısı sınırlıdır ve bir süre sonunda değiştirilmeleri gerekebilir. Pil ömrü ve şarj edilme sayısı, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: