Flash müzik çalar

  Flash müzik çalar

  Takın ve paylaşın

  GoGear 256MB SA164 ile MP3 ve WMA müziğinizi yanınızda taşıyın ve paylaşın. Yüksek hızlı USB2.0 ile müzik ve veri aktarın veya cihazı şarj edin. Kulaklıktaki dahili jak ile arkadaşınızın da müziklerinizden keyif almasını sağlayın Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Takın ve paylaşın

MP3 ve WMA ile

 • MP3 ve WMA çalma

  MP3 ve WMA çalma

  Ses sıkıştırma teknolojisi, ses kalitelerini düşürmeden büyük dijital müzik dosyalarının boyut olarak 10 kata kadar küçültülmesine olanak verir. MP3 veya WMA, GoGear çalarınızda dijital müzik dünyasının keyfini çıkarmanıza olanak veren sıkıştırma formatlarından ikisidir. Internet'teki yetkili müzik sitelerinden MP3 veya WMA şarkılar indirin veya ses CD'lerinizi dönüştürerek kendi MP3 veya WMA müzik dosyalarınızı oluşturun ve bunları cihazınıza aktarın.

 • Her şeyi, her yerde kaydetmek için Ses Kayıt Fonksiyonu!

  Her şeyi, her yerde kaydetmek için Ses Kayıt Fonksiyonu!

  Ses Kayıt Fonksiyonu, müzik çalarınızı bir ses kayıt cihazına dönüştürür. Müzik çalmanın ya da radyo dinlemenin yanı sıra, iş ya da okulla ilgili hatırlatıcı notlar kaydedebilir, alışveriş listelerini ya da telefon numaralarını – hatta şarkı sözlerini kaydedebilirsiniz. Kaydetme düğmesine basar ve dahili mikrofona konuşursanız ses mesajları sıkıştırılır ve ya dahili hafızaya ya da harici bellek kartına kaydedilir. Ses Kayıt Fonksiyonu size, her şeyi, her zaman, her yerde kaydedebilmenizi sağlayan son derece portatif ses kayıt cihazı sağlar!

 • Kolayca taşınabilmesi için küçük ve üzerinize takılabilir

  Kolayca taşınabilmesi için küçük ve üzerinize takılabilir

  Üstün müzik taşınabilirliği için, bu Philips GoGear oynatıcı kullanıma hazırdır. Hafif ve ultra kompakt cihaz, hareket halinde üstün ses kalitesi ve gerçek taşınabilir eğlence deneyimi sunar.

 • Müzik tercihlerinize uyacak ekolayzır

  Müzik tercihlerinize uyacak ekolayzır

  Ekolayzırlı GoGear Müzik Çalarlarda seçtiğiniz müzik tarzı için en iyi frekans dengesini otomatik olarak ayarlayan bir teknoloji kullanılır. Caz, Rock veya Pop gibi hangi müzik tarzını dinlerseniz dinleyin, Ekolayzırın hazır ayarlarını kullanarak o tarz için en iyi ses çıkışının keyfini çıkarabilirsiniz.

 • 15 saate kadar müziğin keyfini çıkarın

  15 saate kadar müziğin keyfini çıkarın
 • Müziklerinizi paylaşmak için dahili jaklı kulaklık

  Dahili jaklı olarak özel tasarlanan kulaklıklar sayesinde kullanıcılar ek kulaklıklara bağlantı yapabilir. İki kişi aynı anda kendi kulaklıklarından aynı müziği paylaşabilir.

Tüm teknik özellikleri gör
 • 1MB = 1 milyon bayt; kullanılabilir depolama alanı daha az olacaktır.
 • Pil ömrü, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.
 • Depolama kapasitesi, şarkı başına 4 dakika ve 64 kbps WMA ya da 128 kbps MP3 şifreleme değerlerine dayanarak belirtilmiştir.
 • Windows Media ve Windows logolu ticari markalar, ya da Microsoft Corporation adına ABD'de ve/veya diğer ülkelerde tescil edilmiş ticari markalardır.
 • Gerçek aktarım hızı işletim sisteminize ve yazılım konfigürasyonunuza göre değişebilir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: