MP3 video oynatıcı

  MP3 video oynatıcı

  Üstün ses deneyimi

  FullSound™ özellikli Philips GoGear Aria Taşınabilir AV Oynatıcı ile benzersiz bir ses deneyiminin keyfini çıkarın. Kullanımı gerçekten keyifli; cihazınıza çevrimiçi video yükleyebilir ve 2 inç tam renkli ekranında içerikte kolayca gezinebilirsiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Üstün ses deneyimi

MP3 müziğe hayat veren FullSound™ ile

 • Abonelik servislerinden MP3, WMA veya DRM çalma

  Abonelik servislerinden MP3, WMA veya DRM çalma

  GoGear müzik çalarınız Microsoft tarafından sunulan ve müzik çaların çevrimiçi ses servislerinden satın alınan ya da abonelik yoluyla edinilen müzikleri algılayarak çalmasına olanak sağlayan en yeni Windows Media Dijital Haklar Yönetimi (DRM) teknolojisini desteklemektedir. Ayrıca isterseniz ses CD'lerinizi dönüştürüp kendi MP3 veya WMA müzik dosyalarınızı oluşturup müzik çalarınıza aktararak, uçsuz bucaksız dijital müzik evreninin keyfini çıkarabilirsiniz.

 • Tam ve doğru sesler için, net ses sağlayan kulaklıklar

  Tam ve doğru sesler için, net ses sağlayan kulaklıklar

  Ergonomik ve mükemmel ses yalıtımlı bu kulaklıklar, hoparlörden gelen ses dalgalarının tam olarak kulak zarına yönlendirilmesi ve en yüksek netliğin sağlanması için insan kulak kanalı kıvrımı temel alınarak tasarlanmıştır.

 • MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  Philips'in yenilikçi FullSound teknolojisi, ses ayrıntılarını sıkıştırılmış MP3 müzikte aynen oluşturarak müziği önemli ölçüde zenginleştirir ve genişletir, böylece hiçbir bozulma olmadan CD müziği deneyimi yaşayabilirsiniz. Ses işleme algoritmasına dayalı FullSound, Philips'in müzik yayını konusunda bilinen uzmanlığı ile en yeni nesil Dijital Sinyal İşlemcisini (DSP) bir araya getirir. Sonuç, daha fazla derinlik ve etkiye sahip tam bas, enstrüman zenginliği ve zengin ayrıntılardır. Sıkıştırılmış MP3 müziğinizi, ruhunuza dokunacak ve ayaklarınızı harekete geçirecek gerçek ses ile yeniden keşfedin.

 • Kolay ve sezgisel gezinme için 2 inç tam renkli ekran

  Kolay ve sezgisel gezinme için 2 inç tam renkli ekran

  GoGear müzik çalarınızdaki 2 inçlik yüksek çözünürlüklü havalı ekran sayesinde mükemmel video kalitesinin ve canlı görüntülerin keyfini çıkarabilirsiniz. Tam renkli bir menüye sahip olan bu geniş ekran sayesinde, yolda en zengin multimedya deneyimini yaşayabilmeniz için ortam dosyalarında kolayca gezinebilirsiniz.

 • USB yoluyla bilgisayardan doğrudan şarj

  USB yoluyla bilgisayardan doğrudan şarj

  GoGear oynatıcınızın pilini, USB yoluyla bilgisayarınızdan hızlı ve kolay bir şekilde şarj edin. Cihazınızı birlikte verilen kablo ile bilgisayarınıza bağladığınızda ve gerekli komut istemlerini izlediğinizde bilgisayarınız, cihazınızın şarj edilmesi için gerekli gücü birkaç saniye içinde sağlar. Ayrı bir şarj aletiyle şarj etme rahatlığının keyfini çıkarın.

 • Ortam dosyalarını bilgisayarınızdaki gibi düzenlemek ve görüntülemek için klasör görünümü

  Ortam dosyalarını bilgisayarınızdaki gibi düzenlemek ve görüntülemek için klasör görünümü

  Klasör görünümü, sanki bir bilgisayarmış gibi cihazınızdaki tüm dosyaları görüntülemenize olanak veren opsiyonel bir GoGear çalar dizin görünümüdür. Klasör görünümünü seçtiğinizde, desteklenen herhangi bir dosyayı (örn. müzik, fotoğraf veya video) açmak dosyayı seçmek ve Çalma tuşuna basmak kadar kolay.

 • Internet'ten GoGear'ınıza kolay video indirme

  Internet'ten GoGear'ınıza kolay video indirme

  Video paylaşım sitelerinden (YouTube, MySpace veya Google Video) GoGear oynatıcınıza video indirmenize olanak veren kullanımı kolay Internet'ten Video İndirme özelliği ile hareket halinde video izleyin. Birlikte verilen bilgisayar uygulamasını yükleyin, GoGear'ınızı bilgisayarınıza bağlayın ve en sevdiğiniz video paylaşım sitelerini ziyaret etmek için Internet Explorer kullanın. Bir video seçin ve fare imlecini video üzerinde gezdirdiğinizde çıkan Download (İndir) düğmesini tıklatın. Beklemeniz gerekmez, diğer videolara gidin ve daha fazlasını indirmeye başlayın.

 • Daha fazla müzik seçeneği için RDS özellikli ve 20 hafızalı FM radyo

  Daha fazla müzik seçeneği için RDS özellikli ve 20 hafızalı FM radyo

  RDS (Radyo Veri Sistemi), dijital bilgilerin FM radyo yayınları üzerinden aktarılmasına olanak veren bir iletişim protokolü standardıdır. RDS özellikli FM radyo alıcıları, istasyon adı, program bilgileri, şarkı adı ve sanatçı gibi yararlı bilgileri görüntüleyebilir. Bir radyo istasyonunu istediğiniz zaman, GoGear cihazının kanal hafızasına kaydedebilirsiniz. Saklanabilen 20 hazır ayarlı radyo istasyonu ile, her seferinde frekansı manuel olarak ayarlamak zorunda kalmadan en sevdiğiniz radyo istasyonuna hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 • Albüm kapağı görüntülemeli kolay ve sezgisel kullanıcı arayüzü

  Albüm kapağı görüntülemeli kolay ve sezgisel kullanıcı arayüzü

  Kolay ve sezgisel GoGear kullanıcı arayüzü gelişmiş bir gezinme teknolojisi ile çalıştırılmaktadır. Hızlı ve sorunsuz gezinme sağlamasının yanı sıra kolayca öğrenilebilen keyifli bir multimedya deneyimi sunar. Müzik dosyalarının içinde bulunan albüm kapağı çalışmasını görüntüleyen Albüm Kapağı gibi akıllı özellikler, müziğin tadını çıkarırken CD ya da LP kapağını gördüğünüz eski güzel günlerde olduğu gibi daha zengin bir deneyim sağlar.

 • İstediğiniz zaman not almak veya herhangi bir şeyi kaydetmek için ses kaydı

  İstediğiniz zaman not almak veya herhangi bir şeyi kaydetmek için ses kaydı

  Ses kaydı, GoGear müzik çalarınızı bir ses kayıt cihazına dönüştürür. Müzik çalmanın ya da radyo dinlemenin yanı sıra, iş ya da okulla ilgili hatırlatıcı notlar kaydedebilir, alışveriş listelerini ya da telefon numaralarını – hatta şarkı sözlerini kaydedebilirsiniz. Kaydetme düğmesine basar ve dahili mikrofona konuşursanız ses mesajları sıkıştırılır ve dahili hafızaya kaydedilir. Ses kaydetme size, her şeyi, her zaman, her yerde kaydedebilmenizi sağlayan son derece portatif ses kayıt cihazı sağlar!

 • Napster ve Audible desteğiyle daha fazla içerik seçeneği

  Napster ve Audible desteğiyle daha fazla içerik seçeneği

  Napster ve Audible ile Philips GoGear'da en iyi sesli içeriklerin keyfini çıkarın. Sabit ücretli Napster To Go sayesinde milyonlarca kaliteli şarkıya anında ulaşabilirsiniz. Her şarkı için ayrı ayrı bedel ödemek yerine tek yapmanız gereken şarkıları GoGear'ınıza sürükleyip bırakmak. Automix çalma listeleri ve radyo istasyonları ile yepyeni şarkılar keşfedin. Audible, yayınevlerinden, yayıncılardan, eğlence dünyasından, dergi ve gazete yayıncılarından ve kurumsal bilgi sağlayıcılardan gelen 50.000'den fazla sesli kitap sunmaktadır. İster kendinize aylık bir program oluşturun, isterseniz GoGear ile yolda dinlemek için anında içerik satın alın.

 • 30 saate kadar müzik veya 6 saate kadar video.

  30 saate kadar müzik veya 6 saate kadar video.

  Artık GoGear oynatıcınızın pilini sürekli şarj etmeniz gerekmeyecek. Bu uzun ömürlü müzik çalar sayesinde en sevdiğiniz müzikleri 30 saate kadar dinleyebilir ve videoları 6 saate kadar izleyebilirsiniz - hem de tek bir şarjla. Artık nerede olursanız olun arkanıza yaslanabilir ve gün boyu müzik dinleyebilir ya da arka arkaya 3 film uzunluğunda video izleyebilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Depolama kapasitesi, şarkı başına 4 dakika ve 64 kbps WMA ya da 128 kbps MP3 şifreleme değerlerine dayanarak belirtilmiştir.
 • Gerçek aktarım hızı işletim sisteminize ve yazılım konfigürasyonunuza göre değişebilir.
 • 1GB = 1 milyar bayt; kullanılabilir depolama alanı daha az olacaktır.
 • Şarj edilebilir pillerin şarj edilme sayısı sınırlıdır ve bir süre sonunda değiştirilmeleri gerekebilir. Pil ömrü ve şarj edilme sayısı, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: