MP3 video oynatıcı

  MP3 video oynatıcı

  Üstün ses deneyimi

  FullSound™ özellikli Philips GoGear Opus Taşınabilir AV Oynatıcı ile benzersiz bir ses deneyiminin keyfini çıkarın. Yolda eğlenceye hazır olun - çevrimiçi videolarınızı doğrudan oynatıcınıza yükleyin ve 7,1 cm (2,8") şık QVGA renkli ekranında izleyin. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Üstün ses deneyimi

FullSound™ ve Ses Yalıtımlı kulaklıklarla

 • MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  Philips'in yenilikçi FullSound teknolojisi, ses ayrıntılarını sıkıştırılmış MP3 müzikte aynen oluşturarak müziği önemli ölçüde zenginleştirir ve genişletir, böylece hiçbir bozulma olmadan CD müziği deneyimi yaşayabilirsiniz. Ses işleme algoritmasına dayalı FullSound, Philips'in müzik yayını konusunda bilinen uzmanlığı ile en yeni nesil Dijital Sinyal İşlemcisini (DSP) bir araya getirir. Sonuç, daha fazla derinlik ve etkiye sahip tam bas, enstrüman zenginliği ve zengin ayrıntılardır. Sıkıştırılmış MP3 müziğinizi, ruhunuza dokunacak ve ayaklarınızı harekete geçirecek gerçek ses ile yeniden keşfedin.

 • Ortam gürültüsünü en aza indirgeyen Ses Yalıtımlı kulaklık

  Ortam gürültüsünü en aza indirgeyen Ses Yalıtımlı kulaklık

  Ses yalıtımı sayesinde müziği, düşük ses düzeyinde normal kulaklıklara göre daha mükemmel ses kalitesiyle dinleyebilirsiniz. İnsanların kulak kanalı anatomisine dayanan ses yalıtımlı kulaklıkların açılı akustik tasarımı, ortamdaki ses kaynağı ile kulak kanalı arasında mükemmel bir sızdırmazlık sağlayarak, istenmeyen ortam gürültüsünü ortadan kaldırır ve sesi doğrudan kulaklarınıza iletir. Normal bir ses düzeyinde bile ortam gürültüsü olmadan müziği en ince detaylarına kadar duyabilirsiniz. Kulak tamponları kulağınıza tam oturmasını sağlayan üç farklı boyda gelir.

 • SuperScroll™ aradığınızı bulmanın kolay ve hızlı yolu

  SuperScroll™ aradığınızı bulmanın kolay ve hızlı yolu

  Çift fonksiyonlu arama tuşları, geniş kütüphanelerde arama yaparken, kolay ve hızlı kontrol olanağı sağlar. Parça listeniz içinde parçalar arasında birer birer ilerleyebilir veya basılı tutarak SuperScroll™ ile hızla istediğiniz parçaya gidebilirsiniz.

 • Üstün video keyfi için 7,1 cm (2,8") QVGA LCD renkli ekran

  Üstün video keyfi için 7,1 cm (2,8") QVGA LCD renkli ekran

  GoGear oynatıcınızın 7,1 cm (2,8") şık ekranı, mükemmel görüntü kalitesi ve canlı ve net görüntüler için QVGA çözünürlüğe sahiptir. Ayrıca, yolda müzik dinlerken veya video izlerken, kontrol menüsünde veya ortam dosyalarınızda kolayca gezinebilirsiniz.

 • Doğrudan cihaz üzerinde çalma listesi oluşturun/şarkı silin

  Doğrudan cihaz üzerinde çalma listesi oluşturun/şarkı silin

  Yolda çalma listesi fonksiyonu, hareket halindeyken GoGear'ınızda istediğiniz zaman kolaylıkla çalma listesi oluşturmanıza olanak verir. Aynı şekilde Sil fonksiyonu, cihazınızda istemediğiniz herhangi bir ortamı kaldırmanızı sağlar. Çalma listesi oluşturmak ve dosya silmek için evdeki bilgisayarınıza güvenmenize gerek yok. Artık müzik kitaplığınızı her zaman, her yerde doğrudan GoGear'ınızda rahatlıkla yönetebilirsiniz.

 • Kayıpsız format (FLAC), MP3 ve WMA müzik dinleme

  Kayıpsız format (FLAC), MP3 ve WMA müzik dinleme

  GoGear oynatıcınız kayıplı (örneğin MP3 ve WMA) ve kayıpsız (örneğin FLAC) dijital sıkıştırma tekniklerine bağlı olarak çeşitli ses dosyası formatlarını destekler. Kayıpsız sıkıştırmada dosya boyutları daha büyük olabilir ancak sıkıştırma sırasında hiçbir veri kaybı olmadığından kalitesi de yüksektir. Kayıplı sıkıştırılmış dosyalarda bir miktar veri kaybı olabilir ancak dosya boyutu daha küçüktür ve bu sayede GoGear oynatıcınızda daha fazla müzik saklayabilirsiniz. Seçim size kalmış.

 • Ortam dosyalarını bilgisayarınızdaki gibi düzenlemek ve görüntülemek için klasör görünümü

  Ortam dosyalarını bilgisayarınızdaki gibi düzenlemek ve görüntülemek için klasör görünümü

  Klasör görünümü, sanki bir bilgisayarmış gibi cihazınızdaki tüm dosyaları görüntülemenize olanak veren opsiyonel bir GoGear çalar dizin görünümüdür. Klasör görünümünü seçtiğinizde, desteklenen herhangi bir dosyayı (örn. müzik, fotoğraf veya video) açmak dosyayı seçmek ve Çalma tuşuna basmak kadar kolay.

 • Internet'ten GoGear'ınıza kolay video indirme

  Internet'ten GoGear'ınıza kolay video indirme

  Video paylaşım sitelerinden (YouTube, MySpace veya Google Video) GoGear oynatıcınıza video indirmenize olanak veren kullanımı kolay Internet'ten Video İndirme özelliği ile hareket halinde video izleyin. Birlikte verilen bilgisayar uygulamasını yükleyin, GoGear'ınızı bilgisayarınıza bağlayın ve en sevdiğiniz video paylaşım sitelerini ziyaret etmek için Internet Explorer kullanın. Bir video seçin ve fare imlecini video üzerinde gezdirdiğinizde çıkan Download (İndir) düğmesini tıklatın. Beklemeniz gerekmez, diğer videolara gidin ve daha fazlasını indirmeye başlayın.

 • iTunes arşivinizden DRM'siz müzik dinleyin

  iTunes arşivinizden DRM'siz müzik dinleyin

  Artık dönüştürme yapmadan iTunes arşivinizi GoGear oynatıcınızda dinleyebileceksiniz. GoGear, müzik dönüştürmek ve saklamak için iTunes tarafından kullanılan AAC codec uygulamasını desteklemektedir. Tek yapmanız gereken Windows Gezgini'ni kullanarak iTunes müzik dosyalarınızı GoGear'a aktarmak. Ancak, oynatıcınızın iTunes mağazasından satın alınan müzikleri desteklemediğini unutmayın.

 • Napster, Audible ve BBC iPlayer ile daha fazla içerik seçeneği

  Napster, Audible ve BBC iPlayer ile daha fazla içerik seçeneği

  Napster, Audible ve BBC iPlayer ile Philips GoGear'da en iyi içeriklerin keyfini çıkarın. Sabit ücretli Napster To Go sayesinde milyonlarca kaliteli şarkıya anında ulaşabilirsiniz. Her şarkı için ayrı ayrı bedel ödemek yerine tek yapmanız gereken şarkıları GoGear'ınıza sürükleyip bırakmak. Automix çalma listeleri ve radyo istasyonları ile yepyeni şarkılar keşfedin. Audible, yayıncılardan, eğlence dünyasından ve kurumsal bilgi sağlayıcılardan gelen 75.000'den fazla sesli kitap sunmaktadır. İster kendinize aylık bir program oluşturun, isterseniz GoGear ile yolda dinlemek için anında içerik satın alın. İngiltere'de kaçırdığınız BBC TV programlarını yakalama şansına sahip olun: yükleyin, aktarın ve keyfini çıkarın.

 • İnternet üzerinden satın alınan veya kütüphanenizdeki WMV videolarını oynatın

  İnternet üzerinden satın alınan veya kütüphanenizdeki WMV videolarını oynatın

  GoGear oynatıcı, yaygın şekilde kullanılan WMV formatını ve ayrıca, çevrimiçi alınan veya kiralanan videoları koruyan Microsoft Dijital Haklar Yönetimi (DRM) teknolojisini destekler. Bu tür içerikleri GoGear cihazınıza aktarmak için WMP11 kullanın ve hareket halinde video kliplerinizin keyfini çıkarın.

 • 30 saate kadar müzik veya 6 saate kadar video.

  30 saate kadar müzik veya 6 saate kadar video.

  Artık GoGear oynatıcınızın pilini sürekli şarj etmeniz gerekmeyecek. Bu uzun ömürlü müzik çalar sayesinde en sevdiğiniz müzikleri 30 saate kadar dinleyebilir ve videoları 6 saate kadar izleyebilirsiniz - hem de tek bir şarjla. Artık nerede olursanız olun arkanıza yaslanabilir ve gün boyu müzik dinleyebilir ya da arka arkaya 3 film uzunluğunda video izleyebilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Gerçek aktarım hızı işletim sisteminize ve yazılım konfigürasyonunuza göre değişebilir.
 • 1 GB = 1 milyar bayt; kullanılabilir depolama alanı daha az olacaktır.
 • WMA DRM10 ile uyumlu yükleme ve abonelik hizmetlerini desteklemektedir
 • Windows Media ve Windows logolu ticari markalar, ya da Microsoft Corporation adına ABD'de ve/veya diğer ülkelerde tescil edilmiş ticari markalardır.
 • Şarj edilebilir pillerin şarj edilme sayısı sınırlıdır ve bir süre sonunda değiştirilmeleri gerekebilir. Pil ömrü ve şarj edilme sayısı, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.
 • Philips'ten
 • BBC iPlayer servisi, sadece İngiltere'dedir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: